Ultieme dubbelslag Standard, Zulte Waregem shopt bij PSV

190 stemmen
Ultieme dubbelslag Standard, Zulte Waregem shopt bij PSV

Maandag om middernacht sluit de winterse transfermarkt ook in België officieel zijn deuren. Verschillende clubs willen op de valreep dan ook nog een slag slaan. Zo valt er beweging te noteren bij onder meer Standard, Sporting Charleroi en Zulte Waregem.

LEES OOK: Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Aanvaller en keeper voor Standard

In Luik is het traditiegetrouw erg druk op Deadline Day en dat is nu niet anders. Volgens onder meer SudPresse hoopt Standard last-minute nog een dubbelslag af te ronden. Met Samuel Bamba is alvast een extra (flank)aanvaller onderweg. Het 20-jarige jeugdproduct van Borussia Dortmund wordt een half seizoen gehuurd van VfL Bochum.

Daarnaast willen de Rouches nog een extra doelman aanwerven. Daarvoor zijn de pijlen gericht op de Ierse international Gavin Bazunu. Het 22-jarige sluitstuk speelt momenteel voor Southampton, ook hij moet op huurbasis afkomen. Maar waar de komst van Bamba zo goed als rond is, wordt het een race tegen de klok om ook het dossier van Bazunu tijdig af te ronden.

Spitsenruil op Mambourg

Charleroi lijkt vlak voor het sluiten van de mercato nog een aanvaller van de hand te doen. Verschillende bronnen bevestigen namelijk dat Oday Dabbagh op punt staat om bij het Schotse Aberdeen te tekenen. Raakt de deal rond de Palestijnse spits tijdig rond, wordt potentieel nog een vervanger aangewoven. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri lonkt men daarvoor naar Mamoudou Karamoko. Die wordt door FC Kopenhagen verhuurd aan Ujpest. Mogelijk kan men de uitleenbeurt dus overnemen.

Essevee strikt jonge Nederlander

Om zich extra te wapenen voor de titelstrijd in de Challenger Pro League, heeft Zulte Wargem nog een extra aanvaller aangeworven. Zo werd de komst van Jevon Simons bekend gemaakt. De 19-jarige Nederlander komt over van PSV, waar hij actief was in het tweede elftal. Hij tekende voor 2.5 seizoenen. Er is ook een optie om daar nog een seizoen bovenop te doen.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday
602

Standard heeft voldoende kwaliteit om Play-Off I te halen ...

Meest recent

‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

1
1
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

185
185
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

288
288
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

116
116
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

38
38
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

182
182
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

71
71
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

75
75
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

100
100
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

144
144
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

33
33
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

147
147
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

37
37
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

212
212
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

62
62
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

322
322
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

228
228
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

758
758
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

217
217
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

87
87
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

80
80
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

370
370
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

732
732
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

63
63
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

568
568

Meer sportnieuws