'Vermoedelijke 11 Anderlecht: 3 dilemma's voor Hubert'

door
'Vermoedelijke 11 Anderlecht: 3 dilemma's voor Hubert'

Anderlecht hoopt zich straks bij de top acht in de Europa League te scharen. Daarvoor heeft Paars-Wit wel nood aan puntengewin tegen Hoffenheim, dat om 21 uur op bezoek komt in het Lotto Park. De vraag is welke 11 namen David Hubert dan de wei instuurt.

Nadat zijn rotatie in Plzen niet het gewenste resultaat opleverde kiest de coach wellicht voor zijn sterkste elftal. Zonder winteraanwinsten Lucas Hey, César Huerta en Adryelson weliswaar, die nog niet speelgerechtigd zijn. Colin Coosemans, Kasper Dolberg, Samuel Edozie, Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru liggen dan weer nog in de lappenmand.

LEES OOK: 'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

Goto versus Vazquez

Tussen de palen is het dus sowieso opnieuw de beurt aan Mads Kikkenborg, terwijl volgens Het Nieuwsblad ook Keisuke Goto na zijn doelpunt tegen KV Mechelen terug aan de aftrap zal verschijnen. Al denken zowel Het Laatste Nieuws als La Dernière Heure dan weer dat diep in de punt toch Luis Vazquez een nieuwe kans krijgt om zich te bewijzen.

Voor het overige zijn de Vlaamse kranten het volstrekt eens over de vermoedelijke basisopstelling van de Brusselaars. Zo zouden Ludwig Augustinsson en Leander Dendoncker allebei naast Jan-Carlo Simic postvatten in de stilaan typische driemansdefensie, terwijl Killian Sardella en Ali Maamar de volledige flanken voor hun rekening moeten nemen.

Amuzu of Degreef?

LDH daarentegen verwacht dat die laatste plaats moet ruimen voor Moussa N'Diaye, die tijdig opgelapt geraakte nadat hij vorig weekend zijn enkel verzwikte. Tenzij er met hem geen risico's worden genomen natuurlijk. Tot slot kan er volgens de krant nog een jonkie naar de bank verhuizen mocht Francis Amuzu de voorkeur krijgen op Tristan Degreef.

De vermoedelijke 11: Kikkenborg ; Simic, Dendoncker, Augustinsson ; Sardella, Rits, Verschaeren, Maamar ; Degreef, Vazquez, Hazard

Wie moet volgens u starten voorin?

Meest recent

'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

8
8
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

25
25
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

23
23
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

187
187
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

38
38
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

186
186
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

110
110
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

59
59
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

116
116
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

270
270
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

141
141
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

388
388
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

306
306
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

169
169
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

266
266
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

79
79
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

53
53
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

84
84
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

795
795
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

158
158
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

479
479
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

335
335
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

104
104
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

167
167

Meer sportnieuws