Leko: "Zij behoren bij de twee beste teams van België"

door
Leko:

Standard weet nu al: wil het de top zes halen, dan zal het de komende weken flink gaan moeten stunten. Vanavond wacht de eerste topaffiche tegen KRC Genk. Trainer Ivan Leko blikte alvast vooruit naar het treffen met de leider uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Standard wil Genk irriteren

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Limburgers gaan voluit voor de landstitel. Ivan Leko hoopt dat zijn team kan stunten tegen de leider.

"Samen met Club Brugge behoren ze tot de twee beste teams van België. Om hen te kunnen verslaan, moeten ze een slechte dag hebben moet Standard in topvorm zijn. Maar we hebben in onze twee competitie- en bekerwedstrijden al laten zien dat we ze het moeilijk kunnen maken", verklaarde Leko aan La Dernière Heure.

Standard speelde vorige week zeer matig op het veld van KVC Westerlo. Het maakte op geen enkel moment aanspraak op puntengewin. Ze gingen dan ook oververdiend met 4-2 onderuit. Leko tilde niet zwaar aan die nederlaag.

Westerlo al vergeten

"Het is alweer vergeten. We hadden net tien goede wedstrijden gespeeld, dat soort dingen gebeuren. De tegenstander was beter dan wij en wij waren verdedigend niet in staat om onze voorsprong vast te houden na de 0-1. We moeten onthouden wat we in de vorige wedstrijden goed hebben gedaan, Westerlo als les gebruiken en de komende vijf wedstrijden wedstrijd voor wedstrijd verder kijken", zei Leko.

Standard speelt vanavond dus tegen KRC Genk. Nadien wachten partijen tegen Club Brugge, Anderlecht, Union SG en Royal Antwerp FC. Loodzwaar.

Gaat Standard stunten tegen Genk?

Meest recent

Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

12
12
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget bekend'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

6
6
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

24
24
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

31
31
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

76
76
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

222
222
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

51
51
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

388
388
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

279
279
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

134
134
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

131
131
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

62
62
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

86
86
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

112
112
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

225
225
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

63
63
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

84
84
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

620
620
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

186
186
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

274
274
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

339
339
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

47
47
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

155
155
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

56
56

Meer sportnieuws