Club beleeft dramatische avond: fans zien 2 zondebokken

door
Club beleeft dramatische avond: fans zien 2 zondebokken

Enkele dagen geleden wist Club Brugge nog te stunten in de Champions League door Atalanta te kloppen, maar die lijn lijken ze in de Jupiler Pro League niet door te zullen trekken. Op Stayen is de landskampioen op weg naar een dramatische nederlaag.

Halfweg staat Club immers al 2-0 in het krijt tegen STVV na twee vroege goals van Lamkel Zé en Lapoussin. Die eerste klopte al na tien minuten vanuit een zeer scherpe hoek Mignolet, die er niet al te best uitzag.

LEES OOK: 'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Club beleeft rampavond op Stayen

Nog eens tien minuten later verdubbelde Lapoussin op de counter de score en daar vond Club nog geen antwoord op. Dat komt onder meer omdat het zelf ook de kansen liet liggen.

Vooral Gustaf Nilsson tekende voor een pijnlijke misser. De Zweed mocht nog eens starten, maar liet na om de aansluitingstreffer te maken. Voor een leeg doel knalde hij onbegrijpelijk nog over.

Nilsson en Jutgla helemaal afgemaakt

Ondanks zijn winnende treffer vanop de stip tegen Atalanta lijken de fans van Club het nu al gehad te hebben met Nilsson. Club tastte in de zomer diep in de buidel om hem weg te kapen bij Union, maar die hoge transfersom bleek hij tot dusver nog niet waard.

Op X wordt hij ongenadig afgemaakt, samen met Ferran Jutgla. De Spanjaard kreeg de laatste weken wel de voorkeur, maar is ook niet bepaald een veelscorer. Ook van hem hebben de Brugse fans duidelijk geen hoge dunk.

Is Nilsson tot dusver een miskoop voor Club?

Meest recent

FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

0
0
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

51
51
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

18
18
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

117
117
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

59
59
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

245
245
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

162
162
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

277
277
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

94
94
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

398
398
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

468
468
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

588
588
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

291
291
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

205
205
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

271
271
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

71
71
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

233
233
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

124
124
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

276
276
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

495
495
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

338
338
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

289
289
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

254
254
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

353
353

Meer sportnieuws