Hayen onthult strijdplan Club Brugge tegen Atalanta

288 stemmen
Hayen onthult strijdplan Club Brugge tegen Atalanta

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen het Italiaanse Atalanta. De heenwedstrijd wordt woensdag om 18u45 afgewerkt in het Jan Breydelstadion. Coach Nicky Hayen gaf een persconferentie.

Met Atalanta is er ook de terugkeer van ‘kind van de club’ Charles De Ketelaere. De aanvaller is één van de smaakmakers bij de Italianen. Op een persconferentie sprak Hayen onder meer over het strijdplan tegen de huidige nummer drie van de Serie A.

LEES OOK: 'De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag na WK-stunt'

Duidelijke underdog

Hayen beseft dat Club Brugge de grote underdog is, maar er ligt een strijdplan klaar. "Er liggen mogelijkheden. Ze zijn meer favoriet dan wij. Je leest overal dat wij 25 procent kans maken. Oké, laat ons maar de underdog zijn. Ze pressen één-tegen-één, wat het moeilijk maakt om oplossingen te vinden. Maar wij hebben ook spelers met de kwaliteiten om iemand uit te schakelen, en daar liggen mogelijkheden.”

Hayen ziet dat Club Brugge de laatste tijd moeilijk de weg naar doel vindt. “Enerzijds scoren we misschien net iets moeilijker, maar we hielden wel afgelopen weekend de nul. In de Champions League gaat scoren iets moeizamer, maar je speelt er ook tegen sterkere tegenstanders”, citeert Het Laatste Nieuws de oefenmeester van Club Brugge.

Ontspannen sfeer?

Is Club Brugge nu meer ontspannen dan in de groepsfase? "Ergens wel, ergens niet. We blijven ambitieus om de volgende ronde te halen. We willen onze positieve campagne verderzetten, en onze voorbije prestaties evenaren. Dan is alles mogelijk. Atalanta is een heel gedisciplineerde ploeg. Ze hebben veel kwaliteiten. Scorend, technisch... Het is een heel sterke ploeg. Niet altijd even flitsend, maar het staat als een huis."

Denk jij dat Club Brugge de volgende ronde van de CL zal halen?

Meest recent

Ruben Van Gucht maakt het bont: "Wat een mafkees!"

Ruben Van Gucht slaagt er telkens opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. Niet met een ...

3
3
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

14
14
Halve finales gekend: stats voorspellen déze wereldkampioen

De kaarten zijn geschud, de halve finales op WK 2026 staan vast. Frankrijk, Argentinië, ...

119
119
Duivels likken wonde: Nederlanders zien énorme gemiste kans

De Rode Duivels hebben het wereldkampioenschap 2026 met een opgeven hoofd kunnen verlaten. In de ...

118
118
Tweede zondebok naast Lammens: "Ondermaats en niet wakker"

De Rode Duivels mogen tevreden terugblikken op hun WK, maar toch heerst het gevoel dat er tijdens de ...

231
231
Werk voor Anderlecht: aanwinst levert Bruno kopzorgen op

Bij RSC Anderlecht begint de voorbereiding te korten, binnen anderhalve week gaat het nieuwe seizoen ...

358
358
'Club maakt zich sterk: gepeperd prijskaartje Tresoldi'

Vertrekt Nicolo Tresoldi deze zomer dan toch bij Club Brugge? Een aantal buitenlandse ploegen, ...

358
358
'Recordtransfer KRC Genk: Barça steekt handje toe'

KRC Genk wil deze zomer zijn transferrecord verbreken voor Kos Karetsas. De voorbije weken was het ...

290
290
Argentinië zwaar bevoordeeld? FIFA-regels klaar en duidelijk

Argentinië blijft voorlopig op koers om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. Lionel Messi ...

249
249
Garcia krijgt flinke draai om de oren: "Onwaarschijnlijk"

Voor de Rode Duivels zit het wereldkampioenschap erop. En dus moet weldra een evaluatie gemaakt ...

857
857
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal Karetsas, topdoelman voor Club'

Terwijl het WK in Amerika zijn ontknoping nadert, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

407
407
Bondscoachdebat ontploft: “Hij is zéker een optie”

Na de uitschakeling van de Rode Duivels in de kwartfinales van het WK gaat het maar over ...

262
262
‘Einde Courtois bij België in zicht: verrassing op komst'

Thibaut Courtois zat in zak en as na de nederlaag tegen Spanje. De doelman van Real Madrid moest ...

452
452
Noorwegen in zak en as: dubbel bestolen tegen Engeland?

De kwartfinales van het WK blijven nog nazinderen. Ook tijdens Noorwegen – Engeland was er ...

155
155
Rudi Garcia krijgt evaluatie: grote naam als opvolger?

De Rode Duivels verloren in de kwartfinale van het WK van Spanje. Het was een bewogen tornooi met ...

283
283
Ongezien: Bellingham maakt bondscoach Tuchel af na zege

Engeland zit in de halve finale na de zege in de kwartfinale tegen Noorwegen. Het was niet ...

305
305
‘Opvallende opties na Garcia? Twee ex-Rode Duivels genoemd’

Het WK zit erop voor de Rode Duivels. België strandde in de kwartfinale tegen een sterk Spanje. ...

540
540
Onana komt met héél emotionele boodschap na WK én blessure

Amadou Onana heeft via Instagram gereageerd op de uitschakeling van de Rode Duivels en zijn zware ...

88
88
Tuchel is na kwalificatie snoeihard voor spelers van Engeland

Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met ...

110
110
Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

326
326
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

269
269
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

185
185
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

1140
1140
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

71
71
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

387
387

Meer sportnieuws