‘KRC Genk neemt duidelijk standpunt in met gewilde El Ouahdi’

281 stemmen
‘KRC Genk neemt duidelijk standpunt in met gewilde El Ouahdi’

Zakaria El Ouahdi is gewild. De Marokkaanse Belg werd afgelopen zomer al genoemd bij een knaltransfer naar het Portugese Benfica en deze winter leek Galatasaray bereid om door te duwen. Volgens journalist Ekrem Konur heeft KRC Genk een duidelijk standpunt ingenomen.

El Ouahdi is uitgegroeid tot een absolute smaakmaker van KRC Genk én de Jupiler Pro League. De flankspeler maakt ook dit seizoen onder Thorsten Fink enorm veel indruk. De 23-jarige back heeft nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van tien miljoen euro. Toch zal er deze wintermercato géén jackpot vallen.

LEES OOK: El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk wil El Ouahdi niet kwijt

KRC Genk heeft dit seizoen titelambities en wil met El Ouahdi een duidelijk statement maken. De club is niet van plan om de Marokkaanse jeugdinternational tijdens deze wintermercato te verkopen. Komende zomer zal de club meer open staan om een knaltransfer van El Ouahdi toe te staan.

Galatasaray wilde nochtans doorduwen voor El Ouahdi. De ambitieuze Turkse topclub ging vol voor een last minute-transfer van El Ouahdi, maar het ziet er aldus naar uit dat het niet op de samenwerking van KRC Genk moet rekenen. De Limburgers willen de back minstens tot het einde van het seizoen behouden.

Komende zomer wél knaltransfer

De supporters van KRC Genk kunnen aldus nog minstens een half seizoen van El Ouahdi genieten. Het ziet er echter wel naar uit dat de vleugelverdediger komende zomer zal vertrekken. De interesse in El Ouahdi blijft groeien en als hij zijn niveau door blijft trekken zal de verdediger over een paar maanden onhoudbaar worden.

Een goede keuze van KRC Genk?

Meest recent

FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

7
7
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

38
38
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

114
114
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

90
90
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

74
74
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

56
56
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

126
126
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

345
345
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

69
69
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

422
422
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

96
96
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

280
280
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

477
477
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

350
350
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

444
444
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

524
524
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

891
891
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

212
212
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

378
378
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

125
125
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

271
271
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

511
511
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

495
495

Meer sportnieuws