Antwerp heeft eindelijk zijn nieuwe spits beet

263 stemmen
Antwerp heeft eindelijk zijn nieuwe spits beet

Antwerp verstevigde zondag nog zijn plaats in de top zes met een knappe overwinning tegen Club Brugge. Die viert de Great Old ook nog met de nodige versterkingen. Nadat zondagavond al de komst van Mauricio Benitez aangekondigd werd, slaan ze maandag opnieuw toe.

Het was al langer duidelijk dat Antwerp op de laatste dag van de transferperiode nog offensieve versterking zou halen en nu hebben ze een eerste deal ook afgerond. Zoals verwacht strijkt Mohamed Bayo neer op de Bosuil.

LEES OOK: 'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp heeft Bayo beet

De 26-jarige spits wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Lille, waarmee Antwerp eindelijk een doublure voor Vincent Janssen gevonden heeft. Een aankoopoptie wisten ze echter niet te bedingen op de Guinese international, die acht keer scoorde in 27 interlands.

Voor Bayo wordt Antwerp zijn eerste uitdaging buiten Frankrijk, waar hij al zijn hele carrière aan de slag was. Hij kwam er in het verleden uit voor Clermont, Dunkerque en Le Havre. Lille telde in 2022 nog 14 miljoen euro neer om hem binnen te halen.

Huur zonder optie van Lille

Bayo moest er dit seizoen echter vrede nemen met een rol als invaller. In zeventien wedstrijden liet hij twee doelpunten en twee assists optekenen. Hij stond vorige week wel nog in de basis in de Champions League-wedstrijd tegen Feyenoord.

Op de Bosuil gaat Bayo nu op zoek naar meer basisplaatsen en speelminuten. Hij is de eerste aanwinst van de dag voor Antwerp, dat ook nog op het punt zou staan om met Kaden Young een jonge flankaanvaller te huren van Aston Villa.

🚀

Goede transfer van Antwerp?

Meest recent

'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

54
54
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

17
17
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

53
53
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

266
266
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

144
144
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

289
289
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

78
78
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

450
450
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

948
948
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

66
66
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

265
265
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

116
116
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

270
270
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

181
181
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

303
303
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

457
457
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

840
840
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

268
268
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

192
192
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

575
575
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

500
500
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

109
109
Ruben Van Gucht maakt het bont: "Wat een mafkees!"

Ruben Van Gucht slaagt er telkens opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. Niet met een ...

118
118
Tweede zondebok naast Lammens: "Ondermaats en niet wakker"

De Rode Duivels mogen tevreden terugblikken op hun WK, maar toch heerst het gevoel dat er tijdens de ...

763
763
Halve finales gekend: stats voorspellen déze wereldkampioen

De kaarten zijn geschud, de halve finales op WK 2026 staan vast. Frankrijk, Argentinië, ...

307
307

Meer sportnieuws