'Na elleboogstoot: Heymans legt contact met Ravych'

322 stemmen
'Na elleboogstoot: Heymans legt contact met Ravych'

Het voorbije voetbalweekend heeft in de Jupiler Pro League weer voor de nodige controverse gezorgd. Het moment dat wellicht de meeste reacties losmaakte, was de elleboogstoot van Daan Heymans in de wedstrijd tussen Charleroi en Cercle Brugge.

Zowat 20 minuten voor tijd ging de middenvelder in een kopduel met Christiaan Ravych, waarbij hij zijn elleboog vol in het gezicht van de Cercle-verdediger plantte. Ravych moest de strijd meteen staken met een bloedende neus en een blauw oog.

LEES OOK: Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

Elleboog van Heymans maakte veel reactie los

Onderweg naar de zijlijn schreeuwde de Jonge Duivel Heymans nog de nodige verwensingen toe. Begrijpelijk, want eens in het ziekenhuis bleek de schade groot voor Ravych. Met een neus- en oogkasbreuk zal hij wellicht een poos out zijn.

Heymans kwam er vanaf met een gele kaart en dat zorgde voor groot onbegrip. Bij Cercle waren ze daarover niet te spreken en dat Heymans kort na de match zijn handen nog in onschuld waste, kon er op sociale media al helemaal niet in.

Zaak bijgelegd met Ravych

Intussen kwam Heymans op Instagram wel al met excuses, maar verder moeten we wellicht niet meteen nog een reactie verwachten. Zo weet Het Nieuwsblad dat hij deze week niet te horen zal zijn in 90 Minutes, de podcast waarin hij nochtans een vaste gast is.

De afwezigheid zou wel niets te maken hebben met het incident, want die zou al enkele weken ingepland zijn omdat de opnames niet pasten in het trainingsschema van Heymans. Hij zou intussen wel al contact opgenomen hebben met Ravych en zich ook bij hem verontschuldigd hebben, waarmee de kous af zou zijn voor Cercle.

Moet Heymans nog een sanctie krijgen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

85
85
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

23
23
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

23
23
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

76
76
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

71
71
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

109
109
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

140
140
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

162
162
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

238
238
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

763
763
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

514
514
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

378
378
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

688
688
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

519
519
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2180
2180
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws