CDK haalt uit na 'emotionele' rentree: "Hij was heel arrogant"

3318
CDK haalt uit na 'emotionele' rentree:

Charles De Ketelaere is woensdagavond als een held onthaald bij Club Brugge. Voor, tijdens én na het Champions League-duel tegen Atalanta BC werd de Rode Duivel bejubeld door de Brugse fans. Daar was hij erg dankbaar voor, al haalde CDK ook uit naar de arbitrage.

De Ketelaere is een echt kind van de Club. Hij groeide op in de schaduw van het Jan Breydel-stadion en ging al op zevenjarige leeftijd aan de slag bij Blauw-Zwart. Nadat hij er de jeugdreeksen afwerkte, groeide hij uit tot één van de absolute smaakmakers bij eerste ploeg. CDK won er onder meer drie landstitels en twee supercups

In de zomer van 2022 bezorgde de aanvaller Blauw-Zwart ook een financiële opsteker. Zo werd hij voor een recordsom aan AC Milan verkocht. Zijn Milanese avontuur werd uiteindelijk geen succes, maar momenteel scheert hij opnieuw hoge toppen bij Atalanta. En woensdag keerde hij een eerste keer terug naar Jan Breydel om te spelen tegen Club.

LEES OOK: 'Mbangula versiert op de valreep nog transfer'

Warm welkom in Brugge

De Brugse supporters waren hun voormalige goudhaantje duidelijk niet vergeten. Voor de match werd een spandoek ontrold waarop 'One of our own, loved by us all. Welcome home', stond te lezen. Tijdens de match werd dan weer een tifo met 'Koning Charles' de lucht in gestoken. En na het laatste fluitsignaal kreeg hij opnieuw een open doekje van de thuisfans.

De Rode Duivel was daar zichtbaar door geëmotioneerd. "Ik wist dat het speciaal zou zijn, maar om zó veel liefde te voelen, dat deed iets met me. Het voelde bij wijze van spreken alsof iedereen hier voor mij was. Héél mooi", reageerde hij achteraf tegenover Het Laatste Nieuws.

Kritiek op wedstrijdleiding

Sportief gezien werd de partij echter geen hoogvlieger voor De Ketelaere. Zo speelde hij zelf een redelijk matige en onzichtbare wedstrijd. Bovendien verloor zijn ploeg ook nog eens met 2-1. Al kwam die nederlaag wel tot stand na een discutabele strafschop in de extra tijd.

CDK toonde zich dan ook scherp. "De scheidsrechter was heel arrogant", klonk het bij Sporza. "Als je honderd mensen zou vragen of dit een penalty was, zou niemand 'ja' zeggen. Een erg vreemde beslissing. Ik wil de fans van Club bedanken voor de hartelijke ontvangst, maar het doet pijn om op deze manier te verliezen in de laatste minuut. Het is echt oneerlijk."

De zege van Club Brugge was verdiend ...

Meest recent

Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

3
3
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

9
9
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

375
375
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

75
75
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

68
68
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

57
57
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

86
86
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

37
37
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

199
199
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

405
405
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

41
41
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

173
173
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

99
99
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

95
95
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

163
163
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

126
126
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

42
42
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

220
220
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

413
413
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

76
76
'Leko hakt knoop door: vervanger Forbs al bekend'

De voorbije weken was er al sprake van een duidelijke typeploeg bij Club Brugge, maar voor de ...

248
248
'Frisse wind in Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

884
884
Antwerp verklaart oorlog: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

278
278
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

411
411
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

264
264

Meer sportnieuws