‘Bizarre onthulling: Standard blies knaltransfer laatste moment af’

door
‘Bizarre onthulling: Standard blies knaltransfer laatste moment af’

Standard Luik pakte op het slot van de wintermercato nog uit met de komst van doelman Gavin Bazunu. De Rouches werden verwacht ook uit te pakken met de knaltransfer van Samuel Bamba, maar journalist Sacha Tavolieri laat weten dat die deal op het laatste moment werd afgeblazen.

Standard ging namelijk al all-in met de komst van Bazunu. Het budget werd volledig opgebruikt voor de transfer van de Ierse goalie met een marktwaarde van 14 miljoen euro. Uiteindelijk besloot het bestuur volledig voor Bazunu te gaan en de deal met Bamba af te blazen, bizar.

LEES OOK: 'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Doelmannendebacle

Standard gaf in het begin van het seizoen volledig de kans aan Matthieu Epolo en de jonge doelman deed het niet onaardig. Na enkele blunders kwam Arnaud Bodart weer onder de lat terecht, maar die vertrok deze winter naar het Franse FC Metz. De afgelopen wedstrijden was Henkinet de nummer één, maar Bazunu moet daar verandering in brengen.

De 22-jarige Ierse international wordt gezien als een groot talent en in de zomer van 2022 zwierde Southampton nog 14 miljoen euro op tafel. Daar speelde hij echter tweede viool en Bazunu wil minuten maken op het hoogste niveau. Door zijn komst moest Standard echter wel noodgedwongen de stekker uit de komst van Bamba trekken.

Groot talent geschrapt

Coach Ivan Leko had met Bamba nog graag extra aanvallende creativiteit gehad, maar het bestuur zette alles op de komst van sluitpost Bazunu. De 20-jarige buitenspeler is een Duitse jeugdinternational die nog tot 2027 onder contract staat bij Bochum. Het is al langer bekend dat Standard achter de schermen met financiële problemen kampt. De club zoekt dan ook al geruime tijd naar een nieuwe overnemer.

Heeft Standard de juiste keuze gemaakt om all-in te gaan voor doelman Bazunu?

Meest recent

Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

55
55
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

37
37
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

57
57
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

128
128
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

152
152
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

81
81
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

34
34
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

47
47
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

232
232
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

48
48
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

322
322
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

262
262
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

73
73
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

238
238
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

407
407
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

145
145
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

311
311
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

293
293
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

160
160
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

149
149
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

127
127
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

98
98
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

507
507
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

164
164

Meer sportnieuws