Standard flikt het weer, maar: "Top 6? Niet ons doel"

door
Standard flikt het weer, maar:

De laatste weken is Standard de top zes binnengeslopen door telkens met de hakken over de sloot te winnen. Zaterdagavond flikten ze het weer, want ook op het veld van Cercle haalden ze op het nippertje een resultaat. Dankzij een goal in de 98ste minuut sleepten ze nog een punt uit de brand.

Nieuwkomer Lazare was de grote held met de ultieme gelijkmaker. Daardoor handhaaft Standard zich voorlopig ook in de top zes. Ze hebben nu twee punten meer dan AA Gent, dat zondag het bezoek krijgt van Anderlecht.

LEES OOK: ‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Standard denkt nog niet aan top zes

De Rouches konden dus weer tevreden zijn. "Zo'n punt pakken in de laatste minuut geeft echt een boost", gaf Ivan Leko aan bij Sporza. "Het was een moeilijke match, zoals verwacht. Gebaseerd op de hele match denk ik dat een gelijkspel ook logisch."

Tenzij Gent zondag wint, blijft Standard ook zes speeldagen voor het einde in de top zes. Daardoor mogen ze stilaan ook echt dromen van Play-Off I. " Is de top-6 ons doel? Nee, we blijven bescheiden en bekijken het match per match", houdt Leko de boot echter af.

Goede flow in Luik

Maar het mag duidelijk zijn dat er wel vertrouwen is bij Standard. Dat erkent ook verdediger Daan Dierckx. "We zitten de voorbije weken in een goede flow en het is geweldig om deze maand opnieuw te beginnen met een resultaat", reageerde hij.

"We hadden het wel niet makkelijk, mede omdat we speelden tegen een ploeg die ongeveer zoals ons speelt. Dat maakt het lastig. Gelukkig sprokkelen we dan toch dit punt", kon Standard wel opgelucht ademhalen.

Zal Standard Play-Off I halen?

Meest recent

'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

40
40
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

41
41
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

61
61
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

324
324
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

93
93
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

73
73
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

153
153
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

344
344
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

154
154
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

55
55
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

236
236
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

222
222
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

207
207
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

66
66
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

165
165
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

485
485
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

80
80
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

146
146
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

100
100
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

380
380
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

119
119
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

357
357
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

324
324

Meer sportnieuws