Degryse ziet één groot probleem bij De Ketelaere

door
Degryse ziet één groot probleem bij De Ketelaere

Charles De Ketelaere is aan een goed seizoen bezig bij Atalanta. De Rode Duivel moet de komende maanden de volgende stap gaan zetten. Marc Degryse merkt op dat CDK nog een lange weg heeft af te leggen richting Europese top.

LEES OOK: Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

De Ketelaere op de goede weg

"Charles De Ketelaere komt terug naar Brugge als een andere speler. Met meer ervaring, alleszins — zowel positief als negatief. Hij is helemaal opengebloeid in Atalanta. En toch heeft ie nog een weg af te leggen", aldus Degryse bij Het Laatste Nieuws.

"Charles wordt nog steeds gewisseld in de zestigste minuut, tegen Napoli vorige week zat hij op de bank; hij heeft nog niet de status van bijvoorbeeld Retegui of Lookman. Hij moet nóg dominanter worden, ook bij de Rode Duivels”, klinkt het bij de ex-Rode Duivel.

Beter doen in topmatchen

Met 11 goals en 10 assists in 32 matchen zijn de cijfers ronduit voortreffelijk. In Italië is er wel een beetje kritiek op de prestaties van De Ketelaere in de topwedstrijden. We gingen die eens onder de loep nemen. Klopt dit? CDK was in de Champions League goed voor 4 goals en 5 assists, maar vijf stuks daarvan kwamen er tegen YB Bern en twee tegen Sturm Graz.

Tegen Celtic, Real Madrid, FC Barcelona, VfB Stuttgart en Arsenal deelde hij slechts 1 assist uit. Daar is dus nog marge tot progressie. In de Serie A speelde CDK dit seizoen zes matchen tegen Napoli, Inter, AS Roma, Inter en Juventus. De balans van de ex-speler van Club Brugge? Eén goal en twee assists.

Eens met Degryse?

Meest recent

Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

40
40
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

48
48
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

237
237
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

562
562
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

201
201
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

243
243
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

137
137
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

472
472
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

411
411
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

247
247
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

114
114
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

179
179
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

566
566
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

367
367
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

202
202
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

343
343
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

125
125
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

304
304
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

283
283
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

110
110
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

692
692
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

284
284
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

130
130
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

238
238
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

298
298

Meer sportnieuws