De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

door
De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

Domenico Tedesco werd de laan uitgestuurd na desastreuze resultaten met de Rode Duivels. Inmiddels werd de Fransman Rudi Garcia als zijn opvolger benoemd, maar aanvaller Charles De Ketelaere kon het toch niet laten om nog even na te stampen op Tedesco.

Tedesco hield tijdens het EK vast aan enkele opvallende namen. Zo werd Axel Witsel weer naar de selectie gehaald en ook blessuregeval Thomas Meunier kreeg een plekje in de kern. Routinier Yannick Carrasco mocht telkens spelen terwijl er voor man in vorm De Ketelaere amper speelkansen waren.

LEES OOK: Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Een enorme klap

In een interview met Het Laatste Nieuws blikte De Ketelaere terug op de periode bij de Rode Duivels onder Tedesco. “Ik wil de voormalige bondscoach niet zwartmaken, maar iedereen zag dat het moeilijk werd. Na Europa League-winst met Atalanta wilde ik graag naar het EK. Ik dacht dat ik een rol zou spelen”, begon De Ketelaere.

Het draaide echter compleet anders uit. “Maar toen ik in de groepswedstrijd tegen Roemenië niet mocht spelen, dacht ik bij mezelf: ‘ik ben hier voor niets’. Het was een enorme klap. Als voetballer moet je altijd klaar zijn om te spelen, maar na Roemenië gaf ik het mentaal op”, sprak CDK open over de grote ontgoocheling in Duitsland.

Weer topseizoen

Ook dit seizoen maakt De Ketelaere weer een topseizoen mee bij Atalanta. De Rode Duivel werd verkozen als ‘Beste Belg in het Buitenland’ op het Gala van de Gouden Schoen. Hij maakt daarmee korte metten met een jarenlange heerschappij van de Gouden Generatie. Woensdag keert hij even terug naar het Jan Breydelstadion voor de Europese clash tegen Club Brugge, of toch niet?

Had Tedesco meer speelkansen aan De Ketelaere moeten geven op het EK?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

64
64
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

45
45
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

24
24
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

20
20
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

14
14
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

116
116
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

50
50
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

86
86
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

134
134
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

104
104
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

379
379
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

148
148
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

110
110
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

44
44
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

214
214
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

254
254
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

139
139
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

351
351
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

85
85
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

123
123

Meer sportnieuws