'Veelzeggende' conclusie Club Brugge: "Zij bakten er niets van"

681
'Veelzeggende' conclusie Club Brugge:

Club Brugge won in het Jan Breydelstadion met het kleinste verschil van laagvlieger Oud-Heverlee Leuven. Met het oog op de Europese clash tegen Atalanta koos coach Nicky Hayen ervoor om flink te roteren tegen OHL. Journalist Tomas Taecke van Het Laatste Nieuws liet zich uit over de titelstrijd in de Jupiler Pro League.

Volgens HLN vreest Club Brugge men dat de landskampioen binnenkort tegen de lamp zal lopen. KRC Genk lijkt geen steken te willen laten vallen in de competitie. Analist Taecke was na de zuinige zege van Blauw-Zwart niet mals over de landskampioen.

LEES OOK: De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

Wisselspelers afgemaakt

Onder meer sterkhouder Ardon Jashari kreeg volledige rust voor de topper tegen Atalanta. ‘Het siert de Zwitser dat hij dicht bij het team wou zijn, maar ook hij had zijn zaterdagmiddag beter kunnen invullen. Wat was dat zeg, Club Brugge?’, klinkt het hard. ‘Het zijn die invallers die er zaterdag helemaal niets van bakten. En die tegen tien Leuvenaars zelfs nog heel even flirtten met een blamage.’

Bijna werd de kloof met KRC Genk nog vergroot tot acht punten. Een tienkoppig OHL kwam nog dichtbij de gelijkmaker. ‘Bij Club kregen Sabbe, Spileers, Vetlesen, Vermant, Nilsson en later ook Skoras en Siquet speelminuten. Over die eerste twee viel weinig te zeggen. De andere vijf ondernamen in de verste verte niets om aan hun status van wisselspeler iets te veranderen’, is het verdict.

Veelzeggende actie

Volgens Taecke vrezen ze bij Club Brugge dat er binnenkort dure punten zullen worden verloren. ‘Bij Club verwezen ze de voorbije jaren vaak naar de heilige drie punten na een mindere wedstrijd. Dat ze dat nu niet, of thans veel minder deden, is een teken aan de wand. Net zoals het feit dat de kleedkamer na de match lang dicht bleef’, luidt het.

Achter de schermen van de club beseft men dat het een pak beter moet. In de resterende vijf wedstrijden mag er niet veel puntenverlies meer voorvallen. ‘Als Club straks tegen STVV (uit), Standard (thuis), KAA Gent (uit), Cercle (uit) en Charleroi (thuis) zo voor de dag komt, dan loopt het gegarandeerd nog eens fout.’

Club Brugge zal op scherp worden gezet. ‘Zo'n match als die van zaterdag, je kan dat allemaal relativeren. Het programma is druk, er werd gewonnen en na een zwakke match staan ze er toch altijd opnieuw in de Champions League. Maar relativeren, dat is niet wat voorzitter Bart Verhaeghe zal doen als blauw-zwart op het einde van de rit een drietal punten tekort zal komen.’

Denk jij dat Club Brugge komende 5 matchen nog dure punten zal verliezen?

Meest recent

'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

1
1
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

44
44
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht eindelijk bekend?

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

31
31
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

45
45
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

37
37
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

20
20
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

53
53
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

192
192
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

29
29
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

45
45
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

104
104
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

195
195
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

67
67
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

184
184
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

950
950
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

170
170
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

955
955
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

50
50
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

156
156

Meer sportnieuws