'Opsteker Kuyt: Beerschot heeft nieuwe aanvaller beet'

door
'Opsteker Kuyt: Beerschot heeft nieuwe aanvaller beet'

Beerschot VA blijft voorlopig in acuut degradatiegevaar verkeren. Om een waterkans te behouden op een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League, is extra versterking dan ook broodnodig. En daags voor het sluiten van de wintermercato zou ook een nieuwe aanvaller op komst zijn.

De Antwerpenaren verloren zaterdagavond met het kleinste verschil op het veld van leider KRC Genk. In de marge van die wedstrijd toonde coach Dirk Kuyt zich bijzonder ontevreden over zijn nieuwe sportieve bazen en hun handelswijze. Zo kreeg de trainer pas vlak voor de aftrap te horen dat hij Thibaud Verlinden niet mocht opstellen.

LEES OOK: Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Versterking nodig

De aanvoerder staat immers op punt om getransfereerd te worden, naar verluidt wordt OH Leuven zijn bestemming. Kuyt was niet te spreken over het feit dat hij pas zo laat op de hoogte werd gebracht van deze beslissing. Maar ongetwijfeld zal ook het kwaliteitsverlies een rol spelen in zijn woede.

Verlinden was dan ook één van de weinige lichtpunten bij de promovendus. Bovendien loopt het aanvallende compartiment bij Beerschot sowieso al niet over van kwaliteit. Maar Kuyt hoeft voorlopig niet te wanhopen. Zo zou de club op punt staan om een nieuwe aanvaller te strikken.

Koopje in Ligue 1

Bij Footmercato weet men namelijk dat Yann Kitala op weg is naar 't Kiel. De 26-jarige centrumspits, die ook op de flanken uit de voeten kan, keerde in de zomer terug naar moederclub Le Havre na een uitleenbeurt aan Almere City. Maar bij de Franse eersteklasser kwam hij de voorbije maanden niet in actie.

Vermits zijn contract komende zomer sowieso afloopt én Le Havre wil besparen op zijn salarisuitgaven, zou het contract van Kitala ontbonden worden. Vervolgens kan hij als transfervrije speler bij Beerschot tekenen. Een koopje, al valt af te wachten hoe lang het duurt voor hij weer in vorm is na maanden zonder matchritme.

🚀

Beerschit gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

'Zulte Waregem hakt knoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

1
1
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

13
13
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

97
97
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

185
185
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

141
141
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

215
215
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

69
69
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

159
159
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

156
156
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

886
886
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

75
75
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

105
105
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

324
324
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

136
136
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

458
458
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

45
45
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

193
193
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

171
171
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

230
230
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

264
264
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

170
170
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

205
205
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

401
401
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

686
686
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

398
398

Meer sportnieuws