'Antwerp shopt in Premier League: aanwinst gespot op Bosuil'

400 stemmen
'Antwerp shopt in Premier League: aanwinst gespot op Bosuil'

Antwerp FC wil zondagmiddag de volle buit pakken in de topper op eigen veld tegen rivaal Club Brugge. Ondertussen blijft de Great Old ook nog actief op de transfermarkt. Zo zouden de Antwerpenaren op punt staan een nieuwe flankaanvaller te strikken.

De landskampioen van 2023 toonde zich deze mercato vooral actief aan uitgaande zijde. Door de financiële situatie moet de club dan ook blijvend spelers verkopen om zo weinig mogelijk afhankelijk te zijn van mecenas Paul Gheysens. Sportieve baas Marc Overmars rondde dan ook weer een aantal uitgaande transfers af.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Winterse uitverkoop

Allereerst werd het contract van Laurit Krasniqi in onderling overleg ontbonden. Vervolgens werd Jean Butez met enkele maanden vertraging verkocht aan Como. Daarna werd dan weer de verkoop van Jacob Ondrejka aan Parma afgerond. En inmiddels nam RAFC ook weer afscheid van Ayrton Costa, die na een half jaar terugkeerde naar Argentinië.

Om de linksback te vervangen pakte Antwerp eerder deze winter wel al uit met de huurbeurt van Olivier Deman. Deze week werd Yannick Thoelen dan weer weggeplukt bij KV Mechelen als nieuwe reserve-doelman. Ook de komst van de Argentijnse middenvelder Mauricio Benitez zit nog steeds in de pijplijn.

Engelse winger

Maar ook een extra flankaanvaller is geen overbodige luxe door onder meer de aanhoudende blessure van Michel-Ange Balikwisha. En daar lijkt Overmars nu ook een oplossing voor te hebben gevonden. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Kadan Young op weg is om bij Antwerp te tekenen.

Deze 19-jarige jeugd-international van Engeland ligt momenteel onder contract bij Aston Villa. Om de nodige ervaring en speelminuten op te doen, zou hij nu verhuurd worden aan Antwerp. Naar verluidt gaat het om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen. Young zou zondag alvast gespot zijn op de Bosuil.

Antwerp heeft voldoende kwaliteit om minstens derde te worden ...

Meest recent

'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

31
31
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

16
16
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

70
70
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

105
105
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

40
40
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

94
94
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

184
184
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

106
106
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

110
110
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

282
282
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

183
183
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

153
153
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

202
202
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

325
325
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

231
231
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

480
480
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

249
249
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

102
102
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

474
474
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

304
304
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

270
270
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

108
108
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

198
198

Meer sportnieuws