Nieuw fiasco voor Man United, Tottenham herpakt zich

door
Nieuw fiasco voor Man United, Tottenham herpakt zich

In de Engelse Premier League blijft Manchester United maar aanmodderen. De ploeg van coach Ruben Amorim verloor zondagnamiddag ook op eigen veld van Crystal Palace. Tottenham Hotspur kon dan weer aanknopen met een broodnodige zege.

United legde donderdag nog beslag op de derde plaats in de League Phase van de Europa League en schakelde onlangs nog Arsenal uit in de FA Cup. Maar in de competitie loopt het voor geen meter. Met amper 8 overwinningen in 23 speeldagen stond de club op een bedroevende 12de plaats in het klassement.

LEES OOK: 'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Met groeten van Mateta

Maar nog steeds blijkt de bodem niet bereikt. Zo liep de ploeg van Amorim wederom een pijnlijke afgang op in eigen huis. Nadat de eerste helft op een brilscore was geeindigd, kwam Palace vlak na rust op voorsprong. Doelpuntenmaker Mateta kreeg daarbij wel wat hulp van de deklat.

In de slotminuten zorgde de Fransman zelfs voor 0-2 na een aflegger van Muñoz (ex-KRC Genk). United, dat ook nog eens Martinez zag uitvallen met een schijnbaar zware blessure, zakt daardoor terug naar de 13de plek. Het verloor al 11 keer in de competitie en blijft achter met 29 op 72.

Tottenham herpakt zich

Ook Tottenham is bezig aan een rotseizoen in de Premier League en staat er zelfs nog slechter voor dan United in het klassement. Maar zondag kon coach Postecoglou toch zijn vel redden. Na een dramatische 1 op 21 werd de volle buit gepakt op bezoek bij Brentford FC.

Het kreeg daarbij wel een helpende hand van de thuisploeg toegestoken. Zo kwam Spurs op voorsprong via een owngoal van Janelt. En nadat Spence in de slotminuten een bal van de lijn haalde, deed Sarr de boeken helemaal dicht: 0-2. Tottenham springt zo naar plek 14, op twee punten van ... United.

Welke club stelt dit seizoen het meest teleur?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

58
58
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

103
103
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

95
95
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

84
84
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

181
181
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

223
223
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

358
358
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

595
595
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

355
355
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

437
437
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

164
164
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

264
264
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

478
478
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws