'KRC Genk rondt huiswerk af: meubelstuk richting exit?'

door
'KRC Genk rondt huiswerk af: meubelstuk richting exit?'

Mits een zege in eigen huis tegen hekkensluiter Beerschot kan KRC Genk zich zaterdag al verzekeren van de top zes. Als koploper koesteren de Limburgers uiteraard ook grote ambities in de Champions' Play-offs. Dat blijkt tevens uit de activiteit op de wintermercato.

Of eerder het gebrek daaraan, want in tegenstelling tot de voorgaande jaren bleef het tot dusver opvallend stil in de Cegeka Arena. Langs inkomende zijde rondde Genk in januari enkel de komst van Yaimar Medina af, die al langer op Dimitri de Condé zijn verlanglijst stond. Daar zal het volgens Het Belang van Limburg wellicht ook bij blijven.

LEES OOK: 'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Inkomend huiswerk af

"Met de doublure voor linksachter Joris Kayembe is iedere positie in de A-kern van Thorsten Fink dubbel bezet. Voor het overige hoefde er voor de coach niemand bij", aldus de krant. Genk overweeg even wel om een extra flankaanvaller aan te trekken, maar door Noah Adedeji-Sternberg zijn ontwikkeling werd dat plan vrij snel opgeborgen.

Ook bij STVV was de Duitser niet het type om te vragen naar vers bloed. Fink wou vooral de huidige selectie intact houden, een mening die zijn bazen met hem delen. Die missie lijkt ook te zullen slagen: dankzij de reserves die de voorbije jaren via een aantal lucratieve transfers werden opgebouwd blijkt Genk niet genoodzaakt om te cashen.

Cuesta blijft aan boord

"Er wil ook niemand koste wat kost weg bij de leider. Noch spelers die de voorbije maanden in de kijker liepen, noch jongens die minder minuten maken dan verhoopt/verwacht", luidt het nog bij HBVL. Hoewel onder andere Tolu Arokodare zijn naam hier en daar circuleert in de wandelgangen zou er van een concreet bod nog geen sprake zijn.

Ook niet op Carlos Cuesta, die centraal achterin Matte Smets en Mujaid Sadick voor zich moet dulden. Ondanks vermeende interesse uit Mexico, waar de transfermarkt een dag voor de Belgische deadline op 3 februari haar deuren sluit, lijkt de kans dus groot dat iedereen op post blijft om samen de sportieve doelstellingen te bewerkstelligen.

Ziet u Cuesta in januari nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

1
1
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

98
98
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

119
119
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

119
119
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

133
133
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

42
42
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

129
129
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

84
84
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

224
224
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

402
402
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

255
255
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

230
230
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

181
181
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

313
313
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

290
290
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

123
123
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

368
368
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

87
87
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

312
312
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

123
123
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

82
82
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

204
204
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

231
231
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

529
529

Meer sportnieuws