'KRC Genk rondt huiswerk af: meubelstuk richting exit?'

door
'KRC Genk rondt huiswerk af: meubelstuk richting exit?'

Mits een zege in eigen huis tegen hekkensluiter Beerschot kan KRC Genk zich zaterdag al verzekeren van de top zes. Als koploper koesteren de Limburgers uiteraard ook grote ambities in de Champions' Play-offs. Dat blijkt tevens uit de activiteit op de wintermercato.

Of eerder het gebrek daaraan, want in tegenstelling tot de voorgaande jaren bleef het tot dusver opvallend stil in de Cegeka Arena. Langs inkomende zijde rondde Genk in januari enkel de komst van Yaimar Medina af, die al langer op Dimitri de Condé zijn verlanglijst stond. Daar zal het volgens Het Belang van Limburg wellicht ook bij blijven.

LEES OOK: Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

Inkomend huiswerk af

"Met de doublure voor linksachter Joris Kayembe is iedere positie in de A-kern van Thorsten Fink dubbel bezet. Voor het overige hoefde er voor de coach niemand bij", aldus de krant. Genk overweeg even wel om een extra flankaanvaller aan te trekken, maar door Noah Adedeji-Sternberg zijn ontwikkeling werd dat plan vrij snel opgeborgen.

Ook bij STVV was de Duitser niet het type om te vragen naar vers bloed. Fink wou vooral de huidige selectie intact houden, een mening die zijn bazen met hem delen. Die missie lijkt ook te zullen slagen: dankzij de reserves die de voorbije jaren via een aantal lucratieve transfers werden opgebouwd blijkt Genk niet genoodzaakt om te cashen.

Cuesta blijft aan boord

"Er wil ook niemand koste wat kost weg bij de leider. Noch spelers die de voorbije maanden in de kijker liepen, noch jongens die minder minuten maken dan verhoopt/verwacht", luidt het nog bij HBVL. Hoewel onder andere Tolu Arokodare zijn naam hier en daar circuleert in de wandelgangen zou er van een concreet bod nog geen sprake zijn.

Ook niet op Carlos Cuesta, die centraal achterin Matte Smets en Mujaid Sadick voor zich moet dulden. Ondanks vermeende interesse uit Mexico, waar de transfermarkt een dag voor de Belgische deadline op 3 februari haar deuren sluit, lijkt de kans dus groot dat iedereen op post blijft om samen de sportieve doelstellingen te bewerkstelligen.

Ziet u Cuesta in januari nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

19
19
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

41
41
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

56
56
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

47
47
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

231
231
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

164
164
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

235
235
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

64
64
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

229
229
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

540
540
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

371
371
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

465
465
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

404
404
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

66
66
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

97
97
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

132
132
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

232
232
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

548
548
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

171
171
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

17
17

Meer sportnieuws