Vandenbempt waarschuwt Hayen: "Daar moet hij aan werken"

door
Vandenbempt waarschuwt Hayen:

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Royal Antwerp FC. Op de Bosuil leek Blauw-Zwart naar een overwinning te cruisen, maar in het slot van de match ging het alsnog compleet mis met twee late doelpunten. Peter Vandenbempt zag waar het probleem van de landskampioen lag.

Club Brugge kwam op voorsprong tegen Antwerp en een overwinning leek bijna binnen. Vijf minuten voor tijd draaide The Great Old de wedstrijd echter volledig om. Stamnummer 1 scoorde nog twee keer en de Bosuil ging volledig uit zijn dak. Volgens Vandenbempt heeft Nicky Hayen nog werk voor de boeg.

LEES OOK: Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Dominantie niet voldoende 

Club Brugge was een tijdlang een geoliede machine en kon een reeks van twintig ongeslagen wedstrijden neerzetten. In de Champions League was Man City te sterk, wat geen schande is, maar nu slikte het ook een pijnlijke nederlaag tegen Antwerp. “Club mag het wel als een waarschuwing beschouwen. Maar het was indrukwekkend dominant, ze hadden zo veel controle, métier, het middenveld draaide geweldig. De Bosuil werd er stil van”, begon Vandenbempt.

Blauw-Zwart leek de zaken goed op orde te hebben. “De vaak fel bejubelde Vincent Janssen zat in de achterzak van de defensie. Er was een karrenvracht aan kansen en doelpogingen. Veel beter kan je niet verwachten in wat toch een moeilijke verplaatsing is voor Club, midden een loodzware periode tussen die cruciale duels tegen City en Genk, waar er voortdurend focus moet zijn.”

Groot struikelblok onthuld 

Vandenbempt zag ook waar het misliep voor Club Brugge en dat Hayen zijn werk nog zal hebben. “Achteraf legde Nicky Hayen de vinger op de wonde. Het liep voorin helemaal fout, anders was er wellicht een andere conclusie geweest zonder de straffe reddingen van Lammens. Ze maakten verkeerde keuzes en gingen te vaak voor eigen succes, zei Hayen bestraffend. Dat is iets waar hij deze week aan de slag mee moet gaan.”

Vind jij dat de spelers van Club Brugge te vaak voor eigen succes gingen tegen Antwerp?

Meest recent

'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

3
3
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

41
41
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

20
20
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

104
104
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

178
178
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

115
115
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

114
114
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

78
78
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

374
374
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

24
24
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

368
368
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

265
265
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

406
406
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

213
213
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

107
107
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

174
174
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

246
246
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

384
384
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

149
149
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

319
319
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

91
91
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

390
390
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

315
315
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

206
206
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

486
486

Meer sportnieuws