Raman legt uit waarom hij niet juichte tegen Anderlecht

door
Raman legt uit waarom hij niet juichte tegen Anderlecht

KV Mechelen heeft zondag weinig plezier beleefd aan zijn trip naar het Lotto Park, want het kreeg van Anderlecht een 4-1 om de oren. Daarmee beloonde Malinwa zichzelf karig, want het verschil tussen de twee teams was heus niet zo groot.

Alleen sprong Anderlecht veel efficiënter om met zijn kansen en moet het ook gezegd dat Mechelen de goals te makkelijk weggaf. Besnik Hasi was na de wedstrijd bijzonder scherp voor zijn spelers en kreeg ook enige bijval van Benito Raman.

LEES OOK: Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen geeft weer domme doelpunten weg

"De 4-1 is overdreven. Maar dat is opnieuw onze eigen fout", stelde de aanvaller vast bij Het Nieuwsblad. Hij zag dat KVM na rust de bovenhand had. "Anderlecht wist het even niet meer, maar dan slikken we dat derde domme tegendoelpunt, voor de zoveelste keer. Het is moeilijk om zo matchen te winnen, en een 3-1 op Anderlecht ophalen is ook niet evident."

Zelf wist Raman wel de Mechelse eer te redden door er vier minuten na rust 2-1 van te maken. Opvallend genoeg vierde de spits zijn doelpunt niet tegen zijn oude club.

Raman juicht niet uit respect voor Anderlecht

"Ik scoor graag, ook tegen ex-teams. Maar ik heb hier altijd veel respect gevoeld van de supporters, en dat gevoel is wederzijds", legt hij uit. "Ik wou graag blijven, maar bepaalde mensen binnen de club zagen dat niet zitten."

Raman speelde van de zomer van 2021 tot begin 2024 3,5 jaar voor Anderlecht, maar kwam na de komst van Jesper Fredberg en Brian Riemer alsmaar minder aan de bak. Hij vertrok uiteindelijk naar Samsunspor, maar het Turkse avontuur duurde amper zes maanden. In de zomer haalde Mechelen hem terug naar België.

Had hij toch gewoon moeten juichen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

107
107
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

115
115
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

72
72
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

144
144
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

65
65
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

93
93
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

133
133
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

33
33
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

64
64
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

218
218
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1279
1279
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

189
189
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

382
382
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

199
199
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

99
99
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

367
367
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws