'Grote verrassing: oude bekende Courtois in staf Duivels'

door
'Grote verrassing: oude bekende Courtois in staf Duivels'

De Rode Duivels blazen in maart een eerste keer verzamelen in 2025 en dat zal met heel wat nieuwe gezichten zijn in vergelijking met de laatste interlands. Met Rudi Garcia kwam er een nieuwe bondscoach en de verwachting is dat hij ook in de selectie andere keuzes zal maken dan zijn voorganger.

Eén van de voornaamste zaken die op tafel ligt, is een terugkeer van Thibaut Courtois. De doelman van Real Madrid kwam door een vete met Domenico Tedesco al sinds juni 2023 niet meer in actie voor de Duivels, maar de kans lijkt groot dat hij in maart tegen Oekraïne zijn rentree maakt.

LEES OOK: Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Lemmens niet terug bij Rode Duivels

Dan zal Courtois meteen ook een oude bekende tegenkomen. De staf van Garcia moest nog deels ingevuld worden met onder meer een keeperstrainer. Die is volgens Het Laatste Nieuws nu ook gevonden.

Lange tijd zag het ernaar uit dat Erwin Lemmens zou terugkeren. Die werkte tussen 2013 en 2023 al met Courtois bij de nationale ploeg, maar wordt het uiteindelijk toch niet. Zijn komst zou gevoelig gelegen hebben bij onder meer Koen Casteels, over wie Lemmens enkele kritische uitspraken deed.

Met Martens komt andere oude bekende van Courtois

Uiteindelijk zou de keuze voorlopig gevallen zijn op Guy Martens. De 66-jarige is al sinds jaar en dag keeperstrainer bij KRC Genk, waar hij ook gewoon aan de slag blijft. Daar kneedde hij in het verleden uiteraard ook Courtois.

De aanstelling van Martens zou echter wel slechts een tijdelijke oplossing zijn. Hij zal de interlands in maart tegen Oekraïne voor zijn rekening nemen, waardoor de bond nog tot juni de tijd heeft om een definitieve keeperstrainer aan te werven.

Goede keuze van de bond?

Meest recent

'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

36
36
'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

87
87
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

51
51
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

71
71
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

21
21
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

48
48
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

95
95
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

45
45
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

183
183
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

18
18
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

75
75
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

173
173
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

122
122
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

76
76
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

64
64
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

115
115
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

81
81
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

341
341
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

395
395
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

360
360
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

258
258

Meer sportnieuws