'Opsteker Kuyt: Beerschot heeft nieuwe aanvaller beet'

door
'Opsteker Kuyt: Beerschot heeft nieuwe aanvaller beet'

Beerschot VA blijft voorlopig in acuut degradatiegevaar verkeren. Om een waterkans te behouden op een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League, is extra versterking dan ook broodnodig. En daags voor het sluiten van de wintermercato zou ook een nieuwe aanvaller op komst zijn.

De Antwerpenaren verloren zaterdagavond met het kleinste verschil op het veld van leider KRC Genk. In de marge van die wedstrijd toonde coach Dirk Kuyt zich bijzonder ontevreden over zijn nieuwe sportieve bazen en hun handelswijze. Zo kreeg de trainer pas vlak voor de aftrap te horen dat hij Thibaud Verlinden niet mocht opstellen.

LEES OOK: 'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Versterking nodig

De aanvoerder staat immers op punt om getransfereerd te worden, naar verluidt wordt OH Leuven zijn bestemming. Kuyt was niet te spreken over het feit dat hij pas zo laat op de hoogte werd gebracht van deze beslissing. Maar ongetwijfeld zal ook het kwaliteitsverlies een rol spelen in zijn woede.

Verlinden was dan ook één van de weinige lichtpunten bij de promovendus. Bovendien loopt het aanvallende compartiment bij Beerschot sowieso al niet over van kwaliteit. Maar Kuyt hoeft voorlopig niet te wanhopen. Zo zou de club op punt staan om een nieuwe aanvaller te strikken.

Koopje in Ligue 1

Bij Footmercato weet men namelijk dat Yann Kitala op weg is naar 't Kiel. De 26-jarige centrumspits, die ook op de flanken uit de voeten kan, keerde in de zomer terug naar moederclub Le Havre na een uitleenbeurt aan Almere City. Maar bij de Franse eersteklasser kwam hij de voorbije maanden niet in actie.

Vermits zijn contract komende zomer sowieso afloopt én Le Havre wil besparen op zijn salarisuitgaven, zou het contract van Kitala ontbonden worden. Vervolgens kan hij als transfervrije speler bij Beerschot tekenen. Een koopje, al valt af te wachten hoe lang het duurt voor hij weer in vorm is na maanden zonder matchritme.

Beerschit gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

2
2
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

116
116
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

173
173
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

103
103
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

124
124
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

38
38
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

423
423
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

161
161
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

318
318
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

470
470
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

197
197
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

348
348
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

176
176
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

139
139
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

141
141
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

70
70
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

239
239
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

64
64
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

313
313
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

218
218
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

219
219
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

436
436
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

515
515
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

77
77
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

128
128

Meer sportnieuws