'Overmars schiet wakker: Antwerp plant laat winteroffensief'

stemmen
'Overmars schiet wakker: Antwerp plant laat winteroffensief'

Antwerp krijgt zondag Club Brugge over de vloer. Wellicht wordt het dan opnieuw puzzelen voor Jonas De Roeck, want terwijl de ziekenboeg weer aardig vol zit blijft het wachten op verdere versterking. Tijd voor Marc Overmars om een versnelling hoger te schakelen in een aantal dossiers?

In de late uurtjes van de wintermercato lijkt er alvast nog werk aan de winkel in Deurne-Noord, waar in januari tot dusver alleen Olivier Deman neerstreek. Langs uitgaande zijde nam de Great Old dan weer afscheid van Ayrton Costa, Jean Butez en Jacob Ondrejka, terwijl er plots ook aan Tjaronn Chery zijn mouw wordt getrokken.

LEES OOK: Leegloop Antwerp gaat door: officieel vertrek twee pionnen

Shortlist van Overmars

De kans dat hij andere oorden opzoekt lijkt voorlopig klein, maar dan nog moeten er een paar openstaande vacatures worden gevuld. Costa werd dus al vervangen door Deman, terwijl het stamnummer één haar vizier op KV Mechelen-doelman Yannick Thoelen heeft gericht als nieuwe doublure voor Senne Lammens onder de lat.

Bovenaan de verlanglijst staat evenwel toch vers bloed in het offensief compartiment. Zo hoopt Overmars volgens Gazet van Antwerpen nog steeds om zowel een flankaanvaller als een spits in huis te halen. Diep in de punt heeft De Roeck momenteel per slot van rekening nog altijd geen back-up voor Vincent Janssen voorhanden.

Benitez naar Bosuil?

Een speerpunt blijft dus de prioriteit bij uitstek, terwijl door het vertrek van Ondrejka ook een extra winger geen overbodige luxe lijkt te zijn. Al lopen er op de zijkanten met onder andere Anthony Valencia, Michel-Ange Balikwisha en Farouck Adekami wel al een aantal kandidaten rond op de Bosuil om zijn plek voortaan in te nemen.

Opvallend: de passage over middenvelder Mauricio Benitez, wiens transfer volgens de krant snel officieel aangekondigd zou worden, werd intussen alweer verwijderd. Mogelijk zit er dus een kink in de kabel wat het dossier van de 20-jarige Argentijn betreft. Benieuwd of Overmars nog meer ijzers in het vuur heeft. Wordt vervolgd.

Antwerp heeft vooral nog nood aan een ...

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

3
3
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

45
45
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

392
392
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

85
85
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

374
374
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

30
30
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

372
372
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

208
208
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

220
220
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

115
115
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1167
1167
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

94
94
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

300
300
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

187
187
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

184
184
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

205
205
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

486
486
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

865
865
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

47
47
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

686
686
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

259
259
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

235
235

Meer sportnieuws