Vandenbempt waarschuwt Hayen: "Daar moet hij aan werken"

door
Vandenbempt waarschuwt Hayen:

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Royal Antwerp FC. Op de Bosuil leek Blauw-Zwart naar een overwinning te cruisen, maar in het slot van de match ging het alsnog compleet mis met twee late doelpunten. Peter Vandenbempt zag waar het probleem van de landskampioen lag.

Club Brugge kwam op voorsprong tegen Antwerp en een overwinning leek bijna binnen. Vijf minuten voor tijd draaide The Great Old de wedstrijd echter volledig om. Stamnummer 1 scoorde nog twee keer en de Bosuil ging volledig uit zijn dak. Volgens Vandenbempt heeft Nicky Hayen nog werk voor de boeg.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Dominantie niet voldoende 

Club Brugge was een tijdlang een geoliede machine en kon een reeks van twintig ongeslagen wedstrijden neerzetten. In de Champions League was Man City te sterk, wat geen schande is, maar nu slikte het ook een pijnlijke nederlaag tegen Antwerp. “Club mag het wel als een waarschuwing beschouwen. Maar het was indrukwekkend dominant, ze hadden zo veel controle, métier, het middenveld draaide geweldig. De Bosuil werd er stil van”, begon Vandenbempt.

Blauw-Zwart leek de zaken goed op orde te hebben. “De vaak fel bejubelde Vincent Janssen zat in de achterzak van de defensie. Er was een karrenvracht aan kansen en doelpogingen. Veel beter kan je niet verwachten in wat toch een moeilijke verplaatsing is voor Club, midden een loodzware periode tussen die cruciale duels tegen City en Genk, waar er voortdurend focus moet zijn.”

Groot struikelblok onthuld 

Vandenbempt zag ook waar het misliep voor Club Brugge en dat Hayen zijn werk nog zal hebben. “Achteraf legde Nicky Hayen de vinger op de wonde. Het liep voorin helemaal fout, anders was er wellicht een andere conclusie geweest zonder de straffe reddingen van Lammens. Ze maakten verkeerde keuzes en gingen te vaak voor eigen succes, zei Hayen bestraffend. Dat is iets waar hij deze week aan de slag mee moet gaan.”

Vind jij dat de spelers van Club Brugge te vaak voor eigen succes gingen tegen Antwerp?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

49
49
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

401
401
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

43
43
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

49
49
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

263
263
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

317
317
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

355
355
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

52
52
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

310
310
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

234
234
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

302
302
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

714
714
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws