Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

door
Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

Bij Standard zijn ze volop bezig met het overnamedossier. Luciano D’Onofrio wordt genoemd, maar er is nog een oude bekende die misschien kan terugkeren: Paul-José Mpoku. RTBF had opvallende informatie over dit gerucht.

LEES OOK: Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Mpoku met groep investeerders

Een groep investeerders uit de Emiraten wil Standard overnemen. Zij zijn nog actief in de sportwereld en ze hebben Paul-José Mpoku ingeschakeld als tussenpersoon. Hij kent Standard, de stad en het Belgische voetballandschap uiteraard uitstekend.

Bruno Venanzi werd ook als consultant aangesproken, maar hij zal zeker niet terugkeren bij Standard. De nieuwe eigenaars zouden Standard niet zelf dagdagelijks gaan leiden, maar ze zouden het in handen laten van lokale mensen. Waaronder Mpoku.

Amerikaans en Nigeriaanse geruchten

De investeerders zouden zich situeren in Abu Dabi. Mpoku vertoefde daar toen hij voor Al-Wahda speelde. Het wordt uitkijken of deze piste doorgang zal vinden. Er zijn nog andere kandidaten. Er is de Amerikaan Glenn Straub, die 10 miljoen euro zou hebben geboden om de club over te nemen. Niet vergeten dat er nog een enorme schuldenberg ligt te wachten.

Er was ook sprake van de Nigeriaanse zakenman Aliko Dangote, maar dat blijkt fake news te zijn. Luciano D’Onofrio zou ook bepaalde investeerders achter zich hebben staan. Maakt hij een grote terugkeer in de Vurige Stede? De komende maanden zal er nog flink onderhandeld worden bij Standard.

Het beloven nog spannende maanden te worden. De Rouches hopen de komende weken hun plaats in de top zes veilig te stellen, al zal dat nog een zware strijd worden.

Zou Mpoku de ideale kandidaat zijn?

Meest recent

Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

9
9
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

130
130
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

162
162
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

42
42
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

64
64
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

562
562
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

387
387
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

213
213
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

288
288
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

738
738
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

308
308
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

312
312
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

385
385
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

173
173
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

151
151
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

91
91
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

289
289
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

299
299
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

64
64
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

461
461
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

382
382
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

569
569
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

53
53
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

492
492

Meer sportnieuws