Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

door
Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

Bij Standard zijn ze volop bezig met het overnamedossier. Luciano D’Onofrio wordt genoemd, maar er is nog een oude bekende die misschien kan terugkeren: Paul-José Mpoku. RTBF had opvallende informatie over dit gerucht.

LEES OOK: 'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Mpoku met groep investeerders

Een groep investeerders uit de Emiraten wil Standard overnemen. Zij zijn nog actief in de sportwereld en ze hebben Paul-José Mpoku ingeschakeld als tussenpersoon. Hij kent Standard, de stad en het Belgische voetballandschap uiteraard uitstekend.

Bruno Venanzi werd ook als consultant aangesproken, maar hij zal zeker niet terugkeren bij Standard. De nieuwe eigenaars zouden Standard niet zelf dagdagelijks gaan leiden, maar ze zouden het in handen laten van lokale mensen. Waaronder Mpoku.

Amerikaans en Nigeriaanse geruchten

De investeerders zouden zich situeren in Abu Dabi. Mpoku vertoefde daar toen hij voor Al-Wahda speelde. Het wordt uitkijken of deze piste doorgang zal vinden. Er zijn nog andere kandidaten. Er is de Amerikaan Glenn Straub, die 10 miljoen euro zou hebben geboden om de club over te nemen. Niet vergeten dat er nog een enorme schuldenberg ligt te wachten.

Er was ook sprake van de Nigeriaanse zakenman Aliko Dangote, maar dat blijkt fake news te zijn. Luciano D’Onofrio zou ook bepaalde investeerders achter zich hebben staan. Maakt hij een grote terugkeer in de Vurige Stede? De komende maanden zal er nog flink onderhandeld worden bij Standard.

Het beloven nog spannende maanden te worden. De Rouches hopen de komende weken hun plaats in de top zes veilig te stellen, al zal dat nog een zware strijd worden.

Zou Mpoku de ideale kandidaat zijn?

Meest recent

Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

17
17
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

243
243
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

72
72
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

183
183
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

161
161
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

297
297
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

61
61
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

149
149
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

33
33
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

110
110
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

214
214
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

189
189
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

78
78
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

157
157
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

67
67
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

53
53
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

113
113
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

316
316
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

269
269
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

152
152
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

543
543
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

430
430
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1427
1427
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

742
742

Meer sportnieuws