Vandenbempt waarschuwt Hayen: "Daar moet hij aan werken"

263 stemmen
Vandenbempt waarschuwt Hayen:

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Royal Antwerp FC. Op de Bosuil leek Blauw-Zwart naar een overwinning te cruisen, maar in het slot van de match ging het alsnog compleet mis met twee late doelpunten. Peter Vandenbempt zag waar het probleem van de landskampioen lag.

Club Brugge kwam op voorsprong tegen Antwerp en een overwinning leek bijna binnen. Vijf minuten voor tijd draaide The Great Old de wedstrijd echter volledig om. Stamnummer 1 scoorde nog twee keer en de Bosuil ging volledig uit zijn dak. Volgens Vandenbempt heeft Nicky Hayen nog werk voor de boeg.

LEES OOK: Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

Dominantie niet voldoende 

Club Brugge was een tijdlang een geoliede machine en kon een reeks van twintig ongeslagen wedstrijden neerzetten. In de Champions League was Man City te sterk, wat geen schande is, maar nu slikte het ook een pijnlijke nederlaag tegen Antwerp. “Club mag het wel als een waarschuwing beschouwen. Maar het was indrukwekkend dominant, ze hadden zo veel controle, métier, het middenveld draaide geweldig. De Bosuil werd er stil van”, begon Vandenbempt.

Blauw-Zwart leek de zaken goed op orde te hebben. “De vaak fel bejubelde Vincent Janssen zat in de achterzak van de defensie. Er was een karrenvracht aan kansen en doelpogingen. Veel beter kan je niet verwachten in wat toch een moeilijke verplaatsing is voor Club, midden een loodzware periode tussen die cruciale duels tegen City en Genk, waar er voortdurend focus moet zijn.”

Groot struikelblok onthuld 

Vandenbempt zag ook waar het misliep voor Club Brugge en dat Hayen zijn werk nog zal hebben. “Achteraf legde Nicky Hayen de vinger op de wonde. Het liep voorin helemaal fout, anders was er wellicht een andere conclusie geweest zonder de straffe reddingen van Lammens. Ze maakten verkeerde keuzes en gingen te vaak voor eigen succes, zei Hayen bestraffend. Dat is iets waar hij deze week aan de slag mee moet gaan.”

Vind jij dat de spelers van Club Brugge te vaak voor eigen succes gingen tegen Antwerp?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

19
19
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

33
33
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

12
12
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

87
87
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

274
274
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

294
294
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

380
380
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

30
30
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1037
1037
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

109
109
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

406
406
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

153
153
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

173
173
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

118
118
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

254
254
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws