Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

548 stemmen
Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

Bij Standard zijn ze volop bezig met het overnamedossier. Luciano D’Onofrio wordt genoemd, maar er is nog een oude bekende die misschien kan terugkeren: Paul-José Mpoku. RTBF had opvallende informatie over dit gerucht.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Mpoku met groep investeerders

Een groep investeerders uit de Emiraten wil Standard overnemen. Zij zijn nog actief in de sportwereld en ze hebben Paul-José Mpoku ingeschakeld als tussenpersoon. Hij kent Standard, de stad en het Belgische voetballandschap uiteraard uitstekend.

Bruno Venanzi werd ook als consultant aangesproken, maar hij zal zeker niet terugkeren bij Standard. De nieuwe eigenaars zouden Standard niet zelf dagdagelijks gaan leiden, maar ze zouden het in handen laten van lokale mensen. Waaronder Mpoku.

Amerikaans en Nigeriaanse geruchten

De investeerders zouden zich situeren in Abu Dabi. Mpoku vertoefde daar toen hij voor Al-Wahda speelde. Het wordt uitkijken of deze piste doorgang zal vinden. Er zijn nog andere kandidaten. Er is de Amerikaan Glenn Straub, die 10 miljoen euro zou hebben geboden om de club over te nemen. Niet vergeten dat er nog een enorme schuldenberg ligt te wachten.

Er was ook sprake van de Nigeriaanse zakenman Aliko Dangote, maar dat blijkt fake news te zijn. Luciano D’Onofrio zou ook bepaalde investeerders achter zich hebben staan. Maakt hij een grote terugkeer in de Vurige Stede? De komende maanden zal er nog flink onderhandeld worden bij Standard.

Het beloven nog spannende maanden te worden. De Rouches hopen de komende weken hun plaats in de top zes veilig te stellen, al zal dat nog een zware strijd worden.

Zou Mpoku de ideale kandidaat zijn?

Meest recent

WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

1
1
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

60
60
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

144
144
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

50
50
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

76
76
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

374
374
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

24
24
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

89
89
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

64
64
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

23
23
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

83
83
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

147
147
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

82
82
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

147
147
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

85
85
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

639
639
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

177
177
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

98
98
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

376
376
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

71
71
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

114
114
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

181
181
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

262
262
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

138
138
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

550
550

Meer sportnieuws