'Opsteker Kuyt: Beerschot heeft nieuwe aanvaller beet'

door
'Opsteker Kuyt: Beerschot heeft nieuwe aanvaller beet'

Beerschot VA blijft voorlopig in acuut degradatiegevaar verkeren. Om een waterkans te behouden op een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League, is extra versterking dan ook broodnodig. En daags voor het sluiten van de wintermercato zou ook een nieuwe aanvaller op komst zijn.

De Antwerpenaren verloren zaterdagavond met het kleinste verschil op het veld van leider KRC Genk. In de marge van die wedstrijd toonde coach Dirk Kuyt zich bijzonder ontevreden over zijn nieuwe sportieve bazen en hun handelswijze. Zo kreeg de trainer pas vlak voor de aftrap te horen dat hij Thibaud Verlinden niet mocht opstellen.

LEES OOK: 'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Versterking nodig

De aanvoerder staat immers op punt om getransfereerd te worden, naar verluidt wordt OH Leuven zijn bestemming. Kuyt was niet te spreken over het feit dat hij pas zo laat op de hoogte werd gebracht van deze beslissing. Maar ongetwijfeld zal ook het kwaliteitsverlies een rol spelen in zijn woede.

Verlinden was dan ook één van de weinige lichtpunten bij de promovendus. Bovendien loopt het aanvallende compartiment bij Beerschot sowieso al niet over van kwaliteit. Maar Kuyt hoeft voorlopig niet te wanhopen. Zo zou de club op punt staan om een nieuwe aanvaller te strikken.

Koopje in Ligue 1

Bij Footmercato weet men namelijk dat Yann Kitala op weg is naar 't Kiel. De 26-jarige centrumspits, die ook op de flanken uit de voeten kan, keerde in de zomer terug naar moederclub Le Havre na een uitleenbeurt aan Almere City. Maar bij de Franse eersteklasser kwam hij de voorbije maanden niet in actie.

Vermits zijn contract komende zomer sowieso afloopt én Le Havre wil besparen op zijn salarisuitgaven, zou het contract van Kitala ontbonden worden. Vervolgens kan hij als transfervrije speler bij Beerschot tekenen. Een koopje, al valt af te wachten hoe lang het duurt voor hij weer in vorm is na maanden zonder matchritme.

Beerschit gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

60
60
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

8
8
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

50
50
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

352
352
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

293
293
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

76
76
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

591
591
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

567
567
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

300
300
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

154
154
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

81
81
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

421
421
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

56
56
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

379
379
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws