'KRC Genk rondt huiswerk af: meubelstuk richting exit?'

1756 stemmen
'KRC Genk rondt huiswerk af: meubelstuk richting exit?'

Mits een zege in eigen huis tegen hekkensluiter Beerschot kan KRC Genk zich zaterdag al verzekeren van de top zes. Als koploper koesteren de Limburgers uiteraard ook grote ambities in de Champions' Play-offs. Dat blijkt tevens uit de activiteit op de wintermercato.

Of eerder het gebrek daaraan, want in tegenstelling tot de voorgaande jaren bleef het tot dusver opvallend stil in de Cegeka Arena. Langs inkomende zijde rondde Genk in januari enkel de komst van Yaimar Medina af, die al langer op Dimitri de Condé zijn verlanglijst stond. Daar zal het volgens Het Belang van Limburg wellicht ook bij blijven.

LEES OOK: Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Inkomend huiswerk af

"Met de doublure voor linksachter Joris Kayembe is iedere positie in de A-kern van Thorsten Fink dubbel bezet. Voor het overige hoefde er voor de coach niemand bij", aldus de krant. Genk overweeg even wel om een extra flankaanvaller aan te trekken, maar door Noah Adedeji-Sternberg zijn ontwikkeling werd dat plan vrij snel opgeborgen.

Ook bij STVV was de Duitser niet het type om te vragen naar vers bloed. Fink wou vooral de huidige selectie intact houden, een mening die zijn bazen met hem delen. Die missie lijkt ook te zullen slagen: dankzij de reserves die de voorbije jaren via een aantal lucratieve transfers werden opgebouwd blijkt Genk niet genoodzaakt om te cashen.

Cuesta blijft aan boord

"Er wil ook niemand koste wat kost weg bij de leider. Noch spelers die de voorbije maanden in de kijker liepen, noch jongens die minder minuten maken dan verhoopt/verwacht", luidt het nog bij HBVL. Hoewel onder andere Tolu Arokodare zijn naam hier en daar circuleert in de wandelgangen zou er van een concreet bod nog geen sprake zijn.

Ook niet op Carlos Cuesta, die centraal achterin Matte Smets en Mujaid Sadick voor zich moet dulden. Ondanks vermeende interesse uit Mexico, waar de transfermarkt een dag voor de Belgische deadline op 3 februari haar deuren sluit, lijkt de kans dus groot dat iedereen op post blijft om samen de sportieve doelstellingen te bewerkstelligen.

Ziet u Cuesta in januari nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

147
147
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

115
115
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

102
102
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

71
71
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

183
183
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

270
270
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

503
503
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

419
419
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

378
378
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

95
95
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

753
753
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

81
81
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

321
321
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

65
65
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

132
132
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

445
445
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

147
147
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

118
118
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

75
75
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

222
222
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

671
671
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

943
943
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

744
744
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

122
122

Meer sportnieuws