Deadline deals: City dokt 60 miljoen, vuurwerk in Milaan

door
Deadline deals: City dokt 60 miljoen, vuurwerk in Milaan

Ook in de meeste Europese competities sloot de winterse transfermarkt maandag om middernacht zijn deuren. Vlak voor het verstrijken van die deadline wisten echter nog verschillende ploegen hun slag te slaan. Een overzichtje van de opvallendste 'deadline deals'.

Manchester City is met voorsprong de uitgavenkoning van de voorbije mercato. Nadat het eerder al ruim 150 miljoen euro spendeerde, werd op 'Deadline Day' nog eens 60 miljoen euro uitgegeven. Zo werd het middenveld versterkt met Nico Gonzalez. Het Barcelona-product kwam over van FC Porto.

LEES OOK: Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Spurs shopt bij Bayern, Milan pakt uit

Ook Tottenham Hotspur wist zich nog te versterken en haalde Mathys Tel in huis. De Franse aanvaller komt op huurbasis over van Bayern München. Er is ook een aankoopoptie van 60 miljoen euro. Chelsea stalde verdedigers Axel Disasi en Ben Chilwell dan weer in eigen land. Zij werden verhuurd aan respectievelijk Aston Villa en Crystal Palace.

Terwijl het in Spanje vrij rustig bleef, viel er in Italië wel heel wat te beleven. Bij ACF Fiorentina bijvoorbeeld, dat na de komst van Cher Ndour en Nicolo Zaniolo ook international Nicolo Zaniolo huurde van Juventus. Ook AC Milan liet zich gelden. Naast spits Santiago Gimenez (Feyenoord) gingen ook Joao Félix (gehuurd van Chelsea), Warren Bondo (AC Monza) en Riccardo Sottil (gehuurd van Fiorentina) op San Siro aan de slag.

Ook AS Roma slaat toe met drieslag

Daar tegenover vertrok Noah Okafor naar SSC Napoli, terwijl Ismaël Bennacer bij Olympique Marseille tekende. AS Roma versterkte zich dan weer met Lucas Gourna-Douath (RB Salzburg), Victor Nelsson (Galatasaray) en Anass Salah-Edine (FC Twente). Juventus tot slot, verraste met verdediger Lloyd Kelly van Newcastle United.

🚀

City is voldoende versterkt om kampioen te worden ...

Meest recent

'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

8
8
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

86
86
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

11
11
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

25
25
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

37
37
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

195
195
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

207
207
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

86
86
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

439
439
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

267
267
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

354
354
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

270
270
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

148
148
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

295
295
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

236
236
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1164
1164
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

265
265
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

191
191
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1214
1214
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

473
473
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

191
191
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

293
293
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1137
1137

Meer sportnieuws