'Standard gaat hard: nog 4 transfers op komst'

door
'Standard gaat hard: nog 4 transfers op komst'

Zeven speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag Standard zowaar dromen van de Champions' Play-Off. Door nieuw puntenverlies van AA Gent zijn de Rouches de top zes definitief binnengedrongen.

Zelf boekte Standard immers nog maar eens een krappe zege. Een vroege strafschopgoal van Zeqiri volstond voor een 1-0-overwinning tegen Dender. Met een minimum aan spektakel blijven Ivan Leko en zijn troepen zo een maximum aan punten oogsten.

LEES OOK: Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard wil nog af van Djukanovic en Badamosi

En het lijkt erop dat ze op Sclessin nog een extra inspanning willen doen om Play-Off I te halen. Ondanks dat Standard deze winter al behoorlijk actief was op de transfermarkt, zitten er volgens Sacha Tavolieri nog eens maar liefst vier transfers in de pijplijn.

Allereerst zouden er nog eens twee spelers Luik moeten verlaten. Standard zou er immers nog steeds werk van maken om de huurcontracten van Viktor Djukanovic en Mohamed Badamosi te verscheuren. Beide spelers streken in de zomer neer, maar raakten niet verder dan een handvol invalbeurten.

Flankspeler en aanvaller nog op komst

De laatste weken halen ze zelfs amper nog de selectie en het is dus duidelijk dat Ivan Leko niet meer op hen rekent. Het vertrek van Djukanovic en Badamosi zou dan ook ruimte moeten maken om nog eens twee versterkingen te halen: een doublure voor Ilay Camara op de linkerflank en een offensieve speler.

Als het plannetje van Standard zou slagen, dan zou de teller op maar liefst twaalf wintertransfers te staan komen. Die zijn bovendien netjes verdeeld tussen inkomend en uitgaand verkeer. Tot dusver streken met Karamoko, Hountondji, Szalai en Lazare al vier nieuwe spelers neer, terwijl met Bodart, Benjdida, Sahabo en Price er evenveel vertrekkers te noteren vielen.

Zal Standard zijn plaats in de top zes vasthouden?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

18
18
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

12
12
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

173
173
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

77
77
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

188
188
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

119
119
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

128
128
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

329
329
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

223
223
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

113
113
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

261
261
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

55
55
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

141
141
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

130
130
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

72
72
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

263
263
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

258
258
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

411
411
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

200
200
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

95
95
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

328
328
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

148
148
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

543
543

Meer sportnieuws