Fink droomt van bekerfinale: "Hopelijk maakt dat verschil"

120 stemmen
Fink droomt van bekerfinale:

Deze week worden de tickets voor de finale van de Croky Cup uitgereikt. Woensdagavond worden de debatten geopend door KRC Genk en Club Brugge, de nummers één en twee uit de competitie. Blauw-Zwart begint wle met een licht voordeel.

Clb won midden januari immers de heenwedstrijd met 2-1 en verdedigt straks dus een voorsprong in de Cegeka Arena. Genk zal dus vol aan de bak moeten, maar de leider heeft de bekerfinale zeker nog in het vizier.

LEES OOK: Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Twaalfde man moet verschil maken voor Genk

Thorsten Fink heeft dan ook goede hoop in de kwalificatie. De Duitse trainer ziet een mogelijk voordeel voor zijn ploeg, want de verwachting is dat het Genkse stadion zo goed als afgeladen vol zal zitten. Al meer dan 21.000 tickets werden verkocht.

"Hopelijk maakt onze twaalfde man het verschil", aldus de Duitser in Het Nieuwsblad. "Want wij spelen voor een vol huis en wonnen hier al elf keer op rij. De eerste daarvan was een zege tegen Club, we bogen een 0-2 nog om naar een 3-2. Die zege heeft veel veranderd en geeft ook voor deze wedstrijd extra vertrouwen, dat voel ik aan iedereen."

Bekerfinale volgende doel voor Genk

Het verleden spreekt dus ook in het voordeel van Genk. Dat pakte vorig weekend ook zijn vierde competitiezege op een rij, terwijl Club op de Bosuil juist een lange ongeslagen reeks ten einde zag komen.

"Zaterdag hebben we doel één bereikt en ons verzekerd van play-off 1. Woensdag proberen we de bekerfinale te bereiken en zo blijven we verder gaan", maakt Fink zich sterk. "Natuurlijk hangt het van details af en kan het misgaan. Maar dat zal niets veranderen aan het proces. Wij staan intussen zo ver dat ik er zeker van ben dat we niet plots zullen instorten de volgende weken en maanden."

🚀

Zal Genk de bekerfinale nog bereiken?

Meest recent

Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

97
97
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

114
114
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

28
28
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

95
95
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

172
172
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

638
638
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

89
89
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

226
226
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

143
143
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

505
505
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

459
459
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

148
148
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

313
313
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

44
44
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

202
202
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

480
480
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

639
639
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

144
144
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

388
388
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

429
429
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207

Meer sportnieuws