Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

door
Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

Bij Standard zijn ze volop bezig met het overnamedossier. Luciano D’Onofrio wordt genoemd, maar er is nog een oude bekende die misschien kan terugkeren: Paul-José Mpoku. RTBF had opvallende informatie over dit gerucht.

LEES OOK: Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Mpoku met groep investeerders

Een groep investeerders uit de Emiraten wil Standard overnemen. Zij zijn nog actief in de sportwereld en ze hebben Paul-José Mpoku ingeschakeld als tussenpersoon. Hij kent Standard, de stad en het Belgische voetballandschap uiteraard uitstekend.

Bruno Venanzi werd ook als consultant aangesproken, maar hij zal zeker niet terugkeren bij Standard. De nieuwe eigenaars zouden Standard niet zelf dagdagelijks gaan leiden, maar ze zouden het in handen laten van lokale mensen. Waaronder Mpoku.

Amerikaans en Nigeriaanse geruchten

De investeerders zouden zich situeren in Abu Dabi. Mpoku vertoefde daar toen hij voor Al-Wahda speelde. Het wordt uitkijken of deze piste doorgang zal vinden. Er zijn nog andere kandidaten. Er is de Amerikaan Glenn Straub, die 10 miljoen euro zou hebben geboden om de club over te nemen. Niet vergeten dat er nog een enorme schuldenberg ligt te wachten.

Er was ook sprake van de Nigeriaanse zakenman Aliko Dangote, maar dat blijkt fake news te zijn. Luciano D’Onofrio zou ook bepaalde investeerders achter zich hebben staan. Maakt hij een grote terugkeer in de Vurige Stede? De komende maanden zal er nog flink onderhandeld worden bij Standard.

Het beloven nog spannende maanden te worden. De Rouches hopen de komende weken hun plaats in de top zes veilig te stellen, al zal dat nog een zware strijd worden.

Zou Mpoku de ideale kandidaat zijn?

Meest recent

Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

2
2
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

25
25
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

17
17
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

165
165
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

99
99
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

351
351
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

145
145
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

175
175
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

402
402
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

648
648
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

289
289
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

620
620
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

357
357
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

557
557
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

515
515
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

256
256
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

408
408
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

560
560
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

148
148
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

322
322
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

331
331
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

192
192

Meer sportnieuws