Vanzeir maakt weer kennis met Belgische VAR en haalt flink uit

door
Vanzeir maakt weer kennis met Belgische VAR en haalt flink uit

Dante Vanzeir maakte de overstap van New York Red Bulls naar KAA Gent en de aanvaller was tegen KV Mechelen meteen belangrijk. De voormalige sterkhouder van Union SG scoorde in de eerste helft de 1-1, uiteindelijk werd het 3-3.

KV Mechelen kwam na rust op voorsprong dankzij een dubbelslag van Benito Raman en Geoffrey Hairemans. In het slot van de wedstrijd verwezenlijkte KAA Gent alsnog een comeback dankzij Andri Gudjohnsen en Hugo Gambor.

LEES OOK: Huurdeal met optie: Gent rondt gewenste transfer af

Vanzeir maakt kennis met VAR

Vanzeir zag dat KAA Gent te makkelijk tegendoelpunten slikte. "Je weet op Mechelen dat het een moeilijke match wordt, maar we slikken toch veel te makkelijk die goals. We zijn wel blijven vechten en de tweede helft gaan de halve kansjes toch binnen en wordt ons hard werken beloond."

De aanvaller maakt ook meteen kennis met de VAR op de Belgische velden. "Maar je stelt je wel veel vragen als je daar zo lang moet staan wachten en ze moeten die lijn trekken, dan denk je: waar zijn we mee bezig? Dan kan je beter de beslissing op het veld volgen”, citeert Sporza Vanzeir.

Veel kritiek op refs

De afgelopen weken krijgen de scheidsrechters en VAR in België weer enorm veel kritiek. Elke speeldag zijn er tal van discutabele fases en ook in de beker was er veel commotie. Royal Antwerp FC voelde zich tegen RSC Anderlecht bestolen in de halve finales van de Croky Cup. Nu is er ook ophef over het doelpunt van Gambor en de minutenlange VAR-check tijdens KV Mechelen-KAA Gent. Besnik Hasi was alvast in alle staten.

LEES OOK

Rel in Brugge? “Hun band is niet meer opperbest”
Rel in Brugge? “Hun band is niet meer opperbest”
Nieuwe voorzitter Anderlecht: twee topkandidaten gekend
Nieuwe voorzitter Anderlecht: twee topkandidaten gekend

Vind jij de VAR een meerwaarde op de Belgische velden?

Meest recent

'Stuntplannen Anderlecht onthuld: nieuwe bazen mét Lukaku'

Het Anderlecht-nieuws blijft binnenstromen. Na de Europese deceptie kwamen de fans in opstand en ...

133
133
'Monstertransfer Doumbia levert Antwerp fortuin op'

Royal Antwerp FC heeft deze zomer weer heel wat uitgaande deals afgerond en het is mogelijk nog niet ...

116
116
'Dolberg zet Anderlecht voor voldongen feit'

Het is transfersoap na transfersoap deze zomer. Ook op het slot van de zomermercato is er nog heel ...

283
283
Beerschot moet slikken: transferkater van jewelste

De zomermercato gaat in verschillende landen nog even door dus het is nog even zweten, ook voor de ...

135
135
'Anderlecht in zak en as na derbydrama'

Het gaat van kwaad naar erger bij RSC Anderlecht. Het rommelt ferm in het Lotto Park na de slechte ...

216
216
Transferwending wordt werkelijkheid: Genk pakt uit

KRC Genk heeft afscheid genomen van topschutter Tolu Arokodare. Bijna ging ook Hyeon-gyu Oh weg, ...

209
209
Einde soap: Man City strikt absolute superster

Manchester City heeft op de valreep nog weten toe te slaan op de zomermercato. The Cityzens zijn ...

91
91
Ophef bij Antwerp: Lammens schopt rel los

Senne Lammens heeft zijn absolute droomtransfer beet. De doelman gaat van Royal Antwerp FC naar ...

656
656
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Genk balen, toptransfer in JPL’

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

375
375
Dolberg-drama: 'Ajax zet Anderlecht muurvast'

Kasper Dolberg wordt nog met een laat vertrek bij RSC Anderlecht in verband gebracht. Ex-club Ajax ...

708
708
Wat Alderweireld over zijn kinderen zegt, raakt fans diep

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

31
31
Paniek in Brugge? Bestuur komt met opvallend antwoord

Club Brugge kent een hete transferzomer. In de grote Europese competities is de transferdeadline ...

710
710
Code rood bij Anderlecht: club krijgt nieuwe mokerslag

Het is code rood bij RSC Anderlecht. Na de Europese uitschakeling in de Conference League zit het er ...

359
359
Ten Hag furieus na bliksemontslag: snoeiharde uithaal

Erik ten Hag zit in zak en as. De Nederlander kende een desastreuze periode bij Manchester United en ...

184
184
Exodus Anderlecht: ‘Turken slaan op het nippertje toe’

RSC Anderlecht kent een woelige start van het seizoen. De aanstelling van Besnik Hasi wordt in vraag ...

745
745
Club Brugge vreest nog last-minute vertrekker

Club Brugge beleeft een absolute recordzomer. Blauw-Zwart verkocht al verschillende sterkhouders en ...

665
665
Vandenhaute krijgt stevige trap na: "Typisch voor hem"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

654
654
Fans Brugge furieus: massale boycot aangekondigd

De ploegen in de Jupiler Pro League genieten momenteel van wat rust, maar binnen een dikke ...

330
330
Engelse pers gaat rechtstreeks los op Senne Lammens

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

551
551
Alwéér een bom in de maak bij Club Brugge

Alsof de druk bij Club Brugge nog niet groot genoeg was, schuift nu ook het dossier van Lynnt Audoor ...

850
850
Waar kan ik Liechtenstein-België op tv kijken?

Het eerste luik van het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer op, in de komende dagen zijn de ...

193
193
Antwerp laat transfer schieten, nieuwe spits Cercle

Aanstaande zaterdag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België zijn deuren. ...

234
234
'Dolberg helemaal akkoord: nieuwe transferdetails gelekt'

In de meeste grote Europese voetballanden is de mercato inmiddels gesloten, maar er zijn voldoende ...

939
939
Enorme transferklap bij Genk: "De schaamte voorbij"

KRC Genk brak maandag zijn transferrecord met de verkoop van Tolu Arokodare aan Wolverhampton ...

900
900
Nachtmerrie voor Coucke: Vandenhaute kiest ramkoers

Wouter Vandenhaute weg als voorzitter? Ja. Vandenhaute geen macht meer bij Anderlecht? Vergeet het. ...

718
718

Meer sportnieuws