Leko: "Zij behoren bij de twee beste teams van België"

door
Leko:

Standard weet nu al: wil het de top zes halen, dan zal het de komende weken flink gaan moeten stunten. Vanavond wacht de eerste topaffiche tegen KRC Genk. Trainer Ivan Leko blikte alvast vooruit naar het treffen met de leider uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: ‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Standard wil Genk irriteren

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Limburgers gaan voluit voor de landstitel. Ivan Leko hoopt dat zijn team kan stunten tegen de leider.

"Samen met Club Brugge behoren ze tot de twee beste teams van België. Om hen te kunnen verslaan, moeten ze een slechte dag hebben moet Standard in topvorm zijn. Maar we hebben in onze twee competitie- en bekerwedstrijden al laten zien dat we ze het moeilijk kunnen maken", verklaarde Leko aan La Dernière Heure.

Standard speelde vorige week zeer matig op het veld van KVC Westerlo. Het maakte op geen enkel moment aanspraak op puntengewin. Ze gingen dan ook oververdiend met 4-2 onderuit. Leko tilde niet zwaar aan die nederlaag.

Westerlo al vergeten

"Het is alweer vergeten. We hadden net tien goede wedstrijden gespeeld, dat soort dingen gebeuren. De tegenstander was beter dan wij en wij waren verdedigend niet in staat om onze voorsprong vast te houden na de 0-1. We moeten onthouden wat we in de vorige wedstrijden goed hebben gedaan, Westerlo als les gebruiken en de komende vijf wedstrijden wedstrijd voor wedstrijd verder kijken", zei Leko.

Standard speelt vanavond dus tegen KRC Genk. Nadien wachten partijen tegen Club Brugge, Anderlecht, Union SG en Royal Antwerp FC. Loodzwaar.

Gaat Standard stunten tegen Genk?

Meest recent

'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

76
76
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

38
38
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

71
71
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

22
22
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

44
44
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

91
91
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

101
101
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

194
194
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

180
180
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

33
33
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

43
43
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

256
256
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

80
80
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

113
113
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

166
166
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

40
40
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

112
112
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

143
143
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

147
147
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

192
192
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

595
595
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

542
542

Meer sportnieuws