De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

door
De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

Domenico Tedesco werd de laan uitgestuurd na desastreuze resultaten met de Rode Duivels. Inmiddels werd de Fransman Rudi Garcia als zijn opvolger benoemd, maar aanvaller Charles De Ketelaere kon het toch niet laten om nog even na te stampen op Tedesco.

Tedesco hield tijdens het EK vast aan enkele opvallende namen. Zo werd Axel Witsel weer naar de selectie gehaald en ook blessuregeval Thomas Meunier kreeg een plekje in de kern. Routinier Yannick Carrasco mocht telkens spelen terwijl er voor man in vorm De Ketelaere amper speelkansen waren.

LEES OOK: 'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Een enorme klap

In een interview met Het Laatste Nieuws blikte De Ketelaere terug op de periode bij de Rode Duivels onder Tedesco. “Ik wil de voormalige bondscoach niet zwartmaken, maar iedereen zag dat het moeilijk werd. Na Europa League-winst met Atalanta wilde ik graag naar het EK. Ik dacht dat ik een rol zou spelen”, begon De Ketelaere.

Het draaide echter compleet anders uit. “Maar toen ik in de groepswedstrijd tegen Roemenië niet mocht spelen, dacht ik bij mezelf: ‘ik ben hier voor niets’. Het was een enorme klap. Als voetballer moet je altijd klaar zijn om te spelen, maar na Roemenië gaf ik het mentaal op”, sprak CDK open over de grote ontgoocheling in Duitsland.

Weer topseizoen

Ook dit seizoen maakt De Ketelaere weer een topseizoen mee bij Atalanta. De Rode Duivel werd verkozen als ‘Beste Belg in het Buitenland’ op het Gala van de Gouden Schoen. Hij maakt daarmee korte metten met een jarenlange heerschappij van de Gouden Generatie. Woensdag keert hij even terug naar het Jan Breydelstadion voor de Europese clash tegen Club Brugge, of toch niet?

Had Tedesco meer speelkansen aan De Ketelaere moeten geven op het EK?

Meest recent

'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

8
8
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

44
44
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

168
168
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

227
227
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

37
37
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

155
155
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

149
149
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

67
67
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

139
139
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

54
54
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

136
136
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

184
184
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

239
239
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

370
370
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

146
146
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

75
75
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

213
213
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

189
189
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

110
110
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

463
463
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

175
175
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

241
241
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

176
176

Meer sportnieuws