‘Bizarre onthulling: Standard blies knaltransfer laatste moment af’

door
‘Bizarre onthulling: Standard blies knaltransfer laatste moment af’

Standard Luik pakte op het slot van de wintermercato nog uit met de komst van doelman Gavin Bazunu. De Rouches werden verwacht ook uit te pakken met de knaltransfer van Samuel Bamba, maar journalist Sacha Tavolieri laat weten dat die deal op het laatste moment werd afgeblazen.

Standard ging namelijk al all-in met de komst van Bazunu. Het budget werd volledig opgebruikt voor de transfer van de Ierse goalie met een marktwaarde van 14 miljoen euro. Uiteindelijk besloot het bestuur volledig voor Bazunu te gaan en de deal met Bamba af te blazen, bizar.

LEES OOK: Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Doelmannendebacle

Standard gaf in het begin van het seizoen volledig de kans aan Matthieu Epolo en de jonge doelman deed het niet onaardig. Na enkele blunders kwam Arnaud Bodart weer onder de lat terecht, maar die vertrok deze winter naar het Franse FC Metz. De afgelopen wedstrijden was Henkinet de nummer één, maar Bazunu moet daar verandering in brengen.

De 22-jarige Ierse international wordt gezien als een groot talent en in de zomer van 2022 zwierde Southampton nog 14 miljoen euro op tafel. Daar speelde hij echter tweede viool en Bazunu wil minuten maken op het hoogste niveau. Door zijn komst moest Standard echter wel noodgedwongen de stekker uit de komst van Bamba trekken.

Groot talent geschrapt

Coach Ivan Leko had met Bamba nog graag extra aanvallende creativiteit gehad, maar het bestuur zette alles op de komst van sluitpost Bazunu. De 20-jarige buitenspeler is een Duitse jeugdinternational die nog tot 2027 onder contract staat bij Bochum. Het is al langer bekend dat Standard achter de schermen met financiële problemen kampt. De club zoekt dan ook al geruime tijd naar een nieuwe overnemer.

Heeft Standard de juiste keuze gemaakt om all-in te gaan voor doelman Bazunu?

Meest recent

'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

145
145
'Lukaku pusht: Anderlecht wil grote naam terughalen'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

22
22
Hoe KRC Genk toch eens ‘vloekt’ omtrent speler FC Utrecht

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

14
14
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

8
8
Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

60
60
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

11
11
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

389
389
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

128
128
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

99
99
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

49
49
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

213
213
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

301
301
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

88
88
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

177
177
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

535
535
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

79
79
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

233
233
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

417
417
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

211
211
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

70
70
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

273
273
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

284
284
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

227
227

Meer sportnieuws