Winterse miskleun Club Brugge: "Extreme make-over op komst"

door
Winterse miskleun Club Brugge:

Club Brugge maakt dit seizoen indruk op drie fronten. Vooral Europees gooit het hoge ogen met kwalificatie voor de tussenronde van de Champions League. Daarin wacht het Atalanta van Charles De Ketelaere.

Met onder meer glansprestaties tegen Aston Villa en Celtic wist Club Brugge kwalificatie voor de volgende ronde van het kampioenenbal over de streep te trekken. Verschillende spelers worden dan ook nadrukkelijk in de gaten gehouden. Twee spelers staan voor een zomerse toptransfer.

LEES OOK: Club Brugge briest toch na Barça: “Geen enkel idee!”

Knaltransfer(s) op komst

Tom Boudeweel analyseerde de wintermercato van Club Brugge en zag dat er vooral werd gekozen voor stabiliteit. Enkel Andreas Skov Olsen vertrok en Blauw-Zwart lijkt volledig op de huidige selectie die Nicky Hayen te vertrouwen. "Ze gaan nu vooral focussen op de Belgische competitie om opnieuw een rechtstreeks ticket voor de Champions League te bemachtigen."

Volgende transferzomer zal echter ‘levensbelangrijk’ worden voor Club Brugge. "Door de Champions League-campagne zal er veel interesse zijn in de sterkhouders zoals Raphael Onyedika en Maxim De Cuyper. De as wordt ook een jaartje ouder. Het zal een extreme make-over worden mochten die talenten vertrekken. Dat is nog een vraagteken natuurlijk, maar dan zal er wel een opfrisbeurt nodig zijn."

Winterse miskleun? 

Had Club Brugge dan toch al moeten toeslaan op de winterse transfermarkt? Volgens Boudeweel had het wel geholpen dat er al een aantal nieuwelingen konden inlopen om volgend seizoen volledig klaar te staan om stokjes over te nemen. "Dan had je eigenlijk nu al mannen kunnen halen om een half seizoen in te lopen om dan volledig tot ontbolstering te komen."

Had Club Brugge al op de wintermercato moeten toeslaan met het oog op volgend seizoen?

Meest recent

Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

23
23
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

47
47
De Condé kraakt Fink: KRC Genk 2.0 op titelkoers?

De uitschuiver tegen Ferencvaros in de League Phase van de Europa League is uitgewist. Dankzij een ...

31
31
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

35
35
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

48
48
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

155
155
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

112
112
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

181
181
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

138
138
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

34
34
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

63
63
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

123
123
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan ...

82
82
'Strijd om Tresoldi barst los: grote verrassing in de maak'

Er was de voorbije maanden toch wat twijfel rond Club Brugge, nadat het in de zomer weer een pak ...

273
273
Bedankt Genk: België op koers voor 2 rechtstreekse CL-tickets

De Belgische clubs zijn erin geslaagd om zich deze week te tonen in Europa. Union slaagde in de ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Grootmachten melden zich bij Club, Ajax grijpt in'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

203
203
‘Kompany hoort groot nieuws bij Bayern München’

Vincent Kompany is geweldig aan het seizoen begonnen bij Bayern München en dat is nog een ...

114
114
Topper op scherp: Kana deelt ferme sneer uit aan Club Brugge

Zondag staat de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. In het Lotto Park ...

806
806
'Competitiehervorming explodeert: Anderlecht keert kar'

De competitiehervorming ligt zwaar onder vuur met Sam Baro voorop. De beleidsbepaler van KAA Gent ...

659
659
‘Winterse knaltransfer: kassa KRC Genk rinkelt'

De wintermercato komt er stilletjes aan en de Belgische clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten. ...

244
244
Ex-topref onthult: “Daarom werd goal Vermant afgekeurd”

Het Jan Breydelstadion stond even in brand. In de slotfase tegen FC Barcelona in de Champions League ...

357
357
Lukebakio trapt ferm na op Tedesco: “Leuk is anders…”

Dodi Lukebakio bloeit in Benfica volledig op onder José Mourinho. De buitenspeler zit ...

82
82
Staelens legt pijnlijke verschil tussen RSCA en Club bloot

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat Michael Verschueren, Kenneth Bornauw en de komende maanden mogelijk ...

334
334
KRC Genk verrast Europa: Heynen weet niet wat hij ziet

KRC Genk tankte héél veel vertrouwen tegen Sporting Braga. De Limburgers wonnen met ...

340
340
Ronaldo breekt stilte: "Daarom bleef ik weg bij begrafenis Jota"

Afgelopen zomer stond de hectische voetbalwereld voor enkele dagen stil. Diogo Joto overleed na een ...

210
210

Meer sportnieuws