Antwerp heeft eindelijk zijn nieuwe spits beet

door
Antwerp heeft eindelijk zijn nieuwe spits beet

Antwerp verstevigde zondag nog zijn plaats in de top zes met een knappe overwinning tegen Club Brugge. Die viert de Great Old ook nog met de nodige versterkingen. Nadat zondagavond al de komst van Mauricio Benitez aangekondigd werd, slaan ze maandag opnieuw toe.

Het was al langer duidelijk dat Antwerp op de laatste dag van de transferperiode nog offensieve versterking zou halen en nu hebben ze een eerste deal ook afgerond. Zoals verwacht strijkt Mohamed Bayo neer op de Bosuil.

LEES OOK: 'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Antwerp heeft Bayo beet

De 26-jarige spits wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Lille, waarmee Antwerp eindelijk een doublure voor Vincent Janssen gevonden heeft. Een aankoopoptie wisten ze echter niet te bedingen op de Guinese international, die acht keer scoorde in 27 interlands.

Voor Bayo wordt Antwerp zijn eerste uitdaging buiten Frankrijk, waar hij al zijn hele carrière aan de slag was. Hij kwam er in het verleden uit voor Clermont, Dunkerque en Le Havre. Lille telde in 2022 nog 14 miljoen euro neer om hem binnen te halen.

Huur zonder optie van Lille

Bayo moest er dit seizoen echter vrede nemen met een rol als invaller. In zeventien wedstrijden liet hij twee doelpunten en twee assists optekenen. Hij stond vorige week wel nog in de basis in de Champions League-wedstrijd tegen Feyenoord.

Op de Bosuil gaat Bayo nu op zoek naar meer basisplaatsen en speelminuten. Hij is de eerste aanwinst van de dag voor Antwerp, dat ook nog op het punt zou staan om met Kaden Young een jonge flankaanvaller te huren van Aston Villa.

Goede transfer van Antwerp?

Meest recent

Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

3
3
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

48
48
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

22
22
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

118
118
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

63
63
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

18
18
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

98
98
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

68
68
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

275
275
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

200
200
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

284
284
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

275
275
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

398
398
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

202
202
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

63
63
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

337
337
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

64
64
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

249
249
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

185
185
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

99
99
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

269
269
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

201
201
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

129
129
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

154
154

Meer sportnieuws