Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

548 stemmen
Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

Bij Standard zijn ze volop bezig met het overnamedossier. Luciano D’Onofrio wordt genoemd, maar er is nog een oude bekende die misschien kan terugkeren: Paul-José Mpoku. RTBF had opvallende informatie over dit gerucht.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Mpoku met groep investeerders

Een groep investeerders uit de Emiraten wil Standard overnemen. Zij zijn nog actief in de sportwereld en ze hebben Paul-José Mpoku ingeschakeld als tussenpersoon. Hij kent Standard, de stad en het Belgische voetballandschap uiteraard uitstekend.

Bruno Venanzi werd ook als consultant aangesproken, maar hij zal zeker niet terugkeren bij Standard. De nieuwe eigenaars zouden Standard niet zelf dagdagelijks gaan leiden, maar ze zouden het in handen laten van lokale mensen. Waaronder Mpoku.

Amerikaans en Nigeriaanse geruchten

De investeerders zouden zich situeren in Abu Dabi. Mpoku vertoefde daar toen hij voor Al-Wahda speelde. Het wordt uitkijken of deze piste doorgang zal vinden. Er zijn nog andere kandidaten. Er is de Amerikaan Glenn Straub, die 10 miljoen euro zou hebben geboden om de club over te nemen. Niet vergeten dat er nog een enorme schuldenberg ligt te wachten.

Er was ook sprake van de Nigeriaanse zakenman Aliko Dangote, maar dat blijkt fake news te zijn. Luciano D’Onofrio zou ook bepaalde investeerders achter zich hebben staan. Maakt hij een grote terugkeer in de Vurige Stede? De komende maanden zal er nog flink onderhandeld worden bij Standard.

Het beloven nog spannende maanden te worden. De Rouches hopen de komende weken hun plaats in de top zes veilig te stellen, al zal dat nog een zware strijd worden.

🚀

Zou Mpoku de ideale kandidaat zijn?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

20
20
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

163
163
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

47
47
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

24
24
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

113
113
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

200
200
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

348
348
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

22
22
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

106
106
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

81
81
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

542
542
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

607
607
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

82
82
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

652
652
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

301
301
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

117
117
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1006
1006
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

919
919
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

162
162
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

339
339
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

653
653
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

958
958

Meer sportnieuws