'Vermoedelijke 11 Anderlecht: 3 dilemma's voor Hubert'

door
'Vermoedelijke 11 Anderlecht: 3 dilemma's voor Hubert'

Anderlecht hoopt zich straks bij de top acht in de Europa League te scharen. Daarvoor heeft Paars-Wit wel nood aan puntengewin tegen Hoffenheim, dat om 21 uur op bezoek komt in het Lotto Park. De vraag is welke 11 namen David Hubert dan de wei instuurt.

Nadat zijn rotatie in Plzen niet het gewenste resultaat opleverde kiest de coach wellicht voor zijn sterkste elftal. Zonder winteraanwinsten Lucas Hey, César Huerta en Adryelson weliswaar, die nog niet speelgerechtigd zijn. Colin Coosemans, Kasper Dolberg, Samuel Edozie, Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru liggen dan weer nog in de lappenmand.

LEES OOK: 'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

Goto versus Vazquez

Tussen de palen is het dus sowieso opnieuw de beurt aan Mads Kikkenborg, terwijl volgens Het Nieuwsblad ook Keisuke Goto na zijn doelpunt tegen KV Mechelen terug aan de aftrap zal verschijnen. Al denken zowel Het Laatste Nieuws als La Dernière Heure dan weer dat diep in de punt toch Luis Vazquez een nieuwe kans krijgt om zich te bewijzen.

Voor het overige zijn de Vlaamse kranten het volstrekt eens over de vermoedelijke basisopstelling van de Brusselaars. Zo zouden Ludwig Augustinsson en Leander Dendoncker allebei naast Jan-Carlo Simic postvatten in de stilaan typische driemansdefensie, terwijl Killian Sardella en Ali Maamar de volledige flanken voor hun rekening moeten nemen.

Amuzu of Degreef?

LDH daarentegen verwacht dat die laatste plaats moet ruimen voor Moussa N'Diaye, die tijdig opgelapt geraakte nadat hij vorig weekend zijn enkel verzwikte. Tenzij er met hem geen risico's worden genomen natuurlijk. Tot slot kan er volgens de krant nog een jonkie naar de bank verhuizen mocht Francis Amuzu de voorkeur krijgen op Tristan Degreef.

De vermoedelijke 11: Kikkenborg ; Simic, Dendoncker, Augustinsson ; Sardella, Rits, Verschaeren, Maamar ; Degreef, Vazquez, Hazard

Wie moet volgens u starten voorin?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

36
36
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

4
4
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

36
36
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

28
28
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

109
109
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

21
21
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

97
97
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

401
401
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

225
225
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

256
256
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

219
219
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

44
44
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

236
236
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

70
70
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

410
410
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

246
246
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

98
98
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

91
91
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

407
407
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

81
81
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

198
198
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

72
72
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

416
416

Meer sportnieuws