'KRC Genk rondt huiswerk af: meubelstuk richting exit?'

1756 stemmen
'KRC Genk rondt huiswerk af: meubelstuk richting exit?'

Mits een zege in eigen huis tegen hekkensluiter Beerschot kan KRC Genk zich zaterdag al verzekeren van de top zes. Als koploper koesteren de Limburgers uiteraard ook grote ambities in de Champions' Play-offs. Dat blijkt tevens uit de activiteit op de wintermercato.

Of eerder het gebrek daaraan, want in tegenstelling tot de voorgaande jaren bleef het tot dusver opvallend stil in de Cegeka Arena. Langs inkomende zijde rondde Genk in januari enkel de komst van Yaimar Medina af, die al langer op Dimitri de Condé zijn verlanglijst stond. Daar zal het volgens Het Belang van Limburg wellicht ook bij blijven.

LEES OOK: Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Inkomend huiswerk af

"Met de doublure voor linksachter Joris Kayembe is iedere positie in de A-kern van Thorsten Fink dubbel bezet. Voor het overige hoefde er voor de coach niemand bij", aldus de krant. Genk overweeg even wel om een extra flankaanvaller aan te trekken, maar door Noah Adedeji-Sternberg zijn ontwikkeling werd dat plan vrij snel opgeborgen.

Ook bij STVV was de Duitser niet het type om te vragen naar vers bloed. Fink wou vooral de huidige selectie intact houden, een mening die zijn bazen met hem delen. Die missie lijkt ook te zullen slagen: dankzij de reserves die de voorbije jaren via een aantal lucratieve transfers werden opgebouwd blijkt Genk niet genoodzaakt om te cashen.

Cuesta blijft aan boord

"Er wil ook niemand koste wat kost weg bij de leider. Noch spelers die de voorbije maanden in de kijker liepen, noch jongens die minder minuten maken dan verhoopt/verwacht", luidt het nog bij HBVL. Hoewel onder andere Tolu Arokodare zijn naam hier en daar circuleert in de wandelgangen zou er van een concreet bod nog geen sprake zijn.

Ook niet op Carlos Cuesta, die centraal achterin Matte Smets en Mujaid Sadick voor zich moet dulden. Ondanks vermeende interesse uit Mexico, waar de transfermarkt een dag voor de Belgische deadline op 3 februari haar deuren sluit, lijkt de kans dus groot dat iedereen op post blijft om samen de sportieve doelstellingen te bewerkstelligen.

Ziet u Cuesta in januari nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

12
12
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

145
145
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

45
45
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

35
35
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

58
58
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

168
168
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

256
256
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

129
129
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

245
245
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

101
101
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

195
195
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

295
295
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

72
72
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

582
582
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

73
73
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

224
224
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

100
100
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

115
115
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

499
499
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

54
54
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

249
249
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93

Meer sportnieuws