'Overmars schiet wakker: Antwerp plant laat winteroffensief'

1257 stemmen
'Overmars schiet wakker: Antwerp plant laat winteroffensief'

Antwerp krijgt zondag Club Brugge over de vloer. Wellicht wordt het dan opnieuw puzzelen voor Jonas De Roeck, want terwijl de ziekenboeg weer aardig vol zit blijft het wachten op verdere versterking. Tijd voor Marc Overmars om een versnelling hoger te schakelen in een aantal dossiers?

In de late uurtjes van de wintermercato lijkt er alvast nog werk aan de winkel in Deurne-Noord, waar in januari tot dusver alleen Olivier Deman neerstreek. Langs uitgaande zijde nam de Great Old dan weer afscheid van Ayrton Costa, Jean Butez en Jacob Ondrejka, terwijl er plots ook aan Tjaronn Chery zijn mouw wordt getrokken.

LEES OOK: 'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

Shortlist van Overmars

De kans dat hij andere oorden opzoekt lijkt voorlopig klein, maar dan nog moeten er een paar openstaande vacatures worden gevuld. Costa werd dus al vervangen door Deman, terwijl het stamnummer één haar vizier op KV Mechelen-doelman Yannick Thoelen heeft gericht als nieuwe doublure voor Senne Lammens onder de lat.

Bovenaan de verlanglijst staat evenwel toch vers bloed in het offensief compartiment. Zo hoopt Overmars volgens Gazet van Antwerpen nog steeds om zowel een flankaanvaller als een spits in huis te halen. Diep in de punt heeft De Roeck momenteel per slot van rekening nog altijd geen back-up voor Vincent Janssen voorhanden.

Benitez naar Bosuil?

Een speerpunt blijft dus de prioriteit bij uitstek, terwijl door het vertrek van Ondrejka ook een extra winger geen overbodige luxe lijkt te zijn. Al lopen er op de zijkanten met onder andere Anthony Valencia, Michel-Ange Balikwisha en Farouck Adekami wel al een aantal kandidaten rond op de Bosuil om zijn plek voortaan in te nemen.

Opvallend: de passage over middenvelder Mauricio Benitez, wiens transfer volgens de krant snel officieel aangekondigd zou worden, werd intussen alweer verwijderd. Mogelijk zit er dus een kink in de kabel wat het dossier van de 20-jarige Argentijn betreft. Benieuwd of Overmars nog meer ijzers in het vuur heeft. Wordt vervolgd.

Antwerp heeft vooral nog nood aan een ...

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

21
21
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

38
38
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

14
14
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

92
92
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

284
284
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

298
298
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

386
386
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

32
32
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1049
1049
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

111
111
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

414
414
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

156
156
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

173
173
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

83
83
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

120
120
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws