CDK haalt uit na 'emotionele' rentree: "Hij was heel arrogant"

door
CDK haalt uit na 'emotionele' rentree:

Charles De Ketelaere is woensdagavond als een held onthaald bij Club Brugge. Voor, tijdens én na het Champions League-duel tegen Atalanta BC werd de Rode Duivel bejubeld door de Brugse fans. Daar was hij erg dankbaar voor, al haalde CDK ook uit naar de arbitrage.

De Ketelaere is een echt kind van de Club. Hij groeide op in de schaduw van het Jan Breydel-stadion en ging al op zevenjarige leeftijd aan de slag bij Blauw-Zwart. Nadat hij er de jeugdreeksen afwerkte, groeide hij uit tot één van de absolute smaakmakers bij eerste ploeg. CDK won er onder meer drie landstitels en twee supercups

In de zomer van 2022 bezorgde de aanvaller Blauw-Zwart ook een financiële opsteker. Zo werd hij voor een recordsom aan AC Milan verkocht. Zijn Milanese avontuur werd uiteindelijk geen succes, maar momenteel scheert hij opnieuw hoge toppen bij Atalanta. En woensdag keerde hij een eerste keer terug naar Jan Breydel om te spelen tegen Club.

LEES OOK: Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Warm welkom in Brugge

De Brugse supporters waren hun voormalige goudhaantje duidelijk niet vergeten. Voor de match werd een spandoek ontrold waarop 'One of our own, loved by us all. Welcome home', stond te lezen. Tijdens de match werd dan weer een tifo met 'Koning Charles' de lucht in gestoken. En na het laatste fluitsignaal kreeg hij opnieuw een open doekje van de thuisfans.

De Rode Duivel was daar zichtbaar door geëmotioneerd. "Ik wist dat het speciaal zou zijn, maar om zó veel liefde te voelen, dat deed iets met me. Het voelde bij wijze van spreken alsof iedereen hier voor mij was. Héél mooi", reageerde hij achteraf tegenover Het Laatste Nieuws.

Kritiek op wedstrijdleiding

Sportief gezien werd de partij echter geen hoogvlieger voor De Ketelaere. Zo speelde hij zelf een redelijk matige en onzichtbare wedstrijd. Bovendien verloor zijn ploeg ook nog eens met 2-1. Al kwam die nederlaag wel tot stand na een discutabele strafschop in de extra tijd.

CDK toonde zich dan ook scherp. "De scheidsrechter was heel arrogant", klonk het bij Sporza. "Als je honderd mensen zou vragen of dit een penalty was, zou niemand 'ja' zeggen. Een erg vreemde beslissing. Ik wil de fans van Club bedanken voor de hartelijke ontvangst, maar het doet pijn om op deze manier te verliezen in de laatste minuut. Het is echt oneerlijk."

De zege van Club Brugge was verdiend ...

Meest recent

Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

11
11
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

37
37
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

23
23
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

163
163
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

80
80
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

174
174
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

145
145
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

201
201
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

129
129
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

41
41
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

161
161
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

109
109
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

156
156
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

132
132
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

56
56
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

223
223
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

250
250
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

51
51
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

339
339
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

206
206
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

295
295
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

171
171
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

360
360
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

445
445
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

173
173

Meer sportnieuws