Belgische terugkeer Geraerts nakend? T1 reageert duidelijk

door
Belgische terugkeer Geraerts nakend? T1 reageert duidelijk

Karel Geraerts maakte indruk als hoofdtrainer van Union SG en de T1 trok vervolgens naar Schalke 04. Bij de Duitse traditieclub werd hij samen met Marc Wilmots aan de kant geschoven en sindsdien zit de Belgische coach zonder job.

Geraerts werd al verschillende keren met een terugkeer naar de Jupiler Pro League in verband gebracht en de coach werd zelfs even genoemd als opvolger van Domenico Tedesco bij de Rode Duivels. Uiteindelijk wacht hij nog op een nieuwe uitdaging en was hij te gast bij Extra Time.

LEES OOK: Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Snel weer naar België?

Geraerts behaalde grote successen bij Union. De T1 geniet van het trainerschap. "Ik amuseer mij wel echt in die rol als hoofdtrainer. Je moet gepassioneerd zijn. Dag in, dag uit met voetbal bezig zijn, maar ook op het juiste moment de knop kunnen afzetten. En dat kan ik heel goed", besluit Geraerts na een korte pauzering. Van collega's hoor ik dat ze 's nachts wakker blijven om na te denken of beelden te bekijken. Ik kruip in bed en ga slapen. In de nacht kan ik toch niets veranderen."

De T1 liet zich ook uit over zijn volgende uitdaging. Een terugkeer naar België behoort zeker tot de opties. "Ik sluit niets uit. Zowel België als het buitenland behoren tot de mogelijkheden. Maar op dit moment ben ik in afwachting van een nieuwe kans. Wanneer ik ergens aan begin, is het wel belangrijk dat beide partijen willen. Ik moet een bepaalde chemie voelen, dan stap ik weer in een nieuwe uitdaging”, citeert Sporza de oefenmeester.

Club Brugge genoemd

Geraerts werd in september van 2024 ontslagen bij Schalke 04. Sindsdien is de T1 werkloos. "Eind september ben ik bij Schalke op non-actief gezet en sindsdien laat ik alles bewust op mij afkomen. Maar niet alles wat je leest, is waar. Er wordt veel gezegd en geschreven."

De voormalige middenvelder werd onder meer genoemd bij ex-club Club Brugge. Daar speelde hij als speler 165 wedstrijden. Geraerts geeft toe dat er contacten zijn geweest. "Er zijn afgelopen jaren momenten geweest dat er contact is geweest, maar het was nooit dichtbij."

Vind jij Karel Geraerts een goede hoofdtrainer?

Meest recent

FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

51
51
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

10
10
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

19
19
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

74
74
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

124
124
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

211
211
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

372
372
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

159
159
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

148
148
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

141
141
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

132
132
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

407
407
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

263
263
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

935
935
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

577
577
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

63
63
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

497
497
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

148
148
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

159
159
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

305
305
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

138
138
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

84
84
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

275
275
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

138
138
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

193
193

Meer sportnieuws