Vandenbempt waarschuwt Hayen: "Daar moet hij aan werken"

door
Vandenbempt waarschuwt Hayen:

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Royal Antwerp FC. Op de Bosuil leek Blauw-Zwart naar een overwinning te cruisen, maar in het slot van de match ging het alsnog compleet mis met twee late doelpunten. Peter Vandenbempt zag waar het probleem van de landskampioen lag.

Club Brugge kwam op voorsprong tegen Antwerp en een overwinning leek bijna binnen. Vijf minuten voor tijd draaide The Great Old de wedstrijd echter volledig om. Stamnummer 1 scoorde nog twee keer en de Bosuil ging volledig uit zijn dak. Volgens Vandenbempt heeft Nicky Hayen nog werk voor de boeg.

LEES OOK: "Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

Dominantie niet voldoende 

Club Brugge was een tijdlang een geoliede machine en kon een reeks van twintig ongeslagen wedstrijden neerzetten. In de Champions League was Man City te sterk, wat geen schande is, maar nu slikte het ook een pijnlijke nederlaag tegen Antwerp. “Club mag het wel als een waarschuwing beschouwen. Maar het was indrukwekkend dominant, ze hadden zo veel controle, métier, het middenveld draaide geweldig. De Bosuil werd er stil van”, begon Vandenbempt.

Blauw-Zwart leek de zaken goed op orde te hebben. “De vaak fel bejubelde Vincent Janssen zat in de achterzak van de defensie. Er was een karrenvracht aan kansen en doelpogingen. Veel beter kan je niet verwachten in wat toch een moeilijke verplaatsing is voor Club, midden een loodzware periode tussen die cruciale duels tegen City en Genk, waar er voortdurend focus moet zijn.”

Groot struikelblok onthuld 

Vandenbempt zag ook waar het misliep voor Club Brugge en dat Hayen zijn werk nog zal hebben. “Achteraf legde Nicky Hayen de vinger op de wonde. Het liep voorin helemaal fout, anders was er wellicht een andere conclusie geweest zonder de straffe reddingen van Lammens. Ze maakten verkeerde keuzes en gingen te vaak voor eigen succes, zei Hayen bestraffend. Dat is iets waar hij deze week aan de slag mee moet gaan.”

Vind jij dat de spelers van Club Brugge te vaak voor eigen succes gingen tegen Antwerp?

Meest recent

‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

195
195
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

45
45
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

116
116
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

140
140
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

278
278
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

61
61
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

143
143
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

30
30
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

108
108
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

210
210
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

188
188
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

77
77
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

150
150
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

66
66
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

53
53
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

112
112
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

315
315
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

266
266
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

148
148
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

534
534
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

423
423
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1408
1408
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

736
736
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

259
259

Meer sportnieuws