CDK haalt uit na 'emotionele' rentree: "Hij was heel arrogant"

door
CDK haalt uit na 'emotionele' rentree:

Charles De Ketelaere is woensdagavond als een held onthaald bij Club Brugge. Voor, tijdens én na het Champions League-duel tegen Atalanta BC werd de Rode Duivel bejubeld door de Brugse fans. Daar was hij erg dankbaar voor, al haalde CDK ook uit naar de arbitrage.

De Ketelaere is een echt kind van de Club. Hij groeide op in de schaduw van het Jan Breydel-stadion en ging al op zevenjarige leeftijd aan de slag bij Blauw-Zwart. Nadat hij er de jeugdreeksen afwerkte, groeide hij uit tot één van de absolute smaakmakers bij eerste ploeg. CDK won er onder meer drie landstitels en twee supercups

In de zomer van 2022 bezorgde de aanvaller Blauw-Zwart ook een financiële opsteker. Zo werd hij voor een recordsom aan AC Milan verkocht. Zijn Milanese avontuur werd uiteindelijk geen succes, maar momenteel scheert hij opnieuw hoge toppen bij Atalanta. En woensdag keerde hij een eerste keer terug naar Jan Breydel om te spelen tegen Club.

LEES OOK: Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Warm welkom in Brugge

De Brugse supporters waren hun voormalige goudhaantje duidelijk niet vergeten. Voor de match werd een spandoek ontrold waarop 'One of our own, loved by us all. Welcome home', stond te lezen. Tijdens de match werd dan weer een tifo met 'Koning Charles' de lucht in gestoken. En na het laatste fluitsignaal kreeg hij opnieuw een open doekje van de thuisfans.

De Rode Duivel was daar zichtbaar door geëmotioneerd. "Ik wist dat het speciaal zou zijn, maar om zó veel liefde te voelen, dat deed iets met me. Het voelde bij wijze van spreken alsof iedereen hier voor mij was. Héél mooi", reageerde hij achteraf tegenover Het Laatste Nieuws.

Kritiek op wedstrijdleiding

Sportief gezien werd de partij echter geen hoogvlieger voor De Ketelaere. Zo speelde hij zelf een redelijk matige en onzichtbare wedstrijd. Bovendien verloor zijn ploeg ook nog eens met 2-1. Al kwam die nederlaag wel tot stand na een discutabele strafschop in de extra tijd.

CDK toonde zich dan ook scherp. "De scheidsrechter was heel arrogant", klonk het bij Sporza. "Als je honderd mensen zou vragen of dit een penalty was, zou niemand 'ja' zeggen. Een erg vreemde beslissing. Ik wil de fans van Club bedanken voor de hartelijke ontvangst, maar het doet pijn om op deze manier te verliezen in de laatste minuut. Het is echt oneerlijk."

De zege van Club Brugge was verdiend ...

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

13
13
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

23
23
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

8
8
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

13
13
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

11
11
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

84
84
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

43
43
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

59
59
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

110
110
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

89
89
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

348
348
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

16
16
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

143
143
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

78
78
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

104
104
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

40
40
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

203
203
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

242
242
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

43
43
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

133
133
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

83
83
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

329
329
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

83
83
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

117
117

Meer sportnieuws