Standard flikt het weer, maar: "Top 6? Niet ons doel"

195 stemmen
Standard flikt het weer, maar:

De laatste weken is Standard de top zes binnengeslopen door telkens met de hakken over de sloot te winnen. Zaterdagavond flikten ze het weer, want ook op het veld van Cercle haalden ze op het nippertje een resultaat. Dankzij een goal in de 98ste minuut sleepten ze nog een punt uit de brand.

Nieuwkomer Lazare was de grote held met de ultieme gelijkmaker. Daardoor handhaaft Standard zich voorlopig ook in de top zes. Ze hebben nu twee punten meer dan AA Gent, dat zondag het bezoek krijgt van Anderlecht.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Standard denkt nog niet aan top zes

De Rouches konden dus weer tevreden zijn. "Zo'n punt pakken in de laatste minuut geeft echt een boost", gaf Ivan Leko aan bij Sporza. "Het was een moeilijke match, zoals verwacht. Gebaseerd op de hele match denk ik dat een gelijkspel ook logisch."

Tenzij Gent zondag wint, blijft Standard ook zes speeldagen voor het einde in de top zes. Daardoor mogen ze stilaan ook echt dromen van Play-Off I. " Is de top-6 ons doel? Nee, we blijven bescheiden en bekijken het match per match", houdt Leko de boot echter af.

Goede flow in Luik

Maar het mag duidelijk zijn dat er wel vertrouwen is bij Standard. Dat erkent ook verdediger Daan Dierckx. "We zitten de voorbije weken in een goede flow en het is geweldig om deze maand opnieuw te beginnen met een resultaat", reageerde hij.

"We hadden het wel niet makkelijk, mede omdat we speelden tegen een ploeg die ongeveer zoals ons speelt. Dat maakt het lastig. Gelukkig sprokkelen we dan toch dit punt", kon Standard wel opgelucht ademhalen.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'
287

Zal Standard Play-Off I halen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

52
52
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

7
7
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Rigaux troeft Club af, Ajax heeft nieuwe coach'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

35
35
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

84
84
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

139
139
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

45
45
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

226
226
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

133
133
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

400
400
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

105
105
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

77
77
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

318
318
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

126
126
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

719
719
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

213
213
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

121
121
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

204
204
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

237
237
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1547
1547
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

758
758
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

260
260
Europese pers onder indruk: drie Duivels op voetstuk gezet

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

900
900
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

50
50
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

100
100

Meer sportnieuws