'Opsteker Kuyt: Beerschot heeft nieuwe aanvaller beet'

547 stemmen
'Opsteker Kuyt: Beerschot heeft nieuwe aanvaller beet'

Beerschot VA blijft voorlopig in acuut degradatiegevaar verkeren. Om een waterkans te behouden op een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League, is extra versterking dan ook broodnodig. En daags voor het sluiten van de wintermercato zou ook een nieuwe aanvaller op komst zijn.

De Antwerpenaren verloren zaterdagavond met het kleinste verschil op het veld van leider KRC Genk. In de marge van die wedstrijd toonde coach Dirk Kuyt zich bijzonder ontevreden over zijn nieuwe sportieve bazen en hun handelswijze. Zo kreeg de trainer pas vlak voor de aftrap te horen dat hij Thibaud Verlinden niet mocht opstellen.

LEES OOK: 'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Versterking nodig

De aanvoerder staat immers op punt om getransfereerd te worden, naar verluidt wordt OH Leuven zijn bestemming. Kuyt was niet te spreken over het feit dat hij pas zo laat op de hoogte werd gebracht van deze beslissing. Maar ongetwijfeld zal ook het kwaliteitsverlies een rol spelen in zijn woede.

Verlinden was dan ook één van de weinige lichtpunten bij de promovendus. Bovendien loopt het aanvallende compartiment bij Beerschot sowieso al niet over van kwaliteit. Maar Kuyt hoeft voorlopig niet te wanhopen. Zo zou de club op punt staan om een nieuwe aanvaller te strikken.

Koopje in Ligue 1

Bij Footmercato weet men namelijk dat Yann Kitala op weg is naar 't Kiel. De 26-jarige centrumspits, die ook op de flanken uit de voeten kan, keerde in de zomer terug naar moederclub Le Havre na een uitleenbeurt aan Almere City. Maar bij de Franse eersteklasser kwam hij de voorbije maanden niet in actie.

Vermits zijn contract komende zomer sowieso afloopt én Le Havre wil besparen op zijn salarisuitgaven, zou het contract van Kitala ontbonden worden. Vervolgens kan hij als transfervrije speler bij Beerschot tekenen. Een koopje, al valt af te wachten hoe lang het duurt voor hij weer in vorm is na maanden zonder matchritme.

🚀

Beerschit gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

9
9
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

13
13
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

44
44
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

30
30
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

12
12
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

33
33
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

60
60
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

213
213
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

26
26
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

45
45
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

344
344
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

37
37
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

163
163
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

611
611
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

131
131
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

111
111
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

416
416
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

650
650
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

482
482
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

413
413
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

498
498

Meer sportnieuws