Deadline deals: City dokt 60 miljoen, vuurwerk in Milaan

door
Deadline deals: City dokt 60 miljoen, vuurwerk in Milaan

Ook in de meeste Europese competities sloot de winterse transfermarkt maandag om middernacht zijn deuren. Vlak voor het verstrijken van die deadline wisten echter nog verschillende ploegen hun slag te slaan. Een overzichtje van de opvallendste 'deadline deals'.

Manchester City is met voorsprong de uitgavenkoning van de voorbije mercato. Nadat het eerder al ruim 150 miljoen euro spendeerde, werd op 'Deadline Day' nog eens 60 miljoen euro uitgegeven. Zo werd het middenveld versterkt met Nico Gonzalez. Het Barcelona-product kwam over van FC Porto.

LEES OOK: Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Spurs shopt bij Bayern, Milan pakt uit

Ook Tottenham Hotspur wist zich nog te versterken en haalde Mathys Tel in huis. De Franse aanvaller komt op huurbasis over van Bayern München. Er is ook een aankoopoptie van 60 miljoen euro. Chelsea stalde verdedigers Axel Disasi en Ben Chilwell dan weer in eigen land. Zij werden verhuurd aan respectievelijk Aston Villa en Crystal Palace.

Terwijl het in Spanje vrij rustig bleef, viel er in Italië wel heel wat te beleven. Bij ACF Fiorentina bijvoorbeeld, dat na de komst van Cher Ndour en Nicolo Zaniolo ook international Nicolo Zaniolo huurde van Juventus. Ook AC Milan liet zich gelden. Naast spits Santiago Gimenez (Feyenoord) gingen ook Joao Félix (gehuurd van Chelsea), Warren Bondo (AC Monza) en Riccardo Sottil (gehuurd van Fiorentina) op San Siro aan de slag.

Ook AS Roma slaat toe met drieslag

Daar tegenover vertrok Noah Okafor naar SSC Napoli, terwijl Ismaël Bennacer bij Olympique Marseille tekende. AS Roma versterkte zich dan weer met Lucas Gourna-Douath (RB Salzburg), Victor Nelsson (Galatasaray) en Anass Salah-Edine (FC Twente). Juventus tot slot, verraste met verdediger Lloyd Kelly van Newcastle United.

City is voldoende versterkt om kampioen te worden ...

Meest recent

Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

29
29
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

83
83
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

88
88
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

201
201
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

139
139
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

163
163
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

29
29
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

34
34
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

578
578
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

679
679
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

100
100
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

287
287
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

351
351
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

454
454
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

373
373
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

359
359
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

517
517
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

397
397
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

445
445
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

227
227
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

125
125
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

355
355
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

178
178
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

232
232

Meer sportnieuws