Nieuw fiasco voor Man United, Tottenham herpakt zich

43 stemmen
Nieuw fiasco voor Man United, Tottenham herpakt zich

In de Engelse Premier League blijft Manchester United maar aanmodderen. De ploeg van coach Ruben Amorim verloor zondagnamiddag ook op eigen veld van Crystal Palace. Tottenham Hotspur kon dan weer aanknopen met een broodnodige zege.

United legde donderdag nog beslag op de derde plaats in de League Phase van de Europa League en schakelde onlangs nog Arsenal uit in de FA Cup. Maar in de competitie loopt het voor geen meter. Met amper 8 overwinningen in 23 speeldagen stond de club op een bedroevende 12de plaats in het klassement.

LEES OOK: 'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Met groeten van Mateta

Maar nog steeds blijkt de bodem niet bereikt. Zo liep de ploeg van Amorim wederom een pijnlijke afgang op in eigen huis. Nadat de eerste helft op een brilscore was geeindigd, kwam Palace vlak na rust op voorsprong. Doelpuntenmaker Mateta kreeg daarbij wel wat hulp van de deklat.

In de slotminuten zorgde de Fransman zelfs voor 0-2 na een aflegger van Muñoz (ex-KRC Genk). United, dat ook nog eens Martinez zag uitvallen met een schijnbaar zware blessure, zakt daardoor terug naar de 13de plek. Het verloor al 11 keer in de competitie en blijft achter met 29 op 72.

Tottenham herpakt zich

Ook Tottenham is bezig aan een rotseizoen in de Premier League en staat er zelfs nog slechter voor dan United in het klassement. Maar zondag kon coach Postecoglou toch zijn vel redden. Na een dramatische 1 op 21 werd de volle buit gepakt op bezoek bij Brentford FC.

Het kreeg daarbij wel een helpende hand van de thuisploeg toegestoken. Zo kwam Spurs op voorsprong via een owngoal van Janelt. En nadat Spence in de slotminuten een bal van de lijn haalde, deed Sarr de boeken helemaal dicht: 0-2. Tottenham springt zo naar plek 14, op twee punten van ... United.

Welke club stelt dit seizoen het meest teleur?

Meest recent

Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

13
13
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

378
378
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

82
82
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

244
244
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

109
109
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

214
214
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

612
612
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

301
301
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

257
257
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

368
368
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

333
333
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

257
257
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

168
168
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

403
403
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

288
288
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

143
143
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

118
118
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

177
177
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

212
212
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

158
158
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

100
100
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

472
472
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

116
116
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

322
322
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136

Meer sportnieuws