De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

777 stemmen
De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

Domenico Tedesco werd de laan uitgestuurd na desastreuze resultaten met de Rode Duivels. Inmiddels werd de Fransman Rudi Garcia als zijn opvolger benoemd, maar aanvaller Charles De Ketelaere kon het toch niet laten om nog even na te stampen op Tedesco.

Tedesco hield tijdens het EK vast aan enkele opvallende namen. Zo werd Axel Witsel weer naar de selectie gehaald en ook blessuregeval Thomas Meunier kreeg een plekje in de kern. Routinier Yannick Carrasco mocht telkens spelen terwijl er voor man in vorm De Ketelaere amper speelkansen waren.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Een enorme klap

In een interview met Het Laatste Nieuws blikte De Ketelaere terug op de periode bij de Rode Duivels onder Tedesco. “Ik wil de voormalige bondscoach niet zwartmaken, maar iedereen zag dat het moeilijk werd. Na Europa League-winst met Atalanta wilde ik graag naar het EK. Ik dacht dat ik een rol zou spelen”, begon De Ketelaere.

Het draaide echter compleet anders uit. “Maar toen ik in de groepswedstrijd tegen Roemenië niet mocht spelen, dacht ik bij mezelf: ‘ik ben hier voor niets’. Het was een enorme klap. Als voetballer moet je altijd klaar zijn om te spelen, maar na Roemenië gaf ik het mentaal op”, sprak CDK open over de grote ontgoocheling in Duitsland.

Weer topseizoen

Ook dit seizoen maakt De Ketelaere weer een topseizoen mee bij Atalanta. De Rode Duivel werd verkozen als ‘Beste Belg in het Buitenland’ op het Gala van de Gouden Schoen. Hij maakt daarmee korte metten met een jarenlange heerschappij van de Gouden Generatie. Woensdag keert hij even terug naar het Jan Breydelstadion voor de Europese clash tegen Club Brugge, of toch niet?

Had Tedesco meer speelkansen aan De Ketelaere moeten geven op het EK?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

36
36
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

178
178
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

52
52
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

51
51
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

477
477
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

142
142
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

59
59
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

102
102
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

325
325
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

503
503
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

305
305
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

616
616
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

231
231
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

312
312
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

114
114
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

466
466
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

233
233
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

290
290
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

180
180
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

515
515
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

303
303

Meer sportnieuws