'Antwerp shopt in Premier League: aanwinst gespot op Bosuil'

door
'Antwerp shopt in Premier League: aanwinst gespot op Bosuil'

Antwerp FC wil zondagmiddag de volle buit pakken in de topper op eigen veld tegen rivaal Club Brugge. Ondertussen blijft de Great Old ook nog actief op de transfermarkt. Zo zouden de Antwerpenaren op punt staan een nieuwe flankaanvaller te strikken.

De landskampioen van 2023 toonde zich deze mercato vooral actief aan uitgaande zijde. Door de financiële situatie moet de club dan ook blijvend spelers verkopen om zo weinig mogelijk afhankelijk te zijn van mecenas Paul Gheysens. Sportieve baas Marc Overmars rondde dan ook weer een aantal uitgaande transfers af.

LEES OOK: 'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Winterse uitverkoop

Allereerst werd het contract van Laurit Krasniqi in onderling overleg ontbonden. Vervolgens werd Jean Butez met enkele maanden vertraging verkocht aan Como. Daarna werd dan weer de verkoop van Jacob Ondrejka aan Parma afgerond. En inmiddels nam RAFC ook weer afscheid van Ayrton Costa, die na een half jaar terugkeerde naar Argentinië.

Om de linksback te vervangen pakte Antwerp eerder deze winter wel al uit met de huurbeurt van Olivier Deman. Deze week werd Yannick Thoelen dan weer weggeplukt bij KV Mechelen als nieuwe reserve-doelman. Ook de komst van de Argentijnse middenvelder Mauricio Benitez zit nog steeds in de pijplijn.

Engelse winger

Maar ook een extra flankaanvaller is geen overbodige luxe door onder meer de aanhoudende blessure van Michel-Ange Balikwisha. En daar lijkt Overmars nu ook een oplossing voor te hebben gevonden. Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt namelijk dat Kadan Young op weg is om bij Antwerp te tekenen.

Deze 19-jarige jeugd-international van Engeland ligt momenteel onder contract bij Aston Villa. Om de nodige ervaring en speelminuten op te doen, zou hij nu verhuurd worden aan Antwerp. Naar verluidt gaat het om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen. Young zou zondag alvast gespot zijn op de Bosuil.

Antwerp heeft voldoende kwaliteit om minstens derde te worden ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

177
177
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

239
239
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

72
72
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

172
172
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

508
508
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

737
737
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

187
187
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

236
236
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

660
660
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

370
370
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

318
318
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

184
184
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

204
204
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws