"Ik vraag mij af waarom Napoli aan Amuzu denkt?"

door

Francis Amuzu wordt gelinkt aan Napoli, Real Mallorca, Gremio en Paris FC. Het is duidelijk dat de flankaanvaller her en der wordt aangeboden via bepaalde tussenpersonen. Vooral de interesse van Napoli is bijzonder vreemd te noemen.

LEES OOK: Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Napoli denkt/dacht aan Amuzu

Amuzu is 25 jaar en nog steeds geen vaste basispion bij Anderlecht. Hij groeide niet echt door. Soms flitst hij, maar soms is het weken de grote leegte. In Italië vinden ze de interesse van Napoli dan ook opvallend en dus best vreemd. 

"Hij doorliep de jeugdopleiding bij Anderlecht waar hij een goede speler werd, maar ik beschouw hem niet als een speler voor het niveau van het Napoli van Conte. De coach herhaalde meermaals dat hij spelers wil met een bepaalde ervaring en eigenschappen. Amuzu lijkt toch niet dat profiel te hebben”, zei Vincenzo Sollitto die in het verleden nog voor Anderlecht werkte.

Alsnog bij Anderlecht blijven?

Hij acht Amuzu niet goed genoeg voor Napoli. “Als bankzitter en in de breedte, zou hij mogelijk nog van waarde kunnen zijn, maar het is geen bepalende speler. Bovendien, hij werd ook nog nooit opgeroepen voor de Rode Duivels”, geeft hij nog aan.

"Ik vraag mij af waarom Napoli aan Amuzu denkt? Ze kunnen in dat geval beter Spinazzola aan boord houden”, verklaarde hij. Napoli is nog steeds in de markt, maar heeft ook nog andere spelers op de radar staan. Het wordt een spannende dag voor 'Ciske'.

Paris FC zou nu nog het meest in de markt zijn voor Amuzu. De kans bestaat dat hij alsnog het seizoen zal volmaken bij de Brusselaars. Tot vanavond kunnen er nog transfers worden afgerond.

Vreemde keuze van Napoli?

Meest recent

'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

7
7
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

23
23
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

15
15
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

51
51
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

167
167
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

156
156
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

111
111
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

122
122
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

209
209
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

631
631
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

362
362
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

136
136
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

430
430
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

189
189
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

371
371
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

267
267
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

61
61
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

142
142
Club jubelt: superster vervoegt overvolle ziekenboeg Barça

Club Brugge is dit seizoen weer actief in de Champions League. In het kampioenenbal wachten er nog ...

125
125
Drie jonge Duivels bonken stevig op de deur van Garcia

Na de Gouden Generatie van de Belgische nationale ploeg zijn de Rode Duivels naarstig op zoek naar ...

231
231
Bellamy vloekt op grote (kwel)Duivel: “Wales was bang"

De Rode Duivels boekten een belangrijke zege in Wales. Bondscoach Craig Bellamy mocht als eerste ...

326
326
Bormans gooit op tafel: Union machteloos door Pocognoli

Union SG heeft afscheid genomen van Sebastien Pocognoli. De Belgische oefenmeester gaat een nieuwe ...

165
165
Kleedkameronthulling Raskin: dit eiste Garcia tijdens de rust

De Rode Duivels kwamen al vroeg op voorsprong tegen Wales en alle mogelijke doemscenario’s ...

411
411
‘Sensationele Europese wintertransfer Benzema’

Karim Benzema maakte jaren furore bij Real Madrid met als hoogtepunt een Ballon d’Or. De ...

63
63
Belgische talenten geloven ogen niet: “Nog nooit meegemaakt”

De jonge Duivels haalden tegen Wales verwoestend uit. De talenten van Gill Swerts wonnen met maar ...

206
206

Meer sportnieuws