Joos doet straffe uitspraak over Club Brugge en Atalanta

door
Joos doet straffe uitspraak over Club Brugge en Atalanta

Club Brugge neemt het morgen op tegen Atalanta. Dat is een taaie brok voor de Bruggelingen. Atalanta is echter ook geen Europese top, maar wel subtop. Club Brugge is dus zeker niet helemaal kansloos tegen de club uit Bergamo.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Sterke aanval van Atalanta

Atalanta staat derde in de Serie A op vijf punten van leider Napoli. Ze doen dus nog voluit mee voor de prijzen. Het grote gevaar bij de Italianen ligt in de aanval. We hopen dat we niet weer die clichés gaan horen over 'defensief voetbal', want dat is al jaren bij meerdere clubs uit de Serie A niet meer het geval.

Filip Joos volgt het Italiaanse voetbal van kortbij. Hij sprak in de podcast 90 Minutes over het aanvallende geweld van Atalanta. Dat maakt indruk.

"Als iedereen fit is, is De Ketelaere niet zeker dat hij start. Zowel bij Atalanta als bij de Rode Duivels. Al start hij wel in de typeploeg van Atalanta, maar dan is het soms zonder topschutter Retegui. De concurrentie voorin is heel straf met Scamacca en Lookman ook", zegt hij.

Jutgla in de basis?

"Dat zijn 4 fantastische spitsen die bij Club Brugge altijd allemaal in de basis staan. De minste van die 4, je kan niet zeggen wie dat is, zou bij Club altijd de beste zijn", denkt de commentator.

Bij Club Brugge hebben ze met Gustaf Nilsson, Ferran Jutgla en Romeo Vermant drie spitsen. Nilsson is de meest trefzekere. Zo is hij bijvoorbeeld vaak bepalend in Belgische topmatchen, maar in Europa botst hij op zijn limieten. Daarom kiest Nicky Hayen vaak voor de beweeglijkere Jutgla. Morgen ook?

Zal Jutgla starten?

Meest recent

Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

2
2
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

82
82
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

109
109
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

165
165
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

330
330
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

55
55
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

104
104
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

316
316
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

61
61
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

101
101
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

264
264
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

261
261
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

853
853
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

115
115
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

288
288
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

501
501
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

547
547
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

761
761
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

267
267
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

662
662
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

447
447
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

67
67
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

147
147
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

235
235

Meer sportnieuws