Belgische terugkeer Geraerts nakend? T1 reageert duidelijk

778 stemmen
Belgische terugkeer Geraerts nakend? T1 reageert duidelijk

Karel Geraerts maakte indruk als hoofdtrainer van Union SG en de T1 trok vervolgens naar Schalke 04. Bij de Duitse traditieclub werd hij samen met Marc Wilmots aan de kant geschoven en sindsdien zit de Belgische coach zonder job.

Geraerts werd al verschillende keren met een terugkeer naar de Jupiler Pro League in verband gebracht en de coach werd zelfs even genoemd als opvolger van Domenico Tedesco bij de Rode Duivels. Uiteindelijk wacht hij nog op een nieuwe uitdaging en was hij te gast bij Extra Time.

LEES OOK: Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

Snel weer naar België?

Geraerts behaalde grote successen bij Union. De T1 geniet van het trainerschap. "Ik amuseer mij wel echt in die rol als hoofdtrainer. Je moet gepassioneerd zijn. Dag in, dag uit met voetbal bezig zijn, maar ook op het juiste moment de knop kunnen afzetten. En dat kan ik heel goed", besluit Geraerts na een korte pauzering. Van collega's hoor ik dat ze 's nachts wakker blijven om na te denken of beelden te bekijken. Ik kruip in bed en ga slapen. In de nacht kan ik toch niets veranderen."

De T1 liet zich ook uit over zijn volgende uitdaging. Een terugkeer naar België behoort zeker tot de opties. "Ik sluit niets uit. Zowel België als het buitenland behoren tot de mogelijkheden. Maar op dit moment ben ik in afwachting van een nieuwe kans. Wanneer ik ergens aan begin, is het wel belangrijk dat beide partijen willen. Ik moet een bepaalde chemie voelen, dan stap ik weer in een nieuwe uitdaging”, citeert Sporza de oefenmeester.

Club Brugge genoemd

Geraerts werd in september van 2024 ontslagen bij Schalke 04. Sindsdien is de T1 werkloos. "Eind september ben ik bij Schalke op non-actief gezet en sindsdien laat ik alles bewust op mij afkomen. Maar niet alles wat je leest, is waar. Er wordt veel gezegd en geschreven."

De voormalige middenvelder werd onder meer genoemd bij ex-club Club Brugge. Daar speelde hij als speler 165 wedstrijden. Geraerts geeft toe dat er contacten zijn geweest. "Er zijn afgelopen jaren momenten geweest dat er contact is geweest, maar het was nooit dichtbij."

Vind jij Karel Geraerts een goede hoofdtrainer?

Meest recent

'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

11
11
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

93
93
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

49
49
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

76
76
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

203
203
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

36
36
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

39
39
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

405
405
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

106
106
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

143
143
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

161
161
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

849
849
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

80
80
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

223
223
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

114
114
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

75
75
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

337
337
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

93
93
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

67
67
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

246
246
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

339
339
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

106
106
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

196
196
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

46
46

Meer sportnieuws