Deadline deals: City dokt 60 miljoen, vuurwerk in Milaan

door
Deadline deals: City dokt 60 miljoen, vuurwerk in Milaan

Ook in de meeste Europese competities sloot de winterse transfermarkt maandag om middernacht zijn deuren. Vlak voor het verstrijken van die deadline wisten echter nog verschillende ploegen hun slag te slaan. Een overzichtje van de opvallendste 'deadline deals'.

Manchester City is met voorsprong de uitgavenkoning van de voorbije mercato. Nadat het eerder al ruim 150 miljoen euro spendeerde, werd op 'Deadline Day' nog eens 60 miljoen euro uitgegeven. Zo werd het middenveld versterkt met Nico Gonzalez. Het Barcelona-product kwam over van FC Porto.

LEES OOK: Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Spurs shopt bij Bayern, Milan pakt uit

Ook Tottenham Hotspur wist zich nog te versterken en haalde Mathys Tel in huis. De Franse aanvaller komt op huurbasis over van Bayern München. Er is ook een aankoopoptie van 60 miljoen euro. Chelsea stalde verdedigers Axel Disasi en Ben Chilwell dan weer in eigen land. Zij werden verhuurd aan respectievelijk Aston Villa en Crystal Palace.

Terwijl het in Spanje vrij rustig bleef, viel er in Italië wel heel wat te beleven. Bij ACF Fiorentina bijvoorbeeld, dat na de komst van Cher Ndour en Nicolo Zaniolo ook international Nicolo Zaniolo huurde van Juventus. Ook AC Milan liet zich gelden. Naast spits Santiago Gimenez (Feyenoord) gingen ook Joao Félix (gehuurd van Chelsea), Warren Bondo (AC Monza) en Riccardo Sottil (gehuurd van Fiorentina) op San Siro aan de slag.

Ook AS Roma slaat toe met drieslag

Daar tegenover vertrok Noah Okafor naar SSC Napoli, terwijl Ismaël Bennacer bij Olympique Marseille tekende. AS Roma versterkte zich dan weer met Lucas Gourna-Douath (RB Salzburg), Victor Nelsson (Galatasaray) en Anass Salah-Edine (FC Twente). Juventus tot slot, verraste met verdediger Lloyd Kelly van Newcastle United.

🚀

City is voldoende versterkt om kampioen te worden ...

Meest recent

Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

3
3
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

7
7
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

34
34
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

118
118
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

28
28
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

17
17
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

83
83
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

220
220
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

226
226
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

183
183
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

202
202
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

66
66
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

182
182
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

254
254
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

329
329
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

84
84
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

122
122
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

335
335
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

672
672
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

113
113
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

145
145
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

502
502
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

471
471
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

301
301

Meer sportnieuws