Milicevic kondigt 'versterking' aan: "Hopelijk eind deze maand"

door
Milicevic kondigt 'versterking' aan:

AA Gent staat in de komende weken opnieuw voor een druk programma. In de competitie wil het zijn top zes-notering verder cementeren, tussendoor wacht een Europees tweeluik tegen Real Betis. Interim-coach Danijel Milicevic moet dan ook hopen dat zijn selectie zo fit mogelijk kan blijven.

De Buffalo's zijn bezig aan een wisselvallig seizoen tot dusver, maar hebben desondanks nog heel wat om voor te spelen. Zo blijft het hoofddoel om zich voor het eerst sinds 2019 te plaatsen voor Play-Off I. Daarnaast hopen de Oost-Vlamingen zo lang mogelijk mee te gaan in de Conference League.

LEES OOK: Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Hjulsager wéér out

Gemakkelijk zal dat echter niet worden. Gent staat momenteel zesde in het klassement en zal nog vol aan de bak moeten om ploegen als Standard en Charleroi achter zich te houden. En in Europa vormt Real Betis de eerstvolgende tegenstander, een tegenstander van formaat binnen de Conference League-context.

Milicevic zal zijn selectie dan ook nodig hebben in de breedte. Wat dat betreft kwam hij donderdag met goed en slecht nieuws. "Andrew Hjulsager zal er enkele weken niet bij zijn door een kuitblessure. Franck Surdez zit wel weer in de selectie. Hij had de voorbije weken wat last van zijn hamstring, maar we hopen dat hij nu weer de energie kan brengen van in het begin van het seizoen", klinkt het op de clubwebstek.

Omgba in zicht

Daarnaast kwam Milicevic ook met een update omtrent Aimé Omgba. Na een heuse transfersoap werd de Nederlandse middenvelder in het slot van de zomermercato naar Gent gehaald. Maar hij arriveerde geblesseerd en kwam nog geen minuut in actie voor de Buffalo's. Nu is er eindelijk licht aan het einde van de tunnel, zijn rentree is in de maak.

Een fitte Omgba zou dan ook een versterking vormen voor Milicevic en co. "Het is wat moeilijk om er een timing op te kleven, want we moeten bekijken hoe hij de trainingsarbeid verteert. We zullen Aimé normaal gezien ook eerst wat ritme laten opdoen bij Jong Gent. Hopelijk kan dat eind deze maand."

Met zijn huidige kern is Gent voldoende gewapend om PO I te halen ...

Meest recent

Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

1
1
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

14
14
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

207
207
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

93
93
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

67
67
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

138
138
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

22
22
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

312
312
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

66
66
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

184
184
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

355
355
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

166
166
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

247
247
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

387
387
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

380
380
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

43
43
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

108
108
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

284
284
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

53
53
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

111
111
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

97
97
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

241
241
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

328
328
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1237
1237
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63

Meer sportnieuws