Ultieme dubbelslag Standard, Zulte Waregem shopt bij PSV

190
Ultieme dubbelslag Standard, Zulte Waregem shopt bij PSV

Maandag om middernacht sluit de winterse transfermarkt ook in België officieel zijn deuren. Verschillende clubs willen op de valreep dan ook nog een slag slaan. Zo valt er beweging te noteren bij onder meer Standard, Sporting Charleroi en Zulte Waregem.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Aanvaller en keeper voor Standard

In Luik is het traditiegetrouw erg druk op Deadline Day en dat is nu niet anders. Volgens onder meer SudPresse hoopt Standard last-minute nog een dubbelslag af te ronden. Met Samuel Bamba is alvast een extra (flank)aanvaller onderweg. Het 20-jarige jeugdproduct van Borussia Dortmund wordt een half seizoen gehuurd van VfL Bochum.

Daarnaast willen de Rouches nog een extra doelman aanwerven. Daarvoor zijn de pijlen gericht op de Ierse international Gavin Bazunu. Het 22-jarige sluitstuk speelt momenteel voor Southampton, ook hij moet op huurbasis afkomen. Maar waar de komst van Bamba zo goed als rond is, wordt het een race tegen de klok om ook het dossier van Bazunu tijdig af te ronden.

Spitsenruil op Mambourg

Charleroi lijkt vlak voor het sluiten van de mercato nog een aanvaller van de hand te doen. Verschillende bronnen bevestigen namelijk dat Oday Dabbagh op punt staat om bij het Schotse Aberdeen te tekenen. Raakt de deal rond de Palestijnse spits tijdig rond, wordt potentieel nog een vervanger aangewoven. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri lonkt men daarvoor naar Mamoudou Karamoko. Die wordt door FC Kopenhagen verhuurd aan Ujpest. Mogelijk kan men de uitleenbeurt dus overnemen.

Essevee strikt jonge Nederlander

Om zich extra te wapenen voor de titelstrijd in de Challenger Pro League, heeft Zulte Wargem nog een extra aanvaller aangeworven. Zo werd de komst van Jevon Simons bekend gemaakt. De 19-jarige Nederlander komt over van PSV, waar hij actief was in het tweede elftal. Hij tekende voor 2.5 seizoenen. Er is ook een optie om daar nog een seizoen bovenop te doen.

Standard heeft voldoende kwaliteit om Play-Off I te halen ...

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

1
1
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

9
9
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

13
13
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

31
31
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

63
63
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

72
72
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

45
45
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

212
212
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

402
402
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

56
56
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

112
112
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

161
161
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

296
296
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

559
559
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

533
533
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

93
93
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws