'Vermoedelijke 11 Anderlecht: 3 dilemma's voor Hubert'

door
'Vermoedelijke 11 Anderlecht: 3 dilemma's voor Hubert'

Anderlecht hoopt zich straks bij de top acht in de Europa League te scharen. Daarvoor heeft Paars-Wit wel nood aan puntengewin tegen Hoffenheim, dat om 21 uur op bezoek komt in het Lotto Park. De vraag is welke 11 namen David Hubert dan de wei instuurt.

Nadat zijn rotatie in Plzen niet het gewenste resultaat opleverde kiest de coach wellicht voor zijn sterkste elftal. Zonder winteraanwinsten Lucas Hey, César Huerta en Adryelson weliswaar, die nog niet speelgerechtigd zijn. Colin Coosemans, Kasper Dolberg, Samuel Edozie, Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru liggen dan weer nog in de lappenmand.

LEES OOK: 'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Goto versus Vazquez

Tussen de palen is het dus sowieso opnieuw de beurt aan Mads Kikkenborg, terwijl volgens Het Nieuwsblad ook Keisuke Goto na zijn doelpunt tegen KV Mechelen terug aan de aftrap zal verschijnen. Al denken zowel Het Laatste Nieuws als La Dernière Heure dan weer dat diep in de punt toch Luis Vazquez een nieuwe kans krijgt om zich te bewijzen.

Voor het overige zijn de Vlaamse kranten het volstrekt eens over de vermoedelijke basisopstelling van de Brusselaars. Zo zouden Ludwig Augustinsson en Leander Dendoncker allebei naast Jan-Carlo Simic postvatten in de stilaan typische driemansdefensie, terwijl Killian Sardella en Ali Maamar de volledige flanken voor hun rekening moeten nemen.

Amuzu of Degreef?

LDH daarentegen verwacht dat die laatste plaats moet ruimen voor Moussa N'Diaye, die tijdig opgelapt geraakte nadat hij vorig weekend zijn enkel verzwikte. Tenzij er met hem geen risico's worden genomen natuurlijk. Tot slot kan er volgens de krant nog een jonkie naar de bank verhuizen mocht Francis Amuzu de voorkeur krijgen op Tristan Degreef.

De vermoedelijke 11: Kikkenborg ; Simic, Dendoncker, Augustinsson ; Sardella, Rits, Verschaeren, Maamar ; Degreef, Vazquez, Hazard

Wie moet volgens u starten voorin?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

17
17
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

11
11
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

30
30
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

128
128
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

46
46
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

48
48
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

41
41
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

106
106
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

128
128
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

302
302
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

190
190
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

99
99
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

247
247
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

83
83
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

88
88
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

322
322
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

162
162
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

269
269
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

649
649
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

113
113
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

520
520
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

213
213
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

161
161

Meer sportnieuws