Winterse miskleun Club Brugge: "Extreme make-over op komst"

843 stemmen
Winterse miskleun Club Brugge:

Club Brugge maakt dit seizoen indruk op drie fronten. Vooral Europees gooit het hoge ogen met kwalificatie voor de tussenronde van de Champions League. Daarin wacht het Atalanta van Charles De Ketelaere.

Met onder meer glansprestaties tegen Aston Villa en Celtic wist Club Brugge kwalificatie voor de volgende ronde van het kampioenenbal over de streep te trekken. Verschillende spelers worden dan ook nadrukkelijk in de gaten gehouden. Twee spelers staan voor een zomerse toptransfer.

LEES OOK: Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

Knaltransfer(s) op komst

Tom Boudeweel analyseerde de wintermercato van Club Brugge en zag dat er vooral werd gekozen voor stabiliteit. Enkel Andreas Skov Olsen vertrok en Blauw-Zwart lijkt volledig op de huidige selectie die Nicky Hayen te vertrouwen. "Ze gaan nu vooral focussen op de Belgische competitie om opnieuw een rechtstreeks ticket voor de Champions League te bemachtigen."

Volgende transferzomer zal echter ‘levensbelangrijk’ worden voor Club Brugge. "Door de Champions League-campagne zal er veel interesse zijn in de sterkhouders zoals Raphael Onyedika en Maxim De Cuyper. De as wordt ook een jaartje ouder. Het zal een extreme make-over worden mochten die talenten vertrekken. Dat is nog een vraagteken natuurlijk, maar dan zal er wel een opfrisbeurt nodig zijn."

Winterse miskleun? 

Had Club Brugge dan toch al moeten toeslaan op de winterse transfermarkt? Volgens Boudeweel had het wel geholpen dat er al een aantal nieuwelingen konden inlopen om volgend seizoen volledig klaar te staan om stokjes over te nemen. "Dan had je eigenlijk nu al mannen kunnen halen om een half seizoen in te lopen om dan volledig tot ontbolstering te komen."

Had Club Brugge al op de wintermercato moeten toeslaan met het oog op volgend seizoen?

Meest recent

Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

425
425
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

71
71
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

77
77
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

69
69
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

70
70
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

224
224
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

96
96
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

293
293
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

32
32
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

87
87
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

81
81
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

275
275
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

66
66
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

181
181
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

182
182
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

683
683
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

267
267
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

511
511
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

43
43
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

104
104
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

134
134
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

31
31
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

628
628

Meer sportnieuws