Deadline deals: City dokt 60 miljoen, vuurwerk in Milaan

door
Deadline deals: City dokt 60 miljoen, vuurwerk in Milaan

Ook in de meeste Europese competities sloot de winterse transfermarkt maandag om middernacht zijn deuren. Vlak voor het verstrijken van die deadline wisten echter nog verschillende ploegen hun slag te slaan. Een overzichtje van de opvallendste 'deadline deals'.

Manchester City is met voorsprong de uitgavenkoning van de voorbije mercato. Nadat het eerder al ruim 150 miljoen euro spendeerde, werd op 'Deadline Day' nog eens 60 miljoen euro uitgegeven. Zo werd het middenveld versterkt met Nico Gonzalez. Het Barcelona-product kwam over van FC Porto.

LEES OOK: Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Spurs shopt bij Bayern, Milan pakt uit

Ook Tottenham Hotspur wist zich nog te versterken en haalde Mathys Tel in huis. De Franse aanvaller komt op huurbasis over van Bayern München. Er is ook een aankoopoptie van 60 miljoen euro. Chelsea stalde verdedigers Axel Disasi en Ben Chilwell dan weer in eigen land. Zij werden verhuurd aan respectievelijk Aston Villa en Crystal Palace.

Terwijl het in Spanje vrij rustig bleef, viel er in Italië wel heel wat te beleven. Bij ACF Fiorentina bijvoorbeeld, dat na de komst van Cher Ndour en Nicolo Zaniolo ook international Nicolo Zaniolo huurde van Juventus. Ook AC Milan liet zich gelden. Naast spits Santiago Gimenez (Feyenoord) gingen ook Joao Félix (gehuurd van Chelsea), Warren Bondo (AC Monza) en Riccardo Sottil (gehuurd van Fiorentina) op San Siro aan de slag.

Ook AS Roma slaat toe met drieslag

Daar tegenover vertrok Noah Okafor naar SSC Napoli, terwijl Ismaël Bennacer bij Olympique Marseille tekende. AS Roma versterkte zich dan weer met Lucas Gourna-Douath (RB Salzburg), Victor Nelsson (Galatasaray) en Anass Salah-Edine (FC Twente). Juventus tot slot, verraste met verdediger Lloyd Kelly van Newcastle United.

City is voldoende versterkt om kampioen te worden ...

Meest recent

Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

16
16
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

99
99
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

153
153
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

36
36
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

402
402
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

302
302
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

125
125
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

426
426
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

405
405
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

71
71
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

314
314
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

558
558
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

190
190
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

232
232
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

308
308
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

304
304
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

368
368
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

552
552
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

192
192
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

305
305
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

504
504
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

389
389
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

208
208
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

456
456
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

350
350

Meer sportnieuws