CDK haalt uit na 'emotionele' rentree: "Hij was heel arrogant"

door
CDK haalt uit na 'emotionele' rentree:

Charles De Ketelaere is woensdagavond als een held onthaald bij Club Brugge. Voor, tijdens én na het Champions League-duel tegen Atalanta BC werd de Rode Duivel bejubeld door de Brugse fans. Daar was hij erg dankbaar voor, al haalde CDK ook uit naar de arbitrage.

De Ketelaere is een echt kind van de Club. Hij groeide op in de schaduw van het Jan Breydel-stadion en ging al op zevenjarige leeftijd aan de slag bij Blauw-Zwart. Nadat hij er de jeugdreeksen afwerkte, groeide hij uit tot één van de absolute smaakmakers bij eerste ploeg. CDK won er onder meer drie landstitels en twee supercups

In de zomer van 2022 bezorgde de aanvaller Blauw-Zwart ook een financiële opsteker. Zo werd hij voor een recordsom aan AC Milan verkocht. Zijn Milanese avontuur werd uiteindelijk geen succes, maar momenteel scheert hij opnieuw hoge toppen bij Atalanta. En woensdag keerde hij een eerste keer terug naar Jan Breydel om te spelen tegen Club.

LEES OOK: Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Warm welkom in Brugge

De Brugse supporters waren hun voormalige goudhaantje duidelijk niet vergeten. Voor de match werd een spandoek ontrold waarop 'One of our own, loved by us all. Welcome home', stond te lezen. Tijdens de match werd dan weer een tifo met 'Koning Charles' de lucht in gestoken. En na het laatste fluitsignaal kreeg hij opnieuw een open doekje van de thuisfans.

De Rode Duivel was daar zichtbaar door geëmotioneerd. "Ik wist dat het speciaal zou zijn, maar om zó veel liefde te voelen, dat deed iets met me. Het voelde bij wijze van spreken alsof iedereen hier voor mij was. Héél mooi", reageerde hij achteraf tegenover Het Laatste Nieuws.

Kritiek op wedstrijdleiding

Sportief gezien werd de partij echter geen hoogvlieger voor De Ketelaere. Zo speelde hij zelf een redelijk matige en onzichtbare wedstrijd. Bovendien verloor zijn ploeg ook nog eens met 2-1. Al kwam die nederlaag wel tot stand na een discutabele strafschop in de extra tijd.

CDK toonde zich dan ook scherp. "De scheidsrechter was heel arrogant", klonk het bij Sporza. "Als je honderd mensen zou vragen of dit een penalty was, zou niemand 'ja' zeggen. Een erg vreemde beslissing. Ik wil de fans van Club bedanken voor de hartelijke ontvangst, maar het doet pijn om op deze manier te verliezen in de laatste minuut. Het is echt oneerlijk."

De zege van Club Brugge was verdiend ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

54
54
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

101
101
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

171
171
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

237
237
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

169
169
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

503
503
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

197
197
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

735
735
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

186
186
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

235
235
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

660
660
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

370
370
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

317
317
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

184
184
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws