Hubert verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

677
Hubert verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Anderlecht bleek nog een bezige bij op Deadline Day, maar nu de wintermercato officieel gesloten is kan de focus volledig op de bekerclash tegen Antwerp worden gelegd. Op de Bosuil willen de Brusselaars donderdag een ticket voor de finale bemachtigen. En dus hoopt David Hubert nog wat volk te recupereren uit de ziekenboeg.

Niet dat ze in de bovenste schuif lagen, maar op Amadou Diawara en Amando Lapage hoeft de coach van Paars-Wit alvast niet meer te rekenen. Zij zochten andere oorden op, een voorbeeld dat Francis Amuzu eerstdaags zal volgen. Nadat hij aanvankelijk nog deel uitmaakte van de wedstrijdkern ontbrak de winger zondag al in Gent.

LEES OOK: Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Coosemans & Dolberg

Daar kon Hubert evenmin een beroep doen op Colin Coosemans, Kasper Dolberg en Samuel Edozie, die net zoals Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru nog in de lappenmand lagen. Volgens meerdere bronnen zou dat eerste duo vermoedelijk wel tijdig klaargestoomd geraken om de 1-0 bonus uit de heenwedstrijd mee te verdedigen.

Dat bevestigde Hubert zondag ook na de nederlaag tegen AA Gent. "Donderdag hopen we in elk geval Coosemans en Dolberg te recupereren. Edozie zal nog niet fit zijn", werd de trainer geciteerd door Het Laatste Nieuws. Uitstekend nieuws dus voor de recordkampioen, die zich wil kwalificeren om de sluimerende crisis te verstommen.

Dao klaar voor debuut?

Na de blunder van zijn vervanger Mads Kikkenborg lijkt de kans alleszins groot dat Coosemans zijn plaats tussen de palen meteen weer inneemt. Of ook Dolberg direct al aan de aftrap zal verschijnen valt daarentegen nog af te wachten. Na zijn knieperikelen wil de medische staf in het Lotto Park geen risico's nemen met de Deense spits.

Te meer omdat de Great Old haar huid ongetwijfeld duur zal verkopen. Bovendien heeft Hubert met Luis Vazquez en Keisuke Goto diep in de punt twee volwaardige alternatieven voorhanden. Misschien zelfs drie mocht nieuwkomer Elyess Dao al een plekje krijgen in de selectie. Mogelijk houdt hij daarom Dolberg als joker achter de hand.

Wie is belangrijker voor RSCA?

Meest recent

'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

0
0
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

13
13
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

32
32
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

37
37
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

52
52
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

41
41
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

241
241
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

41
41
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

52
52
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

250
250
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

239
239
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

199
199
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

158
158
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

103
103
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

192
192
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

249
249
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

116
116
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

138
138
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

216
216
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

166
166
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

413
413
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

114
114

Meer sportnieuws