Ultieme dubbelslag Standard, Zulte Waregem shopt bij PSV

door
Ultieme dubbelslag Standard, Zulte Waregem shopt bij PSV

Maandag om middernacht sluit de winterse transfermarkt ook in België officieel zijn deuren. Verschillende clubs willen op de valreep dan ook nog een slag slaan. Zo valt er beweging te noteren bij onder meer Standard, Sporting Charleroi en Zulte Waregem.

LEES OOK: Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Aanvaller en keeper voor Standard

In Luik is het traditiegetrouw erg druk op Deadline Day en dat is nu niet anders. Volgens onder meer SudPresse hoopt Standard last-minute nog een dubbelslag af te ronden. Met Samuel Bamba is alvast een extra (flank)aanvaller onderweg. Het 20-jarige jeugdproduct van Borussia Dortmund wordt een half seizoen gehuurd van VfL Bochum.

Daarnaast willen de Rouches nog een extra doelman aanwerven. Daarvoor zijn de pijlen gericht op de Ierse international Gavin Bazunu. Het 22-jarige sluitstuk speelt momenteel voor Southampton, ook hij moet op huurbasis afkomen. Maar waar de komst van Bamba zo goed als rond is, wordt het een race tegen de klok om ook het dossier van Bazunu tijdig af te ronden.

Spitsenruil op Mambourg

Charleroi lijkt vlak voor het sluiten van de mercato nog een aanvaller van de hand te doen. Verschillende bronnen bevestigen namelijk dat Oday Dabbagh op punt staat om bij het Schotse Aberdeen te tekenen. Raakt de deal rond de Palestijnse spits tijdig rond, wordt potentieel nog een vervanger aangewoven. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri lonkt men daarvoor naar Mamoudou Karamoko. Die wordt door FC Kopenhagen verhuurd aan Ujpest. Mogelijk kan men de uitleenbeurt dus overnemen.

Essevee strikt jonge Nederlander

Om zich extra te wapenen voor de titelstrijd in de Challenger Pro League, heeft Zulte Wargem nog een extra aanvaller aangeworven. Zo werd de komst van Jevon Simons bekend gemaakt. De 19-jarige Nederlander komt over van PSV, waar hij actief was in het tweede elftal. Hij tekende voor 2.5 seizoenen. Er is ook een optie om daar nog een seizoen bovenop te doen.

Standard heeft voldoende kwaliteit om Play-Off I te halen ...

Meest recent

Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

9
9
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

646
646
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

195
195
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

6
6
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

52
52
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

120
120
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

67
67
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

195
195
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

96
96
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

112
112
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

86
86
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

101
101
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

295
295
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

36
36
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

532
532
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

320
320
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

117
117
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

152
152
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

261
261
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

111
111
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

78
78
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

171
171
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

46
46
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

103
103
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

118
118

Meer sportnieuws