'Vermoedelijke 11 Anderlecht: 3 dilemma's voor Hubert'

door
'Vermoedelijke 11 Anderlecht: 3 dilemma's voor Hubert'

Anderlecht hoopt zich straks bij de top acht in de Europa League te scharen. Daarvoor heeft Paars-Wit wel nood aan puntengewin tegen Hoffenheim, dat om 21 uur op bezoek komt in het Lotto Park. De vraag is welke 11 namen David Hubert dan de wei instuurt.

Nadat zijn rotatie in Plzen niet het gewenste resultaat opleverde kiest de coach wellicht voor zijn sterkste elftal. Zonder winteraanwinsten Lucas Hey, César Huerta en Adryelson weliswaar, die nog niet speelgerechtigd zijn. Colin Coosemans, Kasper Dolberg, Samuel Edozie, Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru liggen dan weer nog in de lappenmand.

LEES OOK: 'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

Goto versus Vazquez

Tussen de palen is het dus sowieso opnieuw de beurt aan Mads Kikkenborg, terwijl volgens Het Nieuwsblad ook Keisuke Goto na zijn doelpunt tegen KV Mechelen terug aan de aftrap zal verschijnen. Al denken zowel Het Laatste Nieuws als La Dernière Heure dan weer dat diep in de punt toch Luis Vazquez een nieuwe kans krijgt om zich te bewijzen.

Voor het overige zijn de Vlaamse kranten het volstrekt eens over de vermoedelijke basisopstelling van de Brusselaars. Zo zouden Ludwig Augustinsson en Leander Dendoncker allebei naast Jan-Carlo Simic postvatten in de stilaan typische driemansdefensie, terwijl Killian Sardella en Ali Maamar de volledige flanken voor hun rekening moeten nemen.

Amuzu of Degreef?

LDH daarentegen verwacht dat die laatste plaats moet ruimen voor Moussa N'Diaye, die tijdig opgelapt geraakte nadat hij vorig weekend zijn enkel verzwikte. Tenzij er met hem geen risico's worden genomen natuurlijk. Tot slot kan er volgens de krant nog een jonkie naar de bank verhuizen mocht Francis Amuzu de voorkeur krijgen op Tristan Degreef.

De vermoedelijke 11: Kikkenborg ; Simic, Dendoncker, Augustinsson ; Sardella, Rits, Verschaeren, Maamar ; Degreef, Vazquez, Hazard

Wie moet volgens u starten voorin?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

21
21
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

31
31
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

44
44
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

55
55
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

40
40
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

41
41
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

71
71
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

169
169
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

136
136
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

120
120
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

64
64
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

60
60
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

123
123
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

177
177
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

259
259
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

152
152
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

101
101
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

367
367
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

497
497
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

131
131
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

279
279

Meer sportnieuws