'Code rood: Griekenland gaat all-in voor Karetsas'

door
'Code rood: Griekenland gaat all-in voor Karetsas'

In maart staan de eerste interlands van bondscoach Rudi Garcia en technisch directeur Vincent Mannaert aan het hoofd van de Rode Duivels op het programma. Het duo zal dan meteen enkele hete hangijzers moeten aanpakken.

Eén van de dossiers die de voorbije maanden het meest beroerde, was dat van Konstantinos Karetsas. Het 17-jarige goudhaantje brak dit seizoen helemaal door bij KRC Genk en lijkt een grote toekomst tegemoet te gaan.

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Griekenland zet grote kanonnen in voor Karetsas

Alleen is het maar de vraag of die bij de Rode Duivels zal liggen. Karetsas kan immers ook nog uitkomen voor Griekenland en de voorbije dagen doken al geruchten op dat hij voorlopig naar het land van zijn familie zou neigen.

Het lijkt erop dat ze in Griekenland hun kans geroken hebben, want ze schakelen nu nog een versnelling hoger in hun offensief om het toptalent te overtuigen. De grote kanonnen worden alsmaar meer ingeschakeld.

Bondscoach komt zelf naar België

Zo melden Griekse media nu dat eind februari de Griekse bondscoach Ivan Jovanovic hoogstpersoonlijk naar België zal afzakken om Karetsas te overtuigen. Hij zal daarbij vergezeld worden van Vassilis Torosidis en Dimitri Salpingidis, twee ex-internationals die momenteel als technisch en sportief directeur bij de Griekse bond werken.

Daarmee lijkt de kans dus weer een stuk groter te worden dat ze Karetsas in maart ook zullen oproepen. Garcia en Mannaert zullen zich dus nog moeten haasten als ze niet weer een toptalent door de vingers van ons land willen zien glippen.

Denk je dat Karetsas nog voor België zal kiezen?

Meest recent

JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

4
4
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

107
107
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

22
22
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

559
559
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

66
66
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

71
71
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

230
230
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

134
134
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

582
582
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

50
50
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

46
46
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

43
43
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

316
316
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

165
165
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

415
415
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

221
221
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

239
239
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

73
73
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

309
309
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

313
313
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

352
352
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

91
91
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

474
474
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

464
464
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

510
510

Meer sportnieuws