‘Bizarre onthulling: Standard blies knaltransfer laatste moment af’

door
‘Bizarre onthulling: Standard blies knaltransfer laatste moment af’

Standard Luik pakte op het slot van de wintermercato nog uit met de komst van doelman Gavin Bazunu. De Rouches werden verwacht ook uit te pakken met de knaltransfer van Samuel Bamba, maar journalist Sacha Tavolieri laat weten dat die deal op het laatste moment werd afgeblazen.

Standard ging namelijk al all-in met de komst van Bazunu. Het budget werd volledig opgebruikt voor de transfer van de Ierse goalie met een marktwaarde van 14 miljoen euro. Uiteindelijk besloot het bestuur volledig voor Bazunu te gaan en de deal met Bamba af te blazen, bizar.

LEES OOK: ‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Doelmannendebacle

Standard gaf in het begin van het seizoen volledig de kans aan Matthieu Epolo en de jonge doelman deed het niet onaardig. Na enkele blunders kwam Arnaud Bodart weer onder de lat terecht, maar die vertrok deze winter naar het Franse FC Metz. De afgelopen wedstrijden was Henkinet de nummer één, maar Bazunu moet daar verandering in brengen.

De 22-jarige Ierse international wordt gezien als een groot talent en in de zomer van 2022 zwierde Southampton nog 14 miljoen euro op tafel. Daar speelde hij echter tweede viool en Bazunu wil minuten maken op het hoogste niveau. Door zijn komst moest Standard echter wel noodgedwongen de stekker uit de komst van Bamba trekken.

Groot talent geschrapt

Coach Ivan Leko had met Bamba nog graag extra aanvallende creativiteit gehad, maar het bestuur zette alles op de komst van sluitpost Bazunu. De 20-jarige buitenspeler is een Duitse jeugdinternational die nog tot 2027 onder contract staat bij Bochum. Het is al langer bekend dat Standard achter de schermen met financiële problemen kampt. De club zoekt dan ook al geruime tijd naar een nieuwe overnemer.

Heeft Standard de juiste keuze gemaakt om all-in te gaan voor doelman Bazunu?

Meest recent

'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

7
7
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

58
58
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

103
103
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

82
82
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

146
146
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

60
60
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

127
127
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

220
220
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

397
397
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

188
188
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

144
144
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

91
91
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

345
345
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

277
277
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

259
259
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

390
390
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

92
92
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

193
193
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1184
1184
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

94
94
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

133
133
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

435
435
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

174
174
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

571
571
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

217
217

Meer sportnieuws