'Standard gaat hard: nog 4 transfers op komst'

820 stemmen
'Standard gaat hard: nog 4 transfers op komst'

Zeven speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag Standard zowaar dromen van de Champions' Play-Off. Door nieuw puntenverlies van AA Gent zijn de Rouches de top zes definitief binnengedrongen.

Zelf boekte Standard immers nog maar eens een krappe zege. Een vroege strafschopgoal van Zeqiri volstond voor een 1-0-overwinning tegen Dender. Met een minimum aan spektakel blijven Ivan Leko en zijn troepen zo een maximum aan punten oogsten.

LEES OOK: Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard wil nog af van Djukanovic en Badamosi

En het lijkt erop dat ze op Sclessin nog een extra inspanning willen doen om Play-Off I te halen. Ondanks dat Standard deze winter al behoorlijk actief was op de transfermarkt, zitten er volgens Sacha Tavolieri nog eens maar liefst vier transfers in de pijplijn.

Allereerst zouden er nog eens twee spelers Luik moeten verlaten. Standard zou er immers nog steeds werk van maken om de huurcontracten van Viktor Djukanovic en Mohamed Badamosi te verscheuren. Beide spelers streken in de zomer neer, maar raakten niet verder dan een handvol invalbeurten.

Flankspeler en aanvaller nog op komst

De laatste weken halen ze zelfs amper nog de selectie en het is dus duidelijk dat Ivan Leko niet meer op hen rekent. Het vertrek van Djukanovic en Badamosi zou dan ook ruimte moeten maken om nog eens twee versterkingen te halen: een doublure voor Ilay Camara op de linkerflank en een offensieve speler.

Als het plannetje van Standard zou slagen, dan zou de teller op maar liefst twaalf wintertransfers te staan komen. Die zijn bovendien netjes verdeeld tussen inkomend en uitgaand verkeer. Tot dusver streken met Karamoko, Hountondji, Szalai en Lazare al vier nieuwe spelers neer, terwijl met Bodart, Benjdida, Sahabo en Price er evenveel vertrekkers te noteren vielen.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Euvrard komt met groot nieuws naar buiten
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten
194

Zal Standard zijn plaats in de top zes vasthouden?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

114
114
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

86
86
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

104
104
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

26
26
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

184
184
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

194
194
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

358
358
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

345
345
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

197
197
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

375
375
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

646
646
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

764
764
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

463
463
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws