Milicevic kondigt 'versterking' aan: "Hopelijk eind deze maand"

door
Milicevic kondigt 'versterking' aan:

AA Gent staat in de komende weken opnieuw voor een druk programma. In de competitie wil het zijn top zes-notering verder cementeren, tussendoor wacht een Europees tweeluik tegen Real Betis. Interim-coach Danijel Milicevic moet dan ook hopen dat zijn selectie zo fit mogelijk kan blijven.

De Buffalo's zijn bezig aan een wisselvallig seizoen tot dusver, maar hebben desondanks nog heel wat om voor te spelen. Zo blijft het hoofddoel om zich voor het eerst sinds 2019 te plaatsen voor Play-Off I. Daarnaast hopen de Oost-Vlamingen zo lang mogelijk mee te gaan in de Conference League.

LEES OOK: 'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Hjulsager wéér out

Gemakkelijk zal dat echter niet worden. Gent staat momenteel zesde in het klassement en zal nog vol aan de bak moeten om ploegen als Standard en Charleroi achter zich te houden. En in Europa vormt Real Betis de eerstvolgende tegenstander, een tegenstander van formaat binnen de Conference League-context.

Milicevic zal zijn selectie dan ook nodig hebben in de breedte. Wat dat betreft kwam hij donderdag met goed en slecht nieuws. "Andrew Hjulsager zal er enkele weken niet bij zijn door een kuitblessure. Franck Surdez zit wel weer in de selectie. Hij had de voorbije weken wat last van zijn hamstring, maar we hopen dat hij nu weer de energie kan brengen van in het begin van het seizoen", klinkt het op de clubwebstek.

Omgba in zicht

Daarnaast kwam Milicevic ook met een update omtrent Aimé Omgba. Na een heuse transfersoap werd de Nederlandse middenvelder in het slot van de zomermercato naar Gent gehaald. Maar hij arriveerde geblesseerd en kwam nog geen minuut in actie voor de Buffalo's. Nu is er eindelijk licht aan het einde van de tunnel, zijn rentree is in de maak.

Een fitte Omgba zou dan ook een versterking vormen voor Milicevic en co. "Het is wat moeilijk om er een timing op te kleven, want we moeten bekijken hoe hij de trainingsarbeid verteert. We zullen Aimé normaal gezien ook eerst wat ritme laten opdoen bij Jong Gent. Hopelijk kan dat eind deze maand."

Met zijn huidige kern is Gent voldoende gewapend om PO I te halen ...

Meest recent

Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

1
1
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

14
14
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

19
19
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

83
83
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

133
133
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

273
273
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

238
238
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

677
677
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

354
354
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

771
771
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

486
486
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

514
514
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

456
456
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

150
150
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

165
165
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

343
343
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

93
93
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

173
173
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

592
592
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

198
198
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

353
353
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

659
659
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

209
209
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

115
115
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

212
212

Meer sportnieuws