‘Bizarre onthulling: Standard blies knaltransfer laatste moment af’

268
‘Bizarre onthulling: Standard blies knaltransfer laatste moment af’

Standard Luik pakte op het slot van de wintermercato nog uit met de komst van doelman Gavin Bazunu. De Rouches werden verwacht ook uit te pakken met de knaltransfer van Samuel Bamba, maar journalist Sacha Tavolieri laat weten dat die deal op het laatste moment werd afgeblazen.

Standard ging namelijk al all-in met de komst van Bazunu. Het budget werd volledig opgebruikt voor de transfer van de Ierse goalie met een marktwaarde van 14 miljoen euro. Uiteindelijk besloot het bestuur volledig voor Bazunu te gaan en de deal met Bamba af te blazen, bizar.

LEES OOK: Duchâtelet voorspelt VAR-revolutie: “Geen assistenten meer”

Doelmannendebacle

Standard gaf in het begin van het seizoen volledig de kans aan Matthieu Epolo en de jonge doelman deed het niet onaardig. Na enkele blunders kwam Arnaud Bodart weer onder de lat terecht, maar die vertrok deze winter naar het Franse FC Metz. De afgelopen wedstrijden was Henkinet de nummer één, maar Bazunu moet daar verandering in brengen.

De 22-jarige Ierse international wordt gezien als een groot talent en in de zomer van 2022 zwierde Southampton nog 14 miljoen euro op tafel. Daar speelde hij echter tweede viool en Bazunu wil minuten maken op het hoogste niveau. Door zijn komst moest Standard echter wel noodgedwongen de stekker uit de komst van Bamba trekken.

Groot talent geschrapt

Coach Ivan Leko had met Bamba nog graag extra aanvallende creativiteit gehad, maar het bestuur zette alles op de komst van sluitpost Bazunu. De 20-jarige buitenspeler is een Duitse jeugdinternational die nog tot 2027 onder contract staat bij Bochum. Het is al langer bekend dat Standard achter de schermen met financiële problemen kampt. De club zoekt dan ook al geruime tijd naar een nieuwe overnemer.

Heeft Standard de juiste keuze gemaakt om all-in te gaan voor doelman Bazunu?

Meest recent

Carrick bijt van zich af: "Ik spreek de waarheid"

Michael Carrick heeft geprobeerd de storm rond Luis Martínez snel te laten liggen. De ...

16
16
Terugkeer naar Antwerp? "Kijken na het seizoen"

Gerard Vandeplas heeft toegelicht waarom hij Antwerp deze zomer tijdelijk achter zich liet voor ...

43
43
Toch vertrek bij Club: "Leko vond mij een goede speler"

Cisse Sandra kijkt met een goed gevoel terug op zijn beslissing om Club Brugge achter zich te laten. ...

116
116
Standard houdt weerbarstige Kadavers af in Croky Cup

Na een moeilijke wedstrijd heeft Standard de volgende ronde van de Croky Cup bereikt. De Rouches ...

28
28
Croky Cup: Cercle overleeft Hasseltse storm, Westerlo op roze wolk

Voorlopig is er nog geen sprake van stuntwerk in de Croky Cup. Sporting Hasselt greep zijn momenten ...

13
13
Luis Enrique zet Enzo Maresca stevig op zijn plaats

De spectaculaire Champions League-clash tussen Manchester City en Paris Saint-Germain zorgde niet ...

27
27
KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

90
90
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

195
195
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

109
109
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

41
41
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

20
20
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

149
149
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

409
409
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

29
29
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

30
30
Standard onder druk: eerste cruciale match al een feit

Standard begon aardig aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant. De Rouches moeten ...

45
45
Compper speelt open kaart: vijf voor twaalf bij Antwerp

Na de schamele een op 18 hangen er alsmaar meer donkere wolken boven de Bosuil, waar het stilaan ...

58
58
Bruno trekt conclusies: Anderlecht-trio valt door de mand

RSC Anderlecht moet de knop snel omdraaien na de late opdoffer in Zagreb, want zondag is het terug ...

364
364
Leko roteert: Club Brugge onthult Croky Cup-selectie

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de stunt in San Siro, want in de Croky Cup ...

665
665
Antwerp stelt ultimatum: Compper stevent af op C4

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat in de voorbije zes competitiematchen amper ...

140
140
Jackpot bij Ruben Van Gucht: 'Geldgeheimen bloot op tafel'

Een avondje aan tafel schuiven op televisie kan meer opleveren dan je zou denken. Zeker als je ...

64
64
Croky Cup: uitzendschema en aanduidingen refs bekend

Dit weekend ruimt het competitievoetbal eventjes plaats voor de Croky Cup. In de zestiende finales ...

742
742
Leko houdt adem in: drie twijfelgevallen bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na de stunt tegen Inter, al kwam die er uiteraard niet zonder slag ...

309
309
Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Soms zegt een blik meer dan duizend woorden. Dat werd nogmaals duidelijk bij een opvallend moment ...

90
90
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

246
246

Meer sportnieuws