Batsman is back! Batshuayi keert terug naar topcompetitie

280 stemmen
Batsman is back! Batshuayi keert terug naar topcompetitie

Kersvers bondscoach Rudi Garcia zal de ontwikkelingen op transferdeadline day ongetwijfeld gevolg hebben. Een aantal van zijn (kandidaat-)Rode Duivels kwamen immers in aanmerking voor een last-minute clubwissel. Michy Batshuayi bijvoorbeeld, gaat opnieuw in de Bundesliga aan de slag.

De inmiddels 31-jarige spits brak destijds op jonge leeftijd door bij Standard, waarna hij een transfer naar Olympique Marseille versierde. Daar wist Batshuayi eveneens indruk te maken. Verschillende Europese topclubs trokken dan ook aan zijn mouw, uite-indelijk verkoos de aanvaller een miljoenentransfer naar Chelsea FC.

LEES OOK: 'Onyedika heeft akkoord: openingsbod doet Club schrikken'

Trektocht door Europa

Op Stamford Bridge lukte het hem evenwel niet om definitief te ontbolsteren. De Blues besloten dan ook om hem telkens uit te lenen aan een waslijst aan Europese ploegen, met de ene huurbeurt wat succesvoller dan de andere. Maar tot een permanente transfer leidde dat niet. Tot in het tussenseizoen van 2022.

Fenerbahçe nam Batshuayi uiteindelijk voor een bepekte som over van Chelsea. Zijn eerste seizoen bij de topclub uit Istanbul werd ook een behoorlijk succes met onder meer 20 goals in 32 duels. Maar zijn tweede jaargang was veel minder geslaagd. En dus vertrok hij er afgelopen zomer alweer op transfervrije basis.

Terug naar Bundesliga

De spits waagde zich immers aan de pikante overstap naar Galatasaray. Maar door de onverwachte komst van Victor Osimhen verdween hij daar al snel van het voorplan. Afgelopen weekend haalde Cimbom met Alvaro Morata ook nog eens een extra spits in huis. En dus werd gezocht naar een last-minute oplossing voor de 56-voudige Rode Duivel.

Die oplossing is inmiddels gevonden. Zo gaat Batshuayi voor de tweede keer in zijn carrière aan de slag in de Bundesliga. Maandag werd hij immers voorgesteld bij Eintracht Frankfurt, waar hij ploegmaat wordt van Arthur Theate. De huidige nummer drie uit Duitsland neemt hem definitief over en liet hem een contract tot medio 2027 tekenen. Met de deal zou een som van zo'n 3.5 miljoen euro gemoeid zijn.

Een Batshuayi in vorm hoort bij de selectie van de Duivels ...

Meest recent

'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

18
18
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

27
27
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

111
111
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

269
269
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

315
315
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

30
30
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

451
451
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

319
319
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

45
45
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

50
50
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

436
436
Napoli draait volledig: De Bruyne krijgt pijnlijke klap

Napoli leek Kevin De Bruyne nog te willen behouden. Vier dagen later wordt zijn naam plots op de ...

398
398
Van Bommel de juiste keuze? Dit vindt Van der Elst

Met een kwartfinale deden de Rode Duivels op het WK wat er van hen verwacht werd. Desondanks ...

280
280
De Mil keihard: kwartet én aanwinst niet op Europese lijst

Voor twee Belgische clubs begint het nieuwe seizoen deze week al. Naast Anderlecht moet ook AA Gent ...

142
142
Romano meldt mogelijke twist in transferdossier Club

Club Brugge heeft deze zomer al toegeslagen met drie Zwitserse aanwinsten, maar de verwachte ...

357
357
Transfer Casemiro krijgt staartje: onderzoek geopend

Deze zomer gingen enkele grote namen op zoek naar een nieuwe club. Een dossier dat al maandenlang ...

38
38
Cercle pakt uit met verrassende transfer bij Kortrijk

Nu de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League dichterbij komt, schakelen alle teams ...

137
137
'Kogel door de kerk: Genk heeft recorddeal beet'

Het zijn zeer drukke dagen voor KRC Genk. De Limburgers zetten de voorbije weken enkele mogelijke ...

360
360
Belgische voetbalwereld in rouw: ex-Gouden Schoen overleden

De Belgische voetbalwereld krijgt zeer triest nieuws te verwerken. Een ex-Rode Duivel en gewezen ...

0
0
Transferdomper Anderlecht: "Meer dan 5 miljoen"

Anderlecht staat donderdag al voor zijn eerste opdracht op het Europese toneel. In de tweede ...

505
505
'Barça heeft bijzonder plan met Belgisch toptalent'

Slechts twee Belgen mochten tot dusver ooit het shirt van FC Barcelona dragen. Fernand Goyvaerts was ...

374
374
Is Anderlecht klaar voor Hammarby? Bornauw oordeelt

RSC Anderlecht moet donderdag flink aan de bak tegen Hammarby. De Brusselaars moeten deze voorronde ...

375
375
Hammarby-coach velt oordeel over Anderlecht

Henrik Rydström maakt zich met Hammarby op voor het treffen met RSC Anderlecht in de voorrondes ...

312
312
Zoon Van Bommel verklapt: "Komt wel rond met Duivels"

Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van België. De Nederlander tekent weldra zijn ...

106
106
'Anderlecht kent maximprijs die het aan De Cat kan verdienen'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Een goed bedrag, maar meer ook niet. De ...

246
246

Meer sportnieuws