Hasi compleet door het lint: "De VAR heeft ons gef*ckt"

door
Hasi compleet door het lint:

KV Mechelen blijft voorlopig in de hoek waar de klappen vallen. Vrijdag leek KVM nochtans op weg naar een deugddoende zege tegen AA Gent, maar in de slotfase liep het alsnog fout. Al was dat volgens coach Besnik Hasi grotendeels de schuld van de arbitrage.

Malinwa leek zich in het najaar nog op te werpen tot één van de outsiders voor een ticket richting Play-Off I. Maar vervolgens kenden Hasi en co een stevige terugval en lukte het amper nog wedstrijden al winnend af te sluiten. Hierdoor maakte KVM ook een flinke tuimeling in het klassement.

De Mechelaars snakten vrijdagavond dan ook naar hun eerste competitiezege sinds eind november. Die leek tegen AA Gent ook in de maak. Onder meer dankzij twee goals van Benito Raman liep KVM uit tot 3-1. Maar in de slotminuten wisten de Buffalo's zich alsnog langszij te knokken: 3-3-eindstand.

LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Check van 10 minuten

Aan de gelijkmaker van Hugo Gambor in de extra tijd hing wel een geurtje. Uiteindelijk had de VAR een check van bijna 10 minuten nodig om te constateren dat het doelpunt geldig was. Maar het verschil tussen on- en offside was bijzonder klein. En op de virtuele lijnen die getoond werden, leek de bal al (of nog niet) vertrokken.

Hasi hield zich dan ook niet in. "Hoe kan ik het hoofd koel houden? Ik snap niet dat deze goal telt", fulmineerde hij voor de camera's van DAZN. "Ik moet geen uitleg hebben. Zij f*cken ons, geven een uitleg en ik moet dan gaan slapen? Nee, nee. Ik moet ze niet zien, echt niet."

Hasi kookt over

De coach lijkt er ook niet om te malen dat hij mogelijk een sanctie krijgt voor zijn uitlatingen. "Ze hebben ons al een paar keer gef*ckt, en dan komen ze nu zeggen dat we rustig moeten blijven en respect moeten tonen. Welk respect? Zij hebben geen respect voor ons. Het was offside, dit was geen goal", aldus de coach, die niet alleen stond in zijn kritiek. "Als je daar tien minuten voor nodig hebt... Dan weet ik niet wie er in de VAR zat of wat ze daar aan het doen waren", opperde Raman.

KVM moet verdere stappen overwegen ...

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

42
42
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

68
68
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

82
82
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

37
37
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

237
237
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

127
127
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

425
425
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

161
161
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

215
215
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

447
447
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

686
686
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

682
682
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

123
123
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

377
377
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

590
590
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

540
540
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws