'KRC Genk rondt huiswerk af: meubelstuk richting exit?'

1756 stemmen
'KRC Genk rondt huiswerk af: meubelstuk richting exit?'

Mits een zege in eigen huis tegen hekkensluiter Beerschot kan KRC Genk zich zaterdag al verzekeren van de top zes. Als koploper koesteren de Limburgers uiteraard ook grote ambities in de Champions' Play-offs. Dat blijkt tevens uit de activiteit op de wintermercato.

Of eerder het gebrek daaraan, want in tegenstelling tot de voorgaande jaren bleef het tot dusver opvallend stil in de Cegeka Arena. Langs inkomende zijde rondde Genk in januari enkel de komst van Yaimar Medina af, die al langer op Dimitri de Condé zijn verlanglijst stond. Daar zal het volgens Het Belang van Limburg wellicht ook bij blijven.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Inkomend huiswerk af

"Met de doublure voor linksachter Joris Kayembe is iedere positie in de A-kern van Thorsten Fink dubbel bezet. Voor het overige hoefde er voor de coach niemand bij", aldus de krant. Genk overweeg even wel om een extra flankaanvaller aan te trekken, maar door Noah Adedeji-Sternberg zijn ontwikkeling werd dat plan vrij snel opgeborgen.

Ook bij STVV was de Duitser niet het type om te vragen naar vers bloed. Fink wou vooral de huidige selectie intact houden, een mening die zijn bazen met hem delen. Die missie lijkt ook te zullen slagen: dankzij de reserves die de voorbije jaren via een aantal lucratieve transfers werden opgebouwd blijkt Genk niet genoodzaakt om te cashen.

Cuesta blijft aan boord

"Er wil ook niemand koste wat kost weg bij de leider. Noch spelers die de voorbije maanden in de kijker liepen, noch jongens die minder minuten maken dan verhoopt/verwacht", luidt het nog bij HBVL. Hoewel onder andere Tolu Arokodare zijn naam hier en daar circuleert in de wandelgangen zou er van een concreet bod nog geen sprake zijn.

Ook niet op Carlos Cuesta, die centraal achterin Matte Smets en Mujaid Sadick voor zich moet dulden. Ondanks vermeende interesse uit Mexico, waar de transfermarkt een dag voor de Belgische deadline op 3 februari haar deuren sluit, lijkt de kans dus groot dat iedereen op post blijft om samen de sportieve doelstellingen te bewerkstelligen.

Ziet u Cuesta in januari nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

Van Gucht onthult eerste keer en Vlaanderen ontploft

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

1
1
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

13
13
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

149
149
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

179
179
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

72
72
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

15
15
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

208
208
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

249
249
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

235
235
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

240
240
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

282
282
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

38
38
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

159
159
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

439
439
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

221
221
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

102
102
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

302
302
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

104
104
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

394
394
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

129
129
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

77
77
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

52
52
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

594
594

Meer sportnieuws