'Overmars schiet wakker: Antwerp plant laat winteroffensief'

1257 stemmen
'Overmars schiet wakker: Antwerp plant laat winteroffensief'

Antwerp krijgt zondag Club Brugge over de vloer. Wellicht wordt het dan opnieuw puzzelen voor Jonas De Roeck, want terwijl de ziekenboeg weer aardig vol zit blijft het wachten op verdere versterking. Tijd voor Marc Overmars om een versnelling hoger te schakelen in een aantal dossiers?

In de late uurtjes van de wintermercato lijkt er alvast nog werk aan de winkel in Deurne-Noord, waar in januari tot dusver alleen Olivier Deman neerstreek. Langs uitgaande zijde nam de Great Old dan weer afscheid van Ayrton Costa, Jean Butez en Jacob Ondrejka, terwijl er plots ook aan Tjaronn Chery zijn mouw wordt getrokken.

LEES OOK: 'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

Shortlist van Overmars

De kans dat hij andere oorden opzoekt lijkt voorlopig klein, maar dan nog moeten er een paar openstaande vacatures worden gevuld. Costa werd dus al vervangen door Deman, terwijl het stamnummer één haar vizier op KV Mechelen-doelman Yannick Thoelen heeft gericht als nieuwe doublure voor Senne Lammens onder de lat.

Bovenaan de verlanglijst staat evenwel toch vers bloed in het offensief compartiment. Zo hoopt Overmars volgens Gazet van Antwerpen nog steeds om zowel een flankaanvaller als een spits in huis te halen. Diep in de punt heeft De Roeck momenteel per slot van rekening nog altijd geen back-up voor Vincent Janssen voorhanden.

Benitez naar Bosuil?

Een speerpunt blijft dus de prioriteit bij uitstek, terwijl door het vertrek van Ondrejka ook een extra winger geen overbodige luxe lijkt te zijn. Al lopen er op de zijkanten met onder andere Anthony Valencia, Michel-Ange Balikwisha en Farouck Adekami wel al een aantal kandidaten rond op de Bosuil om zijn plek voortaan in te nemen.

Opvallend: de passage over middenvelder Mauricio Benitez, wiens transfer volgens de krant snel officieel aangekondigd zou worden, werd intussen alweer verwijderd. Mogelijk zit er dus een kink in de kabel wat het dossier van de 20-jarige Argentijn betreft. Benieuwd of Overmars nog meer ijzers in het vuur heeft. Wordt vervolgd.

Antwerp heeft vooral nog nood aan een ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

87
87
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

29
29
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

317
317
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

52
52
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

188
188
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

225
225
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

158
158
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

667
667
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

64
64
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

166
166
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

165
165
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1047
1047
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

671
671
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

444
444
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

838
838
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

830
830
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

136
136
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

490
490
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

395
395

Meer sportnieuws