Antwerp heeft eindelijk zijn nieuwe spits beet

door
Antwerp heeft eindelijk zijn nieuwe spits beet

Antwerp verstevigde zondag nog zijn plaats in de top zes met een knappe overwinning tegen Club Brugge. Die viert de Great Old ook nog met de nodige versterkingen. Nadat zondagavond al de komst van Mauricio Benitez aangekondigd werd, slaan ze maandag opnieuw toe.

Het was al langer duidelijk dat Antwerp op de laatste dag van de transferperiode nog offensieve versterking zou halen en nu hebben ze een eerste deal ook afgerond. Zoals verwacht strijkt Mohamed Bayo neer op de Bosuil.

LEES OOK: Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp heeft Bayo beet

De 26-jarige spits wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Lille, waarmee Antwerp eindelijk een doublure voor Vincent Janssen gevonden heeft. Een aankoopoptie wisten ze echter niet te bedingen op de Guinese international, die acht keer scoorde in 27 interlands.

Voor Bayo wordt Antwerp zijn eerste uitdaging buiten Frankrijk, waar hij al zijn hele carrière aan de slag was. Hij kwam er in het verleden uit voor Clermont, Dunkerque en Le Havre. Lille telde in 2022 nog 14 miljoen euro neer om hem binnen te halen.

Huur zonder optie van Lille

Bayo moest er dit seizoen echter vrede nemen met een rol als invaller. In zeventien wedstrijden liet hij twee doelpunten en twee assists optekenen. Hij stond vorige week wel nog in de basis in de Champions League-wedstrijd tegen Feyenoord.

Op de Bosuil gaat Bayo nu op zoek naar meer basisplaatsen en speelminuten. Hij is de eerste aanwinst van de dag voor Antwerp, dat ook nog op het punt zou staan om met Kaden Young een jonge flankaanvaller te huren van Aston Villa.

Goede transfer van Antwerp?

Meest recent

Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

12
12
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

60
60
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

191
191
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

17
17
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

50
50
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

72
72
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

98
98
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

95
95
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

64
64
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

374
374
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

244
244
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

80
80
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

730
730
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

121
121
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

154
154
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

292
292
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

171
171
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

74
74
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

839
839
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

364
364
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

349
349
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

73
73
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

134
134
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

317
317

Meer sportnieuws