Zulte Waregem verrast en vindt aanwinst in Oostenrijk

130
Zulte Waregem verrast en vindt aanwinst in Oostenrijk

Zulte Waregem heeft vanavond een volgende winteraanwinst aangekondigd. Essevee vond versterking in Oostenrijk. Essevee heeft er met Wilguens Paugain een nieuwe verdediger bij. De club gaf tekst en uitleg.

LEES OOK: Zulte Waregem verwacht meer: "Geduld hebben"

Zulte Waregem strikt Paugain

"Zulte Waregem versterkt zich met Wilguens Paugain. De Franse verdediger komt over van SKN Sankt Pölten en wordt tot het einde van het seizoen gehuurd, met aankoopoptie", liet Essevee weten via de clubmedia.

"Wilguens Paugain (23) maakte op 17-jarige leeftijd zijn debuut bij het Franse Nancy B. Na avonturen in Letland en Cyprus kwam de Fransman met Haïtiaanse roots in 2024 bij SKN St. Pölten terecht. De rechtsachter werd na drie competitiewedstrijden in de basis gedropt en verdween nadien niet meer uit de basis van de voorlopige nummer 8 in de Oostenrijkse tweede klasse. Essevee huurt Paugain tot het einde van dit seizoen en bedong een aankoopoptie", klinkt het. 

Huur met aankoopoptie

“Het was geen geheim dat we op rechts graag nog wat versterking hadden binnen gehaald”, luidt het bij de sportieve cel. “Wilguens is sterk in de 1-tegen-1 duels en staat ook zijn mannetje in de luchtduels. Met zijn sterke verdedigende eigenschappen sluit hij goed aan op het profiel dat we zochten." 

De verdediger is zeer tevreden met zijn transfer. "Het gaat allemaal snel voor mij, maar als een club als Essevee je contacteert dan twijfel je niet”, vertelt een enthousiaste Paugain. “Het is een club die gekend staat om jonge spelers goed te begeleiden. Ik kijk ernaar uit om iedereen te leren kennen en de ploeg de komende maanden te helpen waar nodig.”

Goede aanwinst?

Meest recent

'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

1
1
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

112
112
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

56
56
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

23
23
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

85
85
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

22
22
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

126
126
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

362
362
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

42
42
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

369
369
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

161
161
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

184
184
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

513
513
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

157
157
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

162
162
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

725
725
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

183
183
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

151
151
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

354
354
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

53
53

Meer sportnieuws