Hayen onthult strijdplan Club Brugge tegen Atalanta

288 stemmen
Hayen onthult strijdplan Club Brugge tegen Atalanta

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen het Italiaanse Atalanta. De heenwedstrijd wordt woensdag om 18u45 afgewerkt in het Jan Breydelstadion. Coach Nicky Hayen gaf een persconferentie.

Met Atalanta is er ook de terugkeer van ‘kind van de club’ Charles De Ketelaere. De aanvaller is één van de smaakmakers bij de Italianen. Op een persconferentie sprak Hayen onder meer over het strijdplan tegen de huidige nummer drie van de Serie A.

LEES OOK: Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Duidelijke underdog

Hayen beseft dat Club Brugge de grote underdog is, maar er ligt een strijdplan klaar. "Er liggen mogelijkheden. Ze zijn meer favoriet dan wij. Je leest overal dat wij 25 procent kans maken. Oké, laat ons maar de underdog zijn. Ze pressen één-tegen-één, wat het moeilijk maakt om oplossingen te vinden. Maar wij hebben ook spelers met de kwaliteiten om iemand uit te schakelen, en daar liggen mogelijkheden.”

Hayen ziet dat Club Brugge de laatste tijd moeilijk de weg naar doel vindt. “Enerzijds scoren we misschien net iets moeilijker, maar we hielden wel afgelopen weekend de nul. In de Champions League gaat scoren iets moeizamer, maar je speelt er ook tegen sterkere tegenstanders”, citeert Het Laatste Nieuws de oefenmeester van Club Brugge.

Ontspannen sfeer?

Is Club Brugge nu meer ontspannen dan in de groepsfase? "Ergens wel, ergens niet. We blijven ambitieus om de volgende ronde te halen. We willen onze positieve campagne verderzetten, en onze voorbije prestaties evenaren. Dan is alles mogelijk. Atalanta is een heel gedisciplineerde ploeg. Ze hebben veel kwaliteiten. Scorend, technisch... Het is een heel sterke ploeg. Niet altijd even flitsend, maar het staat als een huis."

Denk jij dat Club Brugge de volgende ronde van de CL zal halen?

Meest recent

'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

11
11
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

30
30
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

111
111
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

88
88
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

152
152
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

181
181
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

66
66
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

722
722
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

254
254
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

285
285
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

390
390
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

123
123
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

95
95
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

156
156
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

244
244
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

330
330
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

220
220
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

40
40
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

40
40
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

167
167
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

277
277
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

77
77
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

233
233
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39

Meer sportnieuws