Zulte Waregem verrast en vindt aanwinst in Oostenrijk

130
Zulte Waregem verrast en vindt aanwinst in Oostenrijk

Zulte Waregem heeft vanavond een volgende winteraanwinst aangekondigd. Essevee vond versterking in Oostenrijk. Essevee heeft er met Wilguens Paugain een nieuwe verdediger bij. De club gaf tekst en uitleg.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Zulte Waregem strikt Paugain

"Zulte Waregem versterkt zich met Wilguens Paugain. De Franse verdediger komt over van SKN Sankt Pölten en wordt tot het einde van het seizoen gehuurd, met aankoopoptie", liet Essevee weten via de clubmedia.

"Wilguens Paugain (23) maakte op 17-jarige leeftijd zijn debuut bij het Franse Nancy B. Na avonturen in Letland en Cyprus kwam de Fransman met Haïtiaanse roots in 2024 bij SKN St. Pölten terecht. De rechtsachter werd na drie competitiewedstrijden in de basis gedropt en verdween nadien niet meer uit de basis van de voorlopige nummer 8 in de Oostenrijkse tweede klasse. Essevee huurt Paugain tot het einde van dit seizoen en bedong een aankoopoptie", klinkt het. 

Huur met aankoopoptie

“Het was geen geheim dat we op rechts graag nog wat versterking hadden binnen gehaald”, luidt het bij de sportieve cel. “Wilguens is sterk in de 1-tegen-1 duels en staat ook zijn mannetje in de luchtduels. Met zijn sterke verdedigende eigenschappen sluit hij goed aan op het profiel dat we zochten." 

De verdediger is zeer tevreden met zijn transfer. "Het gaat allemaal snel voor mij, maar als een club als Essevee je contacteert dan twijfel je niet”, vertelt een enthousiaste Paugain. “Het is een club die gekend staat om jonge spelers goed te begeleiden. Ik kijk ernaar uit om iedereen te leren kennen en de ploeg de komende maanden te helpen waar nodig.”

Goede aanwinst?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

23
23
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

38
38
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

38
38
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

108
108
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

77
77
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

46
46
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

52
52
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

220
220
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

93
93
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

108
108
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

95
95
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

327
327
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

240
240
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws