Ultieme dubbelslag Standard, Zulte Waregem shopt bij PSV

door
Ultieme dubbelslag Standard, Zulte Waregem shopt bij PSV

Maandag om middernacht sluit de winterse transfermarkt ook in België officieel zijn deuren. Verschillende clubs willen op de valreep dan ook nog een slag slaan. Zo valt er beweging te noteren bij onder meer Standard, Sporting Charleroi en Zulte Waregem.

LEES OOK: Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

Aanvaller en keeper voor Standard

In Luik is het traditiegetrouw erg druk op Deadline Day en dat is nu niet anders. Volgens onder meer SudPresse hoopt Standard last-minute nog een dubbelslag af te ronden. Met Samuel Bamba is alvast een extra (flank)aanvaller onderweg. Het 20-jarige jeugdproduct van Borussia Dortmund wordt een half seizoen gehuurd van VfL Bochum.

Daarnaast willen de Rouches nog een extra doelman aanwerven. Daarvoor zijn de pijlen gericht op de Ierse international Gavin Bazunu. Het 22-jarige sluitstuk speelt momenteel voor Southampton, ook hij moet op huurbasis afkomen. Maar waar de komst van Bamba zo goed als rond is, wordt het een race tegen de klok om ook het dossier van Bazunu tijdig af te ronden.

Spitsenruil op Mambourg

Charleroi lijkt vlak voor het sluiten van de mercato nog een aanvaller van de hand te doen. Verschillende bronnen bevestigen namelijk dat Oday Dabbagh op punt staat om bij het Schotse Aberdeen te tekenen. Raakt de deal rond de Palestijnse spits tijdig rond, wordt potentieel nog een vervanger aangewoven. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri lonkt men daarvoor naar Mamoudou Karamoko. Die wordt door FC Kopenhagen verhuurd aan Ujpest. Mogelijk kan men de uitleenbeurt dus overnemen.

Essevee strikt jonge Nederlander

Om zich extra te wapenen voor de titelstrijd in de Challenger Pro League, heeft Zulte Wargem nog een extra aanvaller aangeworven. Zo werd de komst van Jevon Simons bekend gemaakt. De 19-jarige Nederlander komt over van PSV, waar hij actief was in het tweede elftal. Hij tekende voor 2.5 seizoenen. Er is ook een optie om daar nog een seizoen bovenop te doen.

Standard heeft voldoende kwaliteit om Play-Off I te halen ...

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

14
14
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

6
6
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

30
30
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

72
72
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

90
90
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

102
102
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

75
75
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

72
72
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

362
362
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

94
94
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

189
189
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

218
218
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

296
296
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

155
155
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

205
205
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

441
441
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

631
631
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

352
352
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws