Winterse miskleun Club Brugge: "Extreme make-over op komst"

door
Winterse miskleun Club Brugge:

Club Brugge maakt dit seizoen indruk op drie fronten. Vooral Europees gooit het hoge ogen met kwalificatie voor de tussenronde van de Champions League. Daarin wacht het Atalanta van Charles De Ketelaere.

Met onder meer glansprestaties tegen Aston Villa en Celtic wist Club Brugge kwalificatie voor de volgende ronde van het kampioenenbal over de streep te trekken. Verschillende spelers worden dan ook nadrukkelijk in de gaten gehouden. Twee spelers staan voor een zomerse toptransfer.

LEES OOK: 'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Knaltransfer(s) op komst

Tom Boudeweel analyseerde de wintermercato van Club Brugge en zag dat er vooral werd gekozen voor stabiliteit. Enkel Andreas Skov Olsen vertrok en Blauw-Zwart lijkt volledig op de huidige selectie die Nicky Hayen te vertrouwen. "Ze gaan nu vooral focussen op de Belgische competitie om opnieuw een rechtstreeks ticket voor de Champions League te bemachtigen."

Volgende transferzomer zal echter ‘levensbelangrijk’ worden voor Club Brugge. "Door de Champions League-campagne zal er veel interesse zijn in de sterkhouders zoals Raphael Onyedika en Maxim De Cuyper. De as wordt ook een jaartje ouder. Het zal een extreme make-over worden mochten die talenten vertrekken. Dat is nog een vraagteken natuurlijk, maar dan zal er wel een opfrisbeurt nodig zijn."

Winterse miskleun? 

Had Club Brugge dan toch al moeten toeslaan op de winterse transfermarkt? Volgens Boudeweel had het wel geholpen dat er al een aantal nieuwelingen konden inlopen om volgend seizoen volledig klaar te staan om stokjes over te nemen. "Dan had je eigenlijk nu al mannen kunnen halen om een half seizoen in te lopen om dan volledig tot ontbolstering te komen."

Had Club Brugge al op de wintermercato moeten toeslaan met het oog op volgend seizoen?

Meest recent

Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

18
18
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

14
14
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

83
83
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

22
22
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

112
112
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

117
117
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

64
64
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

184
184
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

131
131
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

79
79
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

125
125
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

282
282
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

158
158
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

121
121
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

230
230
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

78
78
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

264
264
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

142
142
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

850
850
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

98
98
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

210
210
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

142
142
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

831
831
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

183
183

Meer sportnieuws