'Nachtmerrie voor Kompany: titanenstrijd om steunpilaar'

door
'Nachtmerrie voor Kompany: titanenstrijd om steunpilaar'

Bayern München blijft alleen aan de leiding staan in de Bundesliga en legde afgelopen weekend ook SC Freiburg over de knie. Desondanks maakt coach Vincent Kompany zich toch de nodige zorgen. Zo dreigt hij steunpilaar Joshua Kimmich kwijt te spelen.

Het jeugdproduct van Stuttgart is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Der Rekordmeister. Hij draagt er zelfs regelmatig de aanvoerdersband. Maar na bijna negen jaar in loondienst van Bayern werd hij in de voorbije maanden nadrukkelijk gelinkt aan een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Grof wild bij topclubs

Hoewel de Duitse international een belangrijke pion is, leek de club bereid om te willen meewerken aan een eventuele transfer. Kimmich gaat komende zomer immers zijn laatste contractjaar in en dus wordt het allicht de laatste kans om nog een aardige som aan hem te verdienen.

Een speler als Kimmich kan bovendien rekenen op de nodige interesse. Zo werd hij gelinkt aan een reünie met zijn ex-coaches Pep Guardiola en Hansi Flick bij respectievelijk Manchester City en FC Barcelona. In de voorbije maanden werd ook PSG genoemd als mogelijke bestemming.

Transfervrij vertrek dreigt

Even leek de situatie echter te kantelen in het voordel van Bayern. Zo liet Kimmich verstaan dat de kans op een contractverlenging aanzienlijk was toegenomen. Maar sindsdien werd nog geen doorbraak gevonden. En sinds deze maand mag hij ook onderhandelen met andere clubs over een transfervrije overstap na het seizoen.

Die situatie maakt van Kimmich momenteel één van de meest gegeerde spelers aan de Europese top. Real Madrid toonde onlangs belangstelling, volgens BILD liggen ook Barcelona, PSG, Liverpool en City op de loer voor een transfervrije deal. Het ziet er momenteel dus penibel uit voor Bayern, dat de grote middelen uit de kast zal moeten halen om hem alsnog te overtuigen.

Bayern wint dit seizoen de Champions League ...

Meest recent

Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

51
51
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

29
29
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

228
228
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

347
347
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

54
54
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

36
36
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

28
28
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

245
245
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

338
338
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

203
203
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

74
74
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

59
59
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

322
322
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

187
187
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

288
288
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

187
187
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

122
122
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

184
184
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

104
104
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

219
219
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

95
95
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

139
139
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

120
120
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

172
172

Meer sportnieuws