TRANSFERUURTJE: 'Straffe JPL-deal Verlinden, nieuwe wending Amuzu'

door
TRANSFERUURTJE: 'Straffe JPL-deal Verlinden, nieuwe wending Amuzu'

De winterse transferdeadline nadert met rasse schreden. De transfercarroussel in binnen- en buitenland draait momenteel dan ook overuren. Daarnaast wordt er ook weer lustig van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Jupiler Pro League

In volle degradatiestrijd staat Beerschot VA op punt om één van zijn absolute smaakmakers kwijt te spelen. Thibaud Verlinden ontbrak zaterdag in de selectie omdat zijn transfer in de afrondende fase zit. Transferwatcher Sacha Tavolieri beweert dat OH Leuven met zijn handtekening aan de haal zal gaan. De Leuvenaars maakten alvast ruimte met de verkoop van Konan Ndri. Die trekt voor een slordige 2 miljoen euro naar het Italiaanse Lecce.

De kans blijft groot dat Francis Amuzu voor het sluiten van de wintermercato vertrekt bij RSC Anderlecht. Maar zijn bestemming zou dan toch niet SSC Napoli worden. Met Alan Saint-Maximin zou de Italiaanse koploper al een andere flankaanvaller hebben gevonden. Afwachten dus welke club wel zal doordrukken voor Amuzu. Overigens weet La Dernière Heure dat het niet de bedoeling is om Amuzu rechtstreeks te vervangen. Wel zou RSCA nog de komst van een extra spits overwegen.

Bij Cercle Brugge lijkt men weldra afscheid te nemen van Kazeem Olaigbe. De Belgische beloften-international is op weg naar Frankrijk, waar Stade Rennais klaar staat om hem te verwelkomen. De Fransen zouden zo'n 3.5 miljoen euro voor hem neertellen. Ondertussen haalde Cercle zelf een toekomstgerichte aanwinst in huis met Elhadji Koné. De 19-jarige spits uit Mali sluit eerst aan bij Jong Cercle.

Buitenland

Rode Duivel Cyril Ngonge komt dit seizoen slechts met mondjesmaat aan de bak bij SSC Napoli. En dus gaat hij elders op zoek naar meer minuten. Zo meldt transfergoeroe Fabrizio Romano dat er momenteel onderhandeld wordt over een overgang naar SS Lazio, winnaar van de League Phase in de Europa League. De Romeinen willen Ngonge een half jaartje op huurbasis overnemen, mét optie om de transfer vervolgens permanent te maken.

Marcus Rashford staat volgens verschillende media op het punt om bij Aston Villa te tekenen. Het was al een tijdje duidelijk dat de aanvaller moest vertrekken bij Manchester United. Nu lijkt hij dus te kiezen voor een binnenlandse transfer, het zou gaan om een huurbeurt. Als vervanger lonkt United naar Bayern München. Zo hoopt men nog steeds om Mathys Tel voor het sluiten van de mercato te strikken.

Manchester City zou voor het sluiten van de mercato nog een middenvelder willen strikken. Daarvoor denkt men nu aan Nico Gonzalez. De 23-jarige Spanjaard is een jeugdproduct van FC Barcelona, maar maakt momenteel het mooie weer bij FC Porto. De verwachting is dat Gonzalez en City snel een akkoord zullen vinden. Op clubniveau zal er meer onderhandeld moeten worden. De Engelsen zouden mikken op een transfersom rond de 40 miljoen euro.

Amper een halfjaartje na zijn komst, staat Europees kampioen Alvaro Morata al op punt om AC Milan te verlaten. Transferexpert Fabrizio Romano bevestigt namelijk dat de Spanjaard op weg is om bij Galatasaray te tekenen. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot een verdere samenwerking. In Istanbul moet hij de zware blessure van Mauro Icardi opvangen.

Amuzu vertrekt deze mercato nog bij Anderlecht ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

34
34
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

19
19
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

35
35
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

47
47
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

44
44
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

78
78
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

260
260
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

106
106
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

279
279
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

398
398
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

88
88
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

139
139
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

414
414
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws