'Na elleboogstoot: Heymans legt contact met Ravych'

door
'Na elleboogstoot: Heymans legt contact met Ravych'

Het voorbije voetbalweekend heeft in de Jupiler Pro League weer voor de nodige controverse gezorgd. Het moment dat wellicht de meeste reacties losmaakte, was de elleboogstoot van Daan Heymans in de wedstrijd tussen Charleroi en Cercle Brugge.

Zowat 20 minuten voor tijd ging de middenvelder in een kopduel met Christiaan Ravych, waarbij hij zijn elleboog vol in het gezicht van de Cercle-verdediger plantte. Ravych moest de strijd meteen staken met een bloedende neus en een blauw oog.

LEES OOK: Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

Elleboog van Heymans maakte veel reactie los

Onderweg naar de zijlijn schreeuwde de Jonge Duivel Heymans nog de nodige verwensingen toe. Begrijpelijk, want eens in het ziekenhuis bleek de schade groot voor Ravych. Met een neus- en oogkasbreuk zal hij wellicht een poos out zijn.

Heymans kwam er vanaf met een gele kaart en dat zorgde voor groot onbegrip. Bij Cercle waren ze daarover niet te spreken en dat Heymans kort na de match zijn handen nog in onschuld waste, kon er op sociale media al helemaal niet in.

Zaak bijgelegd met Ravych

Intussen kwam Heymans op Instagram wel al met excuses, maar verder moeten we wellicht niet meteen nog een reactie verwachten. Zo weet Het Nieuwsblad dat hij deze week niet te horen zal zijn in 90 Minutes, de podcast waarin hij nochtans een vaste gast is.

De afwezigheid zou wel niets te maken hebben met het incident, want die zou al enkele weken ingepland zijn omdat de opnames niet pasten in het trainingsschema van Heymans. Hij zou intussen wel al contact opgenomen hebben met Ravych en zich ook bij hem verontschuldigd hebben, waarmee de kous af zou zijn voor Cercle.

Moet Heymans nog een sanctie krijgen?

Meest recent

Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

12
12
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

5
5
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

17
17
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

128
128
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

37
37
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

180
180
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

28
28
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

61
61
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

80
80
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

285
285
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

156
156
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

473
473
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

439
439
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

103
103
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

167
167
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

202
202
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

196
196
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

319
319
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1221
1221
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

341
341
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

500
500
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

377
377
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

531
531
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

678
678

Meer sportnieuws