'Standard gaat hard: nog 4 transfers op komst'

door
'Standard gaat hard: nog 4 transfers op komst'

Zeven speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag Standard zowaar dromen van de Champions' Play-Off. Door nieuw puntenverlies van AA Gent zijn de Rouches de top zes definitief binnengedrongen.

Zelf boekte Standard immers nog maar eens een krappe zege. Een vroege strafschopgoal van Zeqiri volstond voor een 1-0-overwinning tegen Dender. Met een minimum aan spektakel blijven Ivan Leko en zijn troepen zo een maximum aan punten oogsten.

LEES OOK: 'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Standard wil nog af van Djukanovic en Badamosi

En het lijkt erop dat ze op Sclessin nog een extra inspanning willen doen om Play-Off I te halen. Ondanks dat Standard deze winter al behoorlijk actief was op de transfermarkt, zitten er volgens Sacha Tavolieri nog eens maar liefst vier transfers in de pijplijn.

Allereerst zouden er nog eens twee spelers Luik moeten verlaten. Standard zou er immers nog steeds werk van maken om de huurcontracten van Viktor Djukanovic en Mohamed Badamosi te verscheuren. Beide spelers streken in de zomer neer, maar raakten niet verder dan een handvol invalbeurten.

Flankspeler en aanvaller nog op komst

De laatste weken halen ze zelfs amper nog de selectie en het is dus duidelijk dat Ivan Leko niet meer op hen rekent. Het vertrek van Djukanovic en Badamosi zou dan ook ruimte moeten maken om nog eens twee versterkingen te halen: een doublure voor Ilay Camara op de linkerflank en een offensieve speler.

Als het plannetje van Standard zou slagen, dan zou de teller op maar liefst twaalf wintertransfers te staan komen. Die zijn bovendien netjes verdeeld tussen inkomend en uitgaand verkeer. Tot dusver streken met Karamoko, Hountondji, Szalai en Lazare al vier nieuwe spelers neer, terwijl met Bodart, Benjdida, Sahabo en Price er evenveel vertrekkers te noteren vielen.

Zal Standard zijn plaats in de top zes vasthouden?

Meest recent

Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

4
4
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

59
59
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

39
39
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

7
7
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

42
42
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

120
120
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

160
160
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

112
112
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

197
197
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

257
257
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

440
440
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

246
246
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

94
94
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

53
53
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

64
64
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

77
77
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

81
81
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

44
44
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

82
82
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

206
206
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

134
134
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

189
189
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

181
181
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

651
651
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

86
86

Meer sportnieuws