'Veelzeggende' conclusie Club Brugge: "Zij bakten er niets van"

door
'Veelzeggende' conclusie Club Brugge:

Club Brugge won in het Jan Breydelstadion met het kleinste verschil van laagvlieger Oud-Heverlee Leuven. Met het oog op de Europese clash tegen Atalanta koos coach Nicky Hayen ervoor om flink te roteren tegen OHL. Journalist Tomas Taecke van Het Laatste Nieuws liet zich uit over de titelstrijd in de Jupiler Pro League.

Volgens HLN vreest Club Brugge men dat de landskampioen binnenkort tegen de lamp zal lopen. KRC Genk lijkt geen steken te willen laten vallen in de competitie. Analist Taecke was na de zuinige zege van Blauw-Zwart niet mals over de landskampioen.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

Wisselspelers afgemaakt

Onder meer sterkhouder Ardon Jashari kreeg volledige rust voor de topper tegen Atalanta. ‘Het siert de Zwitser dat hij dicht bij het team wou zijn, maar ook hij had zijn zaterdagmiddag beter kunnen invullen. Wat was dat zeg, Club Brugge?’, klinkt het hard. ‘Het zijn die invallers die er zaterdag helemaal niets van bakten. En die tegen tien Leuvenaars zelfs nog heel even flirtten met een blamage.’

Bijna werd de kloof met KRC Genk nog vergroot tot acht punten. Een tienkoppig OHL kwam nog dichtbij de gelijkmaker. ‘Bij Club kregen Sabbe, Spileers, Vetlesen, Vermant, Nilsson en later ook Skoras en Siquet speelminuten. Over die eerste twee viel weinig te zeggen. De andere vijf ondernamen in de verste verte niets om aan hun status van wisselspeler iets te veranderen’, is het verdict.

Veelzeggende actie

Volgens Taecke vrezen ze bij Club Brugge dat er binnenkort dure punten zullen worden verloren. ‘Bij Club verwezen ze de voorbije jaren vaak naar de heilige drie punten na een mindere wedstrijd. Dat ze dat nu niet, of thans veel minder deden, is een teken aan de wand. Net zoals het feit dat de kleedkamer na de match lang dicht bleef’, luidt het.

Achter de schermen van de club beseft men dat het een pak beter moet. In de resterende vijf wedstrijden mag er niet veel puntenverlies meer voorvallen. ‘Als Club straks tegen STVV (uit), Standard (thuis), KAA Gent (uit), Cercle (uit) en Charleroi (thuis) zo voor de dag komt, dan loopt het gegarandeerd nog eens fout.’

Club Brugge zal op scherp worden gezet. ‘Zo'n match als die van zaterdag, je kan dat allemaal relativeren. Het programma is druk, er werd gewonnen en na een zwakke match staan ze er toch altijd opnieuw in de Champions League. Maar relativeren, dat is niet wat voorzitter Bart Verhaeghe zal doen als blauw-zwart op het einde van de rit een drietal punten tekort zal komen.’

Denk jij dat Club Brugge komende 5 matchen nog dure punten zal verliezen?

Meest recent

Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

105
105
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

32
32
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

63
63
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

61
61
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

96
96
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

117
117
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

68
68
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

315
315
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

69
69
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

71
71
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

535
535
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

92
92
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

224
224
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

277
277
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

147
147
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

448
448
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

333
333
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

308
308
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

80
80
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

118
118
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

59
59
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

378
378
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

277
277
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

323
323
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

275
275

Meer sportnieuws