Raman legt uit waarom hij niet juichte tegen Anderlecht

354 stemmen
Raman legt uit waarom hij niet juichte tegen Anderlecht

KV Mechelen heeft zondag weinig plezier beleefd aan zijn trip naar het Lotto Park, want het kreeg van Anderlecht een 4-1 om de oren. Daarmee beloonde Malinwa zichzelf karig, want het verschil tussen de twee teams was heus niet zo groot.

Alleen sprong Anderlecht veel efficiënter om met zijn kansen en moet het ook gezegd dat Mechelen de goals te makkelijk weggaf. Besnik Hasi was na de wedstrijd bijzonder scherp voor zijn spelers en kreeg ook enige bijval van Benito Raman.

LEES OOK: 'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen geeft weer domme doelpunten weg

"De 4-1 is overdreven. Maar dat is opnieuw onze eigen fout", stelde de aanvaller vast bij Het Nieuwsblad. Hij zag dat KVM na rust de bovenhand had. "Anderlecht wist het even niet meer, maar dan slikken we dat derde domme tegendoelpunt, voor de zoveelste keer. Het is moeilijk om zo matchen te winnen, en een 3-1 op Anderlecht ophalen is ook niet evident."

Zelf wist Raman wel de Mechelse eer te redden door er vier minuten na rust 2-1 van te maken. Opvallend genoeg vierde de spits zijn doelpunt niet tegen zijn oude club.

Raman juicht niet uit respect voor Anderlecht

"Ik scoor graag, ook tegen ex-teams. Maar ik heb hier altijd veel respect gevoeld van de supporters, en dat gevoel is wederzijds", legt hij uit. "Ik wou graag blijven, maar bepaalde mensen binnen de club zagen dat niet zitten."

Raman speelde van de zomer van 2021 tot begin 2024 3,5 jaar voor Anderlecht, maar kwam na de komst van Jesper Fredberg en Brian Riemer alsmaar minder aan de bak. Hij vertrok uiteindelijk naar Samsunspor, maar het Turkse avontuur duurde amper zes maanden. In de zomer haalde Mechelen hem terug naar België.

Had hij toch gewoon moeten juichen?

Meest recent

'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

24
24
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

66
66
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

384
384
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

330
330
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

69
69
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

164
164
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

670
670
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

99
99
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

179
179
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

201
201
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

531
531
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

436
436
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

859
859
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

306
306
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

491
491
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

273
273
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

172
172
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

426
426
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

45
45
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

514
514
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

107
107
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

337
337
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

731
731
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

81
81

Meer sportnieuws