'Vermoedelijke 11 Anderlecht: 3 dilemma's voor Hubert'

door
'Vermoedelijke 11 Anderlecht: 3 dilemma's voor Hubert'

Anderlecht hoopt zich straks bij de top acht in de Europa League te scharen. Daarvoor heeft Paars-Wit wel nood aan puntengewin tegen Hoffenheim, dat om 21 uur op bezoek komt in het Lotto Park. De vraag is welke 11 namen David Hubert dan de wei instuurt.

Nadat zijn rotatie in Plzen niet het gewenste resultaat opleverde kiest de coach wellicht voor zijn sterkste elftal. Zonder winteraanwinsten Lucas Hey, César Huerta en Adryelson weliswaar, die nog niet speelgerechtigd zijn. Colin Coosemans, Kasper Dolberg, Samuel Edozie, Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru liggen dan weer nog in de lappenmand.

LEES OOK: 'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

Goto versus Vazquez

Tussen de palen is het dus sowieso opnieuw de beurt aan Mads Kikkenborg, terwijl volgens Het Nieuwsblad ook Keisuke Goto na zijn doelpunt tegen KV Mechelen terug aan de aftrap zal verschijnen. Al denken zowel Het Laatste Nieuws als La Dernière Heure dan weer dat diep in de punt toch Luis Vazquez een nieuwe kans krijgt om zich te bewijzen.

Voor het overige zijn de Vlaamse kranten het volstrekt eens over de vermoedelijke basisopstelling van de Brusselaars. Zo zouden Ludwig Augustinsson en Leander Dendoncker allebei naast Jan-Carlo Simic postvatten in de stilaan typische driemansdefensie, terwijl Killian Sardella en Ali Maamar de volledige flanken voor hun rekening moeten nemen.

Amuzu of Degreef?

LDH daarentegen verwacht dat die laatste plaats moet ruimen voor Moussa N'Diaye, die tijdig opgelapt geraakte nadat hij vorig weekend zijn enkel verzwikte. Tenzij er met hem geen risico's worden genomen natuurlijk. Tot slot kan er volgens de krant nog een jonkie naar de bank verhuizen mocht Francis Amuzu de voorkeur krijgen op Tristan Degreef.

De vermoedelijke 11: Kikkenborg ; Simic, Dendoncker, Augustinsson ; Sardella, Rits, Verschaeren, Maamar ; Degreef, Vazquez, Hazard

Wie moet volgens u starten voorin?

Meest recent

'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

32
32
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

86
86
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

131
131
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

148
148
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

167
167
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2397
2397
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

414
414
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

263
263
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

247
247
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

186
186
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

364
364
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

164
164
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1117
1117
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

429
429
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1444
1444
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

444
444
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

69
69
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

111
111
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

533
533
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

436
436
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

436
436
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

152
152
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

254
254
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

579
579

Meer sportnieuws