'Kompany op wenken bediend: nieuw monstercontract Bayern'

door
'Kompany op wenken bediend: nieuw monstercontract Bayern'

Vincent Kompany is bezig aan een goed eerste seizoen als coach van Bayern München en wil die lijn in de komende jaren door te trekken. Daarvoor hoopt hij wel dat de belangrijkste krachten op post blijven. En wat dat betreft wordt hij nu op zijn wenken bediend.

De vroegtijdige uitschakeling in de Duitse beker was een teleurstelling, voorts is Bayern bezig aan een goed seizoen tot dusver. De recordkampioen staat met een relatief comfortabele voorsprong aan de leiding in de Bundesliga. Daarnaast werd zonder grote problemen de knock out-fase van de Champions League bereikt.

LEES OOK: Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Davies blijft

Weinig verrassend hielden de Duitsers het dus rustig tijdens de winterse transferperiode. Ze zouden hun middelen ook aan het opsparen zijn om in de zomermercato een grote vis proberen binnen te hengelen van het kaliber à la Florian Wirtz (Bayer Leverkusen). Daarnaast lagen in de voorbije weken andere prioriteiten op tafel.

Allereerst was het namelijk de bedoeling om de overeenkomsten van verschillende spelers open te breken. Vorige week werd wat dat betreft alvast een groot akkoord gevonden. Zo kondigde Bayern aan dat Alphonso Davies verlengd heeft tot 2030. Een belangrijke zet, de Canadese back kon immers rekenen op heel wat in interesse.

Doorbraak Musiala

En ook de volgende doorbraak lijkt in de maak. Zo zou het dossier van Jamal Musiala zijn ontknoping naderen. De Duitse spelmaker geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden en moet dé toekomst van Bayern worden. Maar zijn huidige contract loopt in 2026 af.

Der Rekordmeister tracht dan ook al een tijdje om die overeenkomst open te breken en zou op punt staan om zijn slag thuis te halen. Volgens onder meer AbendZeitung staan de partijen dicht bij een totaalakkoord over een nieuw contract aan riante voorwaarden. Er moeten nog enkele juridische details uitgedokterd worden, vervolgens kan de officiële aankondiging volgen.

Kompany blijft minstens drie seizoenen bij Bayern ...

Meest recent

Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

4
4
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

43
43
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

125
125
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

201
201
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

71
71
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

119
119
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

20
20
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

259
259
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

225
225
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

211
211
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

169
169
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

354
354
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

75
75
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

103
103
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

110
110
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

62
62
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

110
110
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

94
94
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

299
299
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

96
96
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

39
39
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

264
264
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

398
398
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

751
751
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

110
110

Meer sportnieuws