Hayen onthult strijdplan Club Brugge tegen Atalanta

288 stemmen
Hayen onthult strijdplan Club Brugge tegen Atalanta

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen het Italiaanse Atalanta. De heenwedstrijd wordt woensdag om 18u45 afgewerkt in het Jan Breydelstadion. Coach Nicky Hayen gaf een persconferentie.

Met Atalanta is er ook de terugkeer van ‘kind van de club’ Charles De Ketelaere. De aanvaller is één van de smaakmakers bij de Italianen. Op een persconferentie sprak Hayen onder meer over het strijdplan tegen de huidige nummer drie van de Serie A.

LEES OOK: 'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Duidelijke underdog

Hayen beseft dat Club Brugge de grote underdog is, maar er ligt een strijdplan klaar. "Er liggen mogelijkheden. Ze zijn meer favoriet dan wij. Je leest overal dat wij 25 procent kans maken. Oké, laat ons maar de underdog zijn. Ze pressen één-tegen-één, wat het moeilijk maakt om oplossingen te vinden. Maar wij hebben ook spelers met de kwaliteiten om iemand uit te schakelen, en daar liggen mogelijkheden.”

Hayen ziet dat Club Brugge de laatste tijd moeilijk de weg naar doel vindt. “Enerzijds scoren we misschien net iets moeilijker, maar we hielden wel afgelopen weekend de nul. In de Champions League gaat scoren iets moeizamer, maar je speelt er ook tegen sterkere tegenstanders”, citeert Het Laatste Nieuws de oefenmeester van Club Brugge.

Ontspannen sfeer?

Is Club Brugge nu meer ontspannen dan in de groepsfase? "Ergens wel, ergens niet. We blijven ambitieus om de volgende ronde te halen. We willen onze positieve campagne verderzetten, en onze voorbije prestaties evenaren. Dan is alles mogelijk. Atalanta is een heel gedisciplineerde ploeg. Ze hebben veel kwaliteiten. Scorend, technisch... Het is een heel sterke ploeg. Niet altijd even flitsend, maar het staat als een huis."

Denk jij dat Club Brugge de volgende ronde van de CL zal halen?

Meest recent

Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

22
22
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

76
76
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

64
64
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

84
84
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

95
95
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

636
636
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

986
986
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

56
56
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

462
462
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

141
141
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

284
284
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

580
580
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

147
147
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

135
135
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

316
316
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

206
206
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

209
209
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

245
245
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

742
742
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

505
505
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

591
591
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

274
274
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

296
296
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

915
915

Meer sportnieuws