Leko: "Zij behoren bij de twee beste teams van België"

276 stemmen
Leko:

Standard weet nu al: wil het de top zes halen, dan zal het de komende weken flink gaan moeten stunten. Vanavond wacht de eerste topaffiche tegen KRC Genk. Trainer Ivan Leko blikte alvast vooruit naar het treffen met de leider uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Standard wil Genk irriteren

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Limburgers gaan voluit voor de landstitel. Ivan Leko hoopt dat zijn team kan stunten tegen de leider.

"Samen met Club Brugge behoren ze tot de twee beste teams van België. Om hen te kunnen verslaan, moeten ze een slechte dag hebben moet Standard in topvorm zijn. Maar we hebben in onze twee competitie- en bekerwedstrijden al laten zien dat we ze het moeilijk kunnen maken", verklaarde Leko aan La Dernière Heure.

Standard speelde vorige week zeer matig op het veld van KVC Westerlo. Het maakte op geen enkel moment aanspraak op puntengewin. Ze gingen dan ook oververdiend met 4-2 onderuit. Leko tilde niet zwaar aan die nederlaag.

Westerlo al vergeten

"Het is alweer vergeten. We hadden net tien goede wedstrijden gespeeld, dat soort dingen gebeuren. De tegenstander was beter dan wij en wij waren verdedigend niet in staat om onze voorsprong vast te houden na de 0-1. We moeten onthouden wat we in de vorige wedstrijden goed hebben gedaan, Westerlo als les gebruiken en de komende vijf wedstrijden wedstrijd voor wedstrijd verder kijken", zei Leko.

Standard speelt vanavond dus tegen KRC Genk. Nadien wachten partijen tegen Club Brugge, Anderlecht, Union SG en Royal Antwerp FC. Loodzwaar.

Gaat Standard stunten tegen Genk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Club, miljoenentransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

63
63
Grote troef overname Antwerp: toptransfers op komst?

Royal Antwerp FC is overgenomen door Wouter Vandenhaute en consorten. Paul Gheysens neemt afscheid ...

92
92
Straffe wending Khalaili: Hubert doet boekje open

Anan Khalaili leek op weg naar een zomerse toptransfer naar Internazionale. Er werd al een akkoord ...

56
56
Donald Trump praat mond voorbij over Balogun-affaire

De Balogun-affaire blijft nog nazinderen. De spits van de Verenigde Staten was geschorst tegen ...

181
181
Onverwachte laatste Antwerp-boodschap aan Gheysens

Paul Gheysens heeft officieel afscheid genomen van Royal Antwerp FC. De zakenman stond tien jaar aan ...

147
147
‘Verrassende club wint strijd om Raskin: ferme som bekend’

Nicolas Raskin kende een sterk WK met de Rode Duivels. De middenvelder was één van de ...

154
154
Meer dan 200 landen steunen Infantino: klacht bij IOC

Gianni Infantino is een veelbesproken figuur dit WK. De president van de FIFA is al jarenlang de ...

153
153
'Wils weigerde deze aanbieding uit de Jupiler Pro League'

Stef Wils koos onlangs om bij Amedspor te tekenen. Niet als hoofdtrainer, maar als assistent-coach ...

88
88
'Van Crombrugge weigert voorstel van Jupiler Pro League-club'

Hendrik Van Crombrugge moet weg bij KRC Genk. De doelman traint zelfs individueel. De ervaren keeper ...

330
330
'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Zeer goed nieuws voor Vitor Bruno. Nathan Saliba is weer terug op RSC Anderlecht. De Canadese ...

495
495
Joos of Vandenbempt? VRT kiest commentator WK-finale

Zondagavond is het zover: dan vechten Argentinië en Spanje uit wie met de wereldtitel aan de ...

754
754
Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

336
336
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

298
298
Instorting Engeland zindert na: Tuchel in nauwe schoentjes

Engeland is er wederom niet in geslaagd de WK-finale te halen. Nochtans kwam het in de halve finale ...

240
240
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

871
871
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

1104
1104
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

150
150
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

184
184
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

38
38
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

519
519
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

317
317
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

592
592
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

680
680
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

176
176
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

883
883

Meer sportnieuws