‘Bizarre onthulling: Standard blies knaltransfer laatste moment af’

door
‘Bizarre onthulling: Standard blies knaltransfer laatste moment af’

Standard Luik pakte op het slot van de wintermercato nog uit met de komst van doelman Gavin Bazunu. De Rouches werden verwacht ook uit te pakken met de knaltransfer van Samuel Bamba, maar journalist Sacha Tavolieri laat weten dat die deal op het laatste moment werd afgeblazen.

Standard ging namelijk al all-in met de komst van Bazunu. Het budget werd volledig opgebruikt voor de transfer van de Ierse goalie met een marktwaarde van 14 miljoen euro. Uiteindelijk besloot het bestuur volledig voor Bazunu te gaan en de deal met Bamba af te blazen, bizar.

LEES OOK: Vechten RSCA en Club Brugge weldra om buitenkans?

Doelmannendebacle

Standard gaf in het begin van het seizoen volledig de kans aan Matthieu Epolo en de jonge doelman deed het niet onaardig. Na enkele blunders kwam Arnaud Bodart weer onder de lat terecht, maar die vertrok deze winter naar het Franse FC Metz. De afgelopen wedstrijden was Henkinet de nummer één, maar Bazunu moet daar verandering in brengen.

De 22-jarige Ierse international wordt gezien als een groot talent en in de zomer van 2022 zwierde Southampton nog 14 miljoen euro op tafel. Daar speelde hij echter tweede viool en Bazunu wil minuten maken op het hoogste niveau. Door zijn komst moest Standard echter wel noodgedwongen de stekker uit de komst van Bamba trekken.

Groot talent geschrapt

Coach Ivan Leko had met Bamba nog graag extra aanvallende creativiteit gehad, maar het bestuur zette alles op de komst van sluitpost Bazunu. De 20-jarige buitenspeler is een Duitse jeugdinternational die nog tot 2027 onder contract staat bij Bochum. Het is al langer bekend dat Standard achter de schermen met financiële problemen kampt. De club zoekt dan ook al geruime tijd naar een nieuwe overnemer.

Heeft Standard de juiste keuze gemaakt om all-in te gaan voor doelman Bazunu?

Meest recent

'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

22
22
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

41
41
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

22
22
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

181
181
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

388
388
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

99
99
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

100
100
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

114
114
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

98
98
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

197
197
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

1285
1285
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

415
415
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

286
286
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

80
80
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

73
73
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

122
122
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

347
347
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

175
175
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

339
339
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

697
697
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

611
611
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

265
265
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

386
386
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

259
259

Meer sportnieuws