De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

door
De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

Domenico Tedesco werd de laan uitgestuurd na desastreuze resultaten met de Rode Duivels. Inmiddels werd de Fransman Rudi Garcia als zijn opvolger benoemd, maar aanvaller Charles De Ketelaere kon het toch niet laten om nog even na te stampen op Tedesco.

Tedesco hield tijdens het EK vast aan enkele opvallende namen. Zo werd Axel Witsel weer naar de selectie gehaald en ook blessuregeval Thomas Meunier kreeg een plekje in de kern. Routinier Yannick Carrasco mocht telkens spelen terwijl er voor man in vorm De Ketelaere amper speelkansen waren.

LEES OOK: Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Een enorme klap

In een interview met Het Laatste Nieuws blikte De Ketelaere terug op de periode bij de Rode Duivels onder Tedesco. “Ik wil de voormalige bondscoach niet zwartmaken, maar iedereen zag dat het moeilijk werd. Na Europa League-winst met Atalanta wilde ik graag naar het EK. Ik dacht dat ik een rol zou spelen”, begon De Ketelaere.

Het draaide echter compleet anders uit. “Maar toen ik in de groepswedstrijd tegen Roemenië niet mocht spelen, dacht ik bij mezelf: ‘ik ben hier voor niets’. Het was een enorme klap. Als voetballer moet je altijd klaar zijn om te spelen, maar na Roemenië gaf ik het mentaal op”, sprak CDK open over de grote ontgoocheling in Duitsland.

Weer topseizoen

Ook dit seizoen maakt De Ketelaere weer een topseizoen mee bij Atalanta. De Rode Duivel werd verkozen als ‘Beste Belg in het Buitenland’ op het Gala van de Gouden Schoen. Hij maakt daarmee korte metten met een jarenlange heerschappij van de Gouden Generatie. Woensdag keert hij even terug naar het Jan Breydelstadion voor de Europese clash tegen Club Brugge, of toch niet?

Had Tedesco meer speelkansen aan De Ketelaere moeten geven op het EK?

Meest recent

'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

13
13
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

26
26
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

108
108
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

52
52
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

296
296
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

71
71
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

193
193
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

184
184
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

78
78
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

189
189
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

512
512
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

121
121
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

64
64
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

577
577
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

405
405
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

32
32
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

74
74
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

101
101
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

567
567
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

449
449
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

160
160
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

49
49
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

128
128
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

131
131
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

423
423

Meer sportnieuws