'Bliksemvertrek in Milaan: frappante transfer Morata'

door
'Bliksemvertrek in Milaan: frappante transfer Morata'

Alvaro Morata hielp Spanje afgelopen zomer nog als aanvoerder aan de Europese titel. Dat succes verzilverde hij niet veel later met een fraaie transfer naar AC Milan. Maar na een halfjaar is de aanvaller alweer op weg naar de uitgang op San Siro.

De inmiddels 32-jarige spits kwam destijds in de jeugdopleiding uit voor Atlético Madrid en Getafe, maar debuteerde als profspeler voor de grootste club uit de Spaanse hoofdstad: Real Madrid. Daar leek een mooie toekomst voor hem weggelegd. Toch bleef zijn grote doorbraak bij de Koninklijke uiteindelijk uit.

Vervolgens verhuisde Morata naar Juventus en daar brak hij wel volledig door. Het leverde hem na twee jaar zelfs een terugkeer naar Real Madrid op. Opnieuw zonder veel succes. Na een omzwerving bij Chelsea besloot hij dan maar om zijn kans opnieuw te wagen bij Atlético. Daar liep zijn contract vorige zomer af.

LEES OOK: 'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Teleurstelling in Milaan

Ondertussen was Morata ook een vaste international voor Spanje geworden. Bij de nationale ploeg was hij nooit onmonstreden, maar knokte hij wel telkens voor zijn plek. En afgelopen zomer hielp hij zijn land dus als aanvoerder aan de Europese titel. Voorlopig is dat echter het laatste hoogtepunt in zijn carrière.

Na het EK trok de spits immers naar AC Milan. Daar werkte hij behoorlijk wat wedstrijden af, maar met amper 6 gescoorde doelpunten en een veelvoud aan gemiste kansen was zijn passage op San Siro toch vooral teleurstellend. En dus is Morata een half jaartje later alweer op weg naar de uitgang.

Concurrent Batshuayi

Transferexpert Fabrizio Romano bevestigt namelijk dat de Spanjaard op punt staat om bij Galatasaray te tekenen. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot een verdere samenwerking. In Istanbul moet hij de zware blessure van Mauro Icardi opvangen. Voor Michy Batshuayi is zo'n extra concurrent natuurlijk geen goed nieuws. Overigens zou Milan een vervanger hebben gevonden. Zo staat de Italiaanse topclub op punt om Santiago Gimenez over te nemen van Feyenoord.

Wie is volgens u de beste spits op dit moment?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

19
19
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

146
146
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

98
98
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

313
313
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

88
88
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

459
459
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

269
269
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

258
258
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

526
526
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

774
774
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

807
807
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

294
294
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

601
601
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

360
360
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

256
256
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

364
364
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

726
726
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

217
217
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

401
401

Meer sportnieuws