Fink droomt van bekerfinale: "Hopelijk maakt dat verschil"

door
Fink droomt van bekerfinale:

Deze week worden de tickets voor de finale van de Croky Cup uitgereikt. Woensdagavond worden de debatten geopend door KRC Genk en Club Brugge, de nummers één en twee uit de competitie. Blauw-Zwart begint wle met een licht voordeel.

Clb won midden januari immers de heenwedstrijd met 2-1 en verdedigt straks dus een voorsprong in de Cegeka Arena. Genk zal dus vol aan de bak moeten, maar de leider heeft de bekerfinale zeker nog in het vizier.

LEES OOK: Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

Twaalfde man moet verschil maken voor Genk

Thorsten Fink heeft dan ook goede hoop in de kwalificatie. De Duitse trainer ziet een mogelijk voordeel voor zijn ploeg, want de verwachting is dat het Genkse stadion zo goed als afgeladen vol zal zitten. Al meer dan 21.000 tickets werden verkocht.

"Hopelijk maakt onze twaalfde man het verschil", aldus de Duitser in Het Nieuwsblad. "Want wij spelen voor een vol huis en wonnen hier al elf keer op rij. De eerste daarvan was een zege tegen Club, we bogen een 0-2 nog om naar een 3-2. Die zege heeft veel veranderd en geeft ook voor deze wedstrijd extra vertrouwen, dat voel ik aan iedereen."

Bekerfinale volgende doel voor Genk

Het verleden spreekt dus ook in het voordeel van Genk. Dat pakte vorig weekend ook zijn vierde competitiezege op een rij, terwijl Club op de Bosuil juist een lange ongeslagen reeks ten einde zag komen.

"Zaterdag hebben we doel één bereikt en ons verzekerd van play-off 1. Woensdag proberen we de bekerfinale te bereiken en zo blijven we verder gaan", maakt Fink zich sterk. "Natuurlijk hangt het van details af en kan het misgaan. Maar dat zal niets veranderen aan het proces. Wij staan intussen zo ver dat ik er zeker van ben dat we niet plots zullen instorten de volgende weken en maanden."

Zal Genk de bekerfinale nog bereiken?

Meest recent

Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

0
0
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

91
91
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

83
83
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

71
71
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

93
93
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

132
132
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

160
160
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

57
57
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

198
198
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

73
73
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

86
86
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

468
468
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

416
416
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

862
862
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

304
304
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

458
458
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

280
280
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1067
1067
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

354
354
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

403
403
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

222
222
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

678
678
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

278
278

Meer sportnieuws