'Code rood: Griekenland gaat all-in voor Karetsas'

door
'Code rood: Griekenland gaat all-in voor Karetsas'

In maart staan de eerste interlands van bondscoach Rudi Garcia en technisch directeur Vincent Mannaert aan het hoofd van de Rode Duivels op het programma. Het duo zal dan meteen enkele hete hangijzers moeten aanpakken.

Eén van de dossiers die de voorbije maanden het meest beroerde, was dat van Konstantinos Karetsas. Het 17-jarige goudhaantje brak dit seizoen helemaal door bij KRC Genk en lijkt een grote toekomst tegemoet te gaan.

LEES OOK: 'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

Griekenland zet grote kanonnen in voor Karetsas

Alleen is het maar de vraag of die bij de Rode Duivels zal liggen. Karetsas kan immers ook nog uitkomen voor Griekenland en de voorbije dagen doken al geruchten op dat hij voorlopig naar het land van zijn familie zou neigen.

Het lijkt erop dat ze in Griekenland hun kans geroken hebben, want ze schakelen nu nog een versnelling hoger in hun offensief om het toptalent te overtuigen. De grote kanonnen worden alsmaar meer ingeschakeld.

Bondscoach komt zelf naar België

Zo melden Griekse media nu dat eind februari de Griekse bondscoach Ivan Jovanovic hoogstpersoonlijk naar België zal afzakken om Karetsas te overtuigen. Hij zal daarbij vergezeld worden van Vassilis Torosidis en Dimitri Salpingidis, twee ex-internationals die momenteel als technisch en sportief directeur bij de Griekse bond werken.

Daarmee lijkt de kans dus weer een stuk groter te worden dat ze Karetsas in maart ook zullen oproepen. Garcia en Mannaert zullen zich dus nog moeten haasten als ze niet weer een toptalent door de vingers van ons land willen zien glippen.

Denk je dat Karetsas nog voor België zal kiezen?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

32
32
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

30
30
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

35
35
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

138
138
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

280
280
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

123
123
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

87
87
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

330
330
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

395
395
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

95
95
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

64
64
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

241
241
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

475
475
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

239
239
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

409
409
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

208
208
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

157
157
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

235
235
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

415
415
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

153
153
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

642
642
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

238
238
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

196
196
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

187
187
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

397
397

Meer sportnieuws