Milicevic kondigt 'versterking' aan: "Hopelijk eind deze maand"

door
Milicevic kondigt 'versterking' aan:

AA Gent staat in de komende weken opnieuw voor een druk programma. In de competitie wil het zijn top zes-notering verder cementeren, tussendoor wacht een Europees tweeluik tegen Real Betis. Interim-coach Danijel Milicevic moet dan ook hopen dat zijn selectie zo fit mogelijk kan blijven.

De Buffalo's zijn bezig aan een wisselvallig seizoen tot dusver, maar hebben desondanks nog heel wat om voor te spelen. Zo blijft het hoofddoel om zich voor het eerst sinds 2019 te plaatsen voor Play-Off I. Daarnaast hopen de Oost-Vlamingen zo lang mogelijk mee te gaan in de Conference League.

LEES OOK: 'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

Hjulsager wéér out

Gemakkelijk zal dat echter niet worden. Gent staat momenteel zesde in het klassement en zal nog vol aan de bak moeten om ploegen als Standard en Charleroi achter zich te houden. En in Europa vormt Real Betis de eerstvolgende tegenstander, een tegenstander van formaat binnen de Conference League-context.

Milicevic zal zijn selectie dan ook nodig hebben in de breedte. Wat dat betreft kwam hij donderdag met goed en slecht nieuws. "Andrew Hjulsager zal er enkele weken niet bij zijn door een kuitblessure. Franck Surdez zit wel weer in de selectie. Hij had de voorbije weken wat last van zijn hamstring, maar we hopen dat hij nu weer de energie kan brengen van in het begin van het seizoen", klinkt het op de clubwebstek.

Omgba in zicht

Daarnaast kwam Milicevic ook met een update omtrent Aimé Omgba. Na een heuse transfersoap werd de Nederlandse middenvelder in het slot van de zomermercato naar Gent gehaald. Maar hij arriveerde geblesseerd en kwam nog geen minuut in actie voor de Buffalo's. Nu is er eindelijk licht aan het einde van de tunnel, zijn rentree is in de maak.

Een fitte Omgba zou dan ook een versterking vormen voor Milicevic en co. "Het is wat moeilijk om er een timing op te kleven, want we moeten bekijken hoe hij de trainingsarbeid verteert. We zullen Aimé normaal gezien ook eerst wat ritme laten opdoen bij Jong Gent. Hopelijk kan dat eind deze maand."

Met zijn huidige kern is Gent voldoende gewapend om PO I te halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

24
24
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

35
35
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

12
12
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

82
82
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

63
63
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

263
263
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

78
78
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

104
104
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

145
145
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

270
270
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

283
283
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

56
56
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

330
330
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

284
284
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

177
177
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

311
311
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

292
292
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

236
236
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

48
48
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

111
111
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

247
247
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

202
202
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

171
171
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

212
212

Meer sportnieuws