'Toptransfer van 25 miljoen voor Rode Duivel'

door
'Toptransfer van 25 miljoen voor Rode Duivel'

De wintermercato bracht enkele verrassende transfers voor Rode Duivels. Hoewel de markt in alle toplanden intussen gesloten is, blijft de geruchtenmolen wel op volle toeren draaien. Voor een Duivel lijkt bijvoorbeeld in de zomer een toptransfer te lonken.

De jongste weken verkeert Koni De Winter in grootse vorm bij Genoa. De 22-jarige scoorde telkens in de laatste twee wedstrijden van zijn team, tegen Monza en Fiorentina. Daarmee staat zijn teller dit seizoen al op drie goals in dertien wedstrijden.

Milan en Roma aasden op De Winter

Met die prestaties zou De Winter weleens snel kunnen terugkeren bij de Rode Duivels. Daar mocht hij in maart 2024 debuteren in de oefeninterland tegen Ierland, maar het bleef sindsdien bij die ene interland. Domenico Tedesco passeerde het talent voor het EK en bij de laatste interlands gooiden blessures roet in het eten.

Maar naast een rentree als international lijkt er ook een toptransfer in het verschiet te liggen voor De Winter. Tuttomercatoweb weet dat in januari al AC Milan en AS Roma informeerden, maar Genoa weigerde toen mee te werken aan een vertrek.

Toptransfer in de zomer

In de zomer zullen de kaarten wellicht anders liggen voor De Winter, die vorige zomer nog een contract tot 2028 tekende bij Genoa. Dat legde toen 8 miljoen euro op tafel om hem definitief over te nemen van Juventus.

De Italianen hopen straks een veelvoud van dat bedrag te kunnen vangen met een vraagprijs van minstens 25 miljoen euro. De Premier League wordt alvast naar voor geschoven als mogelijke bestemming, want buiten Engeland zijn er niet al te veel clubs die een dergelijke som zomaar kunnen betalen.

Moet De Winter in maart weer opgeroepen worden?

Meest recent

Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

18
18
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

153
153
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

306
306
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

130
130
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

32
32
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

200
200
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

116
116
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

94
94
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

175
175
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

68
68
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

295
295
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

271
271
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

280
280
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

646
646
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

99
99
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

346
346
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

494
494
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

372
372
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

258
258
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

604
604
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

326
326
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

461
461
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

421
421
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

331
331

Meer sportnieuws