‘KRC Genk neemt duidelijk standpunt in met gewilde El Ouahdi’

281
‘KRC Genk neemt duidelijk standpunt in met gewilde El Ouahdi’

Zakaria El Ouahdi is gewild. De Marokkaanse Belg werd afgelopen zomer al genoemd bij een knaltransfer naar het Portugese Benfica en deze winter leek Galatasaray bereid om door te duwen. Volgens journalist Ekrem Konur heeft KRC Genk een duidelijk standpunt ingenomen.

El Ouahdi is uitgegroeid tot een absolute smaakmaker van KRC Genk én de Jupiler Pro League. De flankspeler maakt ook dit seizoen onder Thorsten Fink enorm veel indruk. De 23-jarige back heeft nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van tien miljoen euro. Toch zal er deze wintermercato géén jackpot vallen.

LEES OOK: OPTA verrast: Union grote favoriet, Anderlecht hinkt achter

KRC Genk wil El Ouahdi niet kwijt

KRC Genk heeft dit seizoen titelambities en wil met El Ouahdi een duidelijk statement maken. De club is niet van plan om de Marokkaanse jeugdinternational tijdens deze wintermercato te verkopen. Komende zomer zal de club meer open staan om een knaltransfer van El Ouahdi toe te staan.

Galatasaray wilde nochtans doorduwen voor El Ouahdi. De ambitieuze Turkse topclub ging vol voor een last minute-transfer van El Ouahdi, maar het ziet er aldus naar uit dat het niet op de samenwerking van KRC Genk moet rekenen. De Limburgers willen de back minstens tot het einde van het seizoen behouden.

Komende zomer wél knaltransfer

De supporters van KRC Genk kunnen aldus nog minstens een half seizoen van El Ouahdi genieten. Het ziet er echter wel naar uit dat de vleugelverdediger komende zomer zal vertrekken. De interesse in El Ouahdi blijft groeien en als hij zijn niveau door blijft trekken zal de verdediger over een paar maanden onhoudbaar worden.

Een goede keuze van KRC Genk?

Meest recent

L'Equipe pakt Anderlecht aan: één 3 op 10, verrassende uitblinker

Het is RSC Anderlecht niet gelukt om de League Phase van de Europa League op gang te trappen met een ...

50
50
Belgen buitenspel: Bruno velt hard verdict in Anderlecht

RSC Anderlecht staat nog altijd bekend als een kweekvijver van talent, maar tegenwoordig ...

85
85
'Leko verrast: publiekslieveling out bij Club Brugge'

Als afsluiter voor de interlandbreak krijgt Club Brugge zondag KRC Genk over de vloer. Ivan Leko ...

375
375
'Antwerp met handen in het haar: goudhaantje gratis weg'

Ondanks de overname moet Antwerp nog altijd op de centen passen. Tegenvallers op de transfermarkt ...

681
681
Zware kater Anderlecht: nieuwkomers vallen door de mand

De geslaagde kwalificatiecampagne stemde tot optimisme, maar RSC Anderlecht begon toch met een ...

352
352
Antwerp komt met stadionnieuwtje: “Absolute noodzaak”

Royal Antwerp FC heeft de Bosuil al een tijdje gerenoveerd met de bouw van Tribune 2, maar nog niet ...

174
174
Theate stampt ferm na op Rudi Garcia na ‘bitter WK’

De Rode Duivels schopten het tot in de kwartfinale van het WK. Bondscoach Rudi Garcia verbaasde ...

134
134
Klopp verbaast Duitsland met revolutionaire selectie

Jürgen Klopp werd na het WK aangesteld als nieuwe bondscoach van Duitsland. De voormalige ...

64
64
Lemaréchal roept duidelijke boodschap naar Leko én Vanaken

Félix Lemaréchal leek volledig op de achtergrond verdwenen bij Club Brugge, maar dit ...

428
428
Groot nieuws rond Jelle Van Damme beroert iedereen

Sommige namen uit het Belgische voetbal blijven jarenlang nazinderen. Niet alleen door wat ze op het ...

168
168
Romeo Lavia eindelijk los? Rode Duivel slaat terug

Romeo Lavia werd voor een monsterbedrag binnengehaald door Chelsea, maar in twee seizoenen kon de ...

92
92
Beerschot pakt uit met derde shirt: Antwerpse haven centraal

Beerschot heeft nog een derde shirt voorgesteld voor dit seizoen. De Kielse Ratten lieten zich ...

29
29
UEFA bereidt groots strijdplan voor tegen Infantino

Na het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was er veel kritiek op Gianni Infantino. Vooral ...

109
109
Grote favoriet in Challenger Pro League: “Vol voor titel”

In de Challenger Pro League strijden de tweedeklassers voor een ticket naar de Jupiler Pro League. ...

140
140
Colin Coosemans slaat hard terug op Anderlecht-kritiek

RSC Anderlecht kwalificeerde zich voor de League Phase van de Europa League, maar op de eerste ...

292
292
‘Domper van Bommel: basispion Rode Duivels valt uit’

Vlak voor de bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels moet Mark van Bommel een ferme domper ...

344
344
TRANSFERUURTJE: ‘Opvolger Vanaken bij Club, Standard slaat toe’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

883
883
Depay compleet belachelijk gemaakt na bizarre penalty

Memphis Depay bleef na een lange transfersoap uiteindelijk toch in Brazilië. De aanvaller koos ...

68
68
Keuzes Vitor Bruno afgemaakt: “Niets in Europa te zoeken”

RSC Anderlecht verloor in het Lotto Park met 1-2 van Olympique Lyonnais namens de Europa League. ...

505
505
Sanusi spreekt over pijnlijk vertrek bij Beerschot

Ryan Sanusi is een boegbeeld en icoon van Beerschot, maar toch mocht de 34-jarige middenvelder ...

123
123
Keepersoorlog bij Zulte Waregem dringt zich plots op

Zulte Waregem is meer dan behoorlijk aan het seizoen begonnen. Essevee telt na zes ...

665
665
Anderlecht ziet groot lichtpunt opstaan tegen Lyon

RSC Anderlecht ging in eigen huis onderuit tegen Olympique Lyon. Vooral de mindere eerste helft werd ...

276
276
Ballon d’Or-campagne: Messi schittert met goal en trofee

Lionel Messi schitterde het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Argentijn zet ...

54
54
OHL neemt nog na zomermercato afscheid van toptalent

De zomermercato zit erop, maar toch slikt Oud-Heverlee Leuven nog een ferme domper. OHL ziet nog een ...

50
50
Vitor Bruno steekt hand in eigen boezem: “Mijn fout”

RSC Anderlecht nam het in de eerste groepsmatch van de Europa League op tegen Olympique Lyon. ...

298
298

Meer sportnieuws