Milicevic kondigt 'versterking' aan: "Hopelijk eind deze maand"

door
Milicevic kondigt 'versterking' aan:

AA Gent staat in de komende weken opnieuw voor een druk programma. In de competitie wil het zijn top zes-notering verder cementeren, tussendoor wacht een Europees tweeluik tegen Real Betis. Interim-coach Danijel Milicevic moet dan ook hopen dat zijn selectie zo fit mogelijk kan blijven.

De Buffalo's zijn bezig aan een wisselvallig seizoen tot dusver, maar hebben desondanks nog heel wat om voor te spelen. Zo blijft het hoofddoel om zich voor het eerst sinds 2019 te plaatsen voor Play-Off I. Daarnaast hopen de Oost-Vlamingen zo lang mogelijk mee te gaan in de Conference League.

LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Hjulsager wéér out

Gemakkelijk zal dat echter niet worden. Gent staat momenteel zesde in het klassement en zal nog vol aan de bak moeten om ploegen als Standard en Charleroi achter zich te houden. En in Europa vormt Real Betis de eerstvolgende tegenstander, een tegenstander van formaat binnen de Conference League-context.

Milicevic zal zijn selectie dan ook nodig hebben in de breedte. Wat dat betreft kwam hij donderdag met goed en slecht nieuws. "Andrew Hjulsager zal er enkele weken niet bij zijn door een kuitblessure. Franck Surdez zit wel weer in de selectie. Hij had de voorbije weken wat last van zijn hamstring, maar we hopen dat hij nu weer de energie kan brengen van in het begin van het seizoen", klinkt het op de clubwebstek.

Omgba in zicht

Daarnaast kwam Milicevic ook met een update omtrent Aimé Omgba. Na een heuse transfersoap werd de Nederlandse middenvelder in het slot van de zomermercato naar Gent gehaald. Maar hij arriveerde geblesseerd en kwam nog geen minuut in actie voor de Buffalo's. Nu is er eindelijk licht aan het einde van de tunnel, zijn rentree is in de maak.

Een fitte Omgba zou dan ook een versterking vormen voor Milicevic en co. "Het is wat moeilijk om er een timing op te kleven, want we moeten bekijken hoe hij de trainingsarbeid verteert. We zullen Aimé normaal gezien ook eerst wat ritme laten opdoen bij Jong Gent. Hopelijk kan dat eind deze maand."

Met zijn huidige kern is Gent voldoende gewapend om PO I te halen ...

Meest recent

Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

12
12
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

88
88
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

89
89
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

67
67
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

78
78
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

84
84
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

71
71
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

202
202
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

279
279
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

41
41
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

162
162
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

156
156
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

179
179
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

165
165
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

85
85
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

218
218
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

822
822
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

114
114
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

90
90
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

97
97
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

310
310
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

196
196
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

199
199
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

63
63

Meer sportnieuws