Standard en KRC Genk weldra aan tafel voor transfer?

door
Standard en KRC Genk weldra aan tafel voor transfer?

Standard kent een rustig seizoen en dat is al heel wat. De situatie naast het veld is immers zeer onrustig. Eén van de spelers die het zeer goed doet, is Andi Zeqiri. Wat had hij te zeggen over zijn toekomst?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Kompany-vloedgolf in München, schoktransfer Club'

Zeqiri presteert sterk in Luik

Standard huurt Andi Zeqiri van KRC Genk. De Rouches bedongen ook een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro. De Zwitserse aanvaller sprak bij Circus Daily over zijn toekomst in de Vurige Stede.

"Ik voel me hier heel goed thuis en het is normaal dat ik dan graag bij Standard zou willen blijven. Er zijn echter veel factoren die daarin meespelen, maar we zien wel aan het einde van het seizoen”, verklaarde de spits. 

Kan Standard de spits aan boord houden?

Zeqiri is een vaste waarde bij Standard en kent er ondanks de zeer defensieve aanpak een productief seizoen. De aanvaller wist in 21 duels 9 keer te scoren en 4 assists uit te delen. Standard zal hem maar al te graag willen houden. De Luikenaars moeten dan wel een snel een nieuwe eigenaar vinden om die optie te lichten.

Bij Racing Genk hopen ze wellicht dat dit niét gaat gebeuren. Door zijn goede prestaties steeg de marktwaarde naar 4 miljoen euro en Genk zou hem in het andere geval misschien voor meer dan 2,5 miljoen euro kunnen lichten. Wordt vervolgd.

Zal Zeqiri volgend jaar nog voor Standard spelen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Kompany-vloedgolf in München, schoktransfer Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

83
83
'Ajax schokt Antwerp: plan rond Overmars lekt uit'

Hoogspanning op de Bosuil, waar mits een nieuwe teleurstelling tegen La Louvière het lot van ...

43
43
'Drama bij Genk: Fink krijgt dubbele dreun te verwerken'

Amper een paar dagen na de spectaculaire 4-3 zege in Braga moet KRC Genk alweer vol aan de bak, want ...

36
36
Hasi verrast iedereen: durft volle aanval tegen Club Brugge

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen is de crisis even weg bij RSC Anderlecht, waar Besnik ...

105
105
'Leko broedt op primeur: twee wijzigingen bij AA Gent'

KAA Gent krijgt zondag KRC Genk over de vloer. Terwijl de Limburgers vertrouwen tankten in Braga ...

74
74
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

234
234
'D-Day bij Antwerp: Wils maakt bocht van 180 graden'

Het moment van de waarheid is aangebroken op de Bosuil, waar Stef Wils zaterdag maar beter kan ...

147
147
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

102
102
Boze blikken bij FCV Dender, Zulte Waregem baalt

FCV Dender kan maar niet winnen in de Jupiler Pro League. Tegen Zulte Waregem behaalde het nog een ...

65
65
Man City in spanning: Doku-tijdbom staat op ontploffen

Jérémy Doku kostte Man City ruim €65 miljoen, maar bij Pep Guardiola koop je ...

136
136
Hasi speelt open kaart: van Stroeykens tot Angulo

RSC Anderlecht neemt het morgen om 13u30 op tegen Club Brugge. Besnik Hasi weet dat het een ...

130
130
Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Bij Hamburger SV speelt met Sambi Lokonga een Belgische speler, maar ook Jean-Luc Dompé is er ...

103
103
Anderlecht wil revelatie vastleggen: "Gesprekken gaande"

Bij RSC Anderlecht spelen ze een matig seizoen, maar er zijn wel een aantal spelers die zich tonen. ...

290
290
‘Antwerp in stress: Overmars terug naar Ajax?’

Ajax wankelt, en dan duikt meteen weer de naam Marc Overmars op. Antwerp wordt nerveus: Ajax klopte ...

229
229
Leko verrast: "Zij zijn een titelkandidaat"

Bij AA Gent draait het bijzonder wisselvallig. De Buffalo’s doen het voorlopig niet bepaald ...

165
165
Via Club en Rode Duivels weldra naar Europese topcompetitie?

Dat de Belgen geen grote weelde zoals vroeger hebben in de aanval, werd gisteren duidelijk. Rudi ...

139
139
Primeur bij Anderlecht: "Hopelijk extra motivatie"

RSC Anderlecht speelt zondag tegen Club Brugge. Coach Besnik Hasi sprak zich op zijn persbabbel uit ...

314
314
Antwerp met zorgen: grotere problemen op komst?

Royal Antwerp FC staat op een schabouwelijke voorlaatste plaats in de Jupiler Pro League. Dan wordt ...

359
359
Forbs na demonstratie: "De match tegen FC Barcelona was..."

Club Brugge kende een geweldige Europese avond tegen FC Barcelona. Carlos Forbs was samen met Hans ...

181
181
Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

91
91
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

204
204
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

65
65
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

69
69
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

253
253
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

481
481

Meer sportnieuws