Hayen onthult strijdplan Club Brugge tegen Atalanta

door
Hayen onthult strijdplan Club Brugge tegen Atalanta

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen het Italiaanse Atalanta. De heenwedstrijd wordt woensdag om 18u45 afgewerkt in het Jan Breydelstadion. Coach Nicky Hayen gaf een persconferentie.

Met Atalanta is er ook de terugkeer van ‘kind van de club’ Charles De Ketelaere. De aanvaller is één van de smaakmakers bij de Italianen. Op een persconferentie sprak Hayen onder meer over het strijdplan tegen de huidige nummer drie van de Serie A.

LEES OOK: ‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Duidelijke underdog

Hayen beseft dat Club Brugge de grote underdog is, maar er ligt een strijdplan klaar. "Er liggen mogelijkheden. Ze zijn meer favoriet dan wij. Je leest overal dat wij 25 procent kans maken. Oké, laat ons maar de underdog zijn. Ze pressen één-tegen-één, wat het moeilijk maakt om oplossingen te vinden. Maar wij hebben ook spelers met de kwaliteiten om iemand uit te schakelen, en daar liggen mogelijkheden.”

Hayen ziet dat Club Brugge de laatste tijd moeilijk de weg naar doel vindt. “Enerzijds scoren we misschien net iets moeilijker, maar we hielden wel afgelopen weekend de nul. In de Champions League gaat scoren iets moeizamer, maar je speelt er ook tegen sterkere tegenstanders”, citeert Het Laatste Nieuws de oefenmeester van Club Brugge.

Ontspannen sfeer?

Is Club Brugge nu meer ontspannen dan in de groepsfase? "Ergens wel, ergens niet. We blijven ambitieus om de volgende ronde te halen. We willen onze positieve campagne verderzetten, en onze voorbije prestaties evenaren. Dan is alles mogelijk. Atalanta is een heel gedisciplineerde ploeg. Ze hebben veel kwaliteiten. Scorend, technisch... Het is een heel sterke ploeg. Niet altijd even flitsend, maar het staat als een huis."

Denk jij dat Club Brugge de volgende ronde van de CL zal halen?

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

30
30
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

104
104
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

133
133
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

20
20
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

56
56
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

19
19
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

21
21
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

56
56
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

17
17
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

20
20
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

30
30
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

29
29
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

33
33
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

327
327
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

134
134
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

305
305
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

31
31
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

346
346
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

64
64
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws