'Standard gaat hard: nog 4 transfers op komst'

door
'Standard gaat hard: nog 4 transfers op komst'

Zeven speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag Standard zowaar dromen van de Champions' Play-Off. Door nieuw puntenverlies van AA Gent zijn de Rouches de top zes definitief binnengedrongen.

Zelf boekte Standard immers nog maar eens een krappe zege. Een vroege strafschopgoal van Zeqiri volstond voor een 1-0-overwinning tegen Dender. Met een minimum aan spektakel blijven Ivan Leko en zijn troepen zo een maximum aan punten oogsten.

LEES OOK: 'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard wil nog af van Djukanovic en Badamosi

En het lijkt erop dat ze op Sclessin nog een extra inspanning willen doen om Play-Off I te halen. Ondanks dat Standard deze winter al behoorlijk actief was op de transfermarkt, zitten er volgens Sacha Tavolieri nog eens maar liefst vier transfers in de pijplijn.

Allereerst zouden er nog eens twee spelers Luik moeten verlaten. Standard zou er immers nog steeds werk van maken om de huurcontracten van Viktor Djukanovic en Mohamed Badamosi te verscheuren. Beide spelers streken in de zomer neer, maar raakten niet verder dan een handvol invalbeurten.

Flankspeler en aanvaller nog op komst

De laatste weken halen ze zelfs amper nog de selectie en het is dus duidelijk dat Ivan Leko niet meer op hen rekent. Het vertrek van Djukanovic en Badamosi zou dan ook ruimte moeten maken om nog eens twee versterkingen te halen: een doublure voor Ilay Camara op de linkerflank en een offensieve speler.

Als het plannetje van Standard zou slagen, dan zou de teller op maar liefst twaalf wintertransfers te staan komen. Die zijn bovendien netjes verdeeld tussen inkomend en uitgaand verkeer. Tot dusver streken met Karamoko, Hountondji, Szalai en Lazare al vier nieuwe spelers neer, terwijl met Bodart, Benjdida, Sahabo en Price er evenveel vertrekkers te noteren vielen.

Zal Standard zijn plaats in de top zes vasthouden?

Meest recent

Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

327
327
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

101
101
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

142
142
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

155
155
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

77
77
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

95
95
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

107
107
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

540
540
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

118
118
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

73
73
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

60
60
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

270
270
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

1133
1133
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

73
73
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

827
827
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

171
171
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

205
205
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

67
67
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

379
379
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

210
210
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

658
658
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

113
113
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

178
178
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

146
146
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

180
180

Meer sportnieuws