Zulte Waregem verrast en vindt aanwinst in Oostenrijk

130 stemmen
Zulte Waregem verrast en vindt aanwinst in Oostenrijk

Zulte Waregem heeft vanavond een volgende winteraanwinst aangekondigd. Essevee vond versterking in Oostenrijk. Essevee heeft er met Wilguens Paugain een nieuwe verdediger bij. De club gaf tekst en uitleg.

Zulte Waregem strikt Paugain

"Zulte Waregem versterkt zich met Wilguens Paugain. De Franse verdediger komt over van SKN Sankt Pölten en wordt tot het einde van het seizoen gehuurd, met aankoopoptie", liet Essevee weten via de clubmedia.

"Wilguens Paugain (23) maakte op 17-jarige leeftijd zijn debuut bij het Franse Nancy B. Na avonturen in Letland en Cyprus kwam de Fransman met Haïtiaanse roots in 2024 bij SKN St. Pölten terecht. De rechtsachter werd na drie competitiewedstrijden in de basis gedropt en verdween nadien niet meer uit de basis van de voorlopige nummer 8 in de Oostenrijkse tweede klasse. Essevee huurt Paugain tot het einde van dit seizoen en bedong een aankoopoptie", klinkt het. 

Huur met aankoopoptie

“Het was geen geheim dat we op rechts graag nog wat versterking hadden binnen gehaald”, luidt het bij de sportieve cel. “Wilguens is sterk in de 1-tegen-1 duels en staat ook zijn mannetje in de luchtduels. Met zijn sterke verdedigende eigenschappen sluit hij goed aan op het profiel dat we zochten." 

De verdediger is zeer tevreden met zijn transfer. "Het gaat allemaal snel voor mij, maar als een club als Essevee je contacteert dan twijfel je niet”, vertelt een enthousiaste Paugain. “Het is een club die gekend staat om jonge spelers goed te begeleiden. Ik kijk ernaar uit om iedereen te leren kennen en de ploeg de komende maanden te helpen waar nodig.”

🚀

Goede aanwinst?

Meest recent

Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

6
6
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

157
157
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

74
74
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

548
548
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

57
57
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

38
38
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

61
61
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

53
53
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

144
144
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

258
258
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

254
254
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

434
434
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

889
889
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

136
136
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

799
799
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

209
209
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

625
625
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

218
218
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

190
190
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

165
165
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1069
1069
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

612
612
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

212
212
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

75
75

Meer sportnieuws