Raman legt uit waarom hij niet juichte tegen Anderlecht

354 stemmen
Raman legt uit waarom hij niet juichte tegen Anderlecht

KV Mechelen heeft zondag weinig plezier beleefd aan zijn trip naar het Lotto Park, want het kreeg van Anderlecht een 4-1 om de oren. Daarmee beloonde Malinwa zichzelf karig, want het verschil tussen de twee teams was heus niet zo groot.

Alleen sprong Anderlecht veel efficiënter om met zijn kansen en moet het ook gezegd dat Mechelen de goals te makkelijk weggaf. Besnik Hasi was na de wedstrijd bijzonder scherp voor zijn spelers en kreeg ook enige bijval van Benito Raman.

LEES OOK: Raman staat voor immense uitdaging: "3 tegen 1..."

KV Mechelen geeft weer domme doelpunten weg

"De 4-1 is overdreven. Maar dat is opnieuw onze eigen fout", stelde de aanvaller vast bij Het Nieuwsblad. Hij zag dat KVM na rust de bovenhand had. "Anderlecht wist het even niet meer, maar dan slikken we dat derde domme tegendoelpunt, voor de zoveelste keer. Het is moeilijk om zo matchen te winnen, en een 3-1 op Anderlecht ophalen is ook niet evident."

Zelf wist Raman wel de Mechelse eer te redden door er vier minuten na rust 2-1 van te maken. Opvallend genoeg vierde de spits zijn doelpunt niet tegen zijn oude club.

Raman juicht niet uit respect voor Anderlecht

"Ik scoor graag, ook tegen ex-teams. Maar ik heb hier altijd veel respect gevoeld van de supporters, en dat gevoel is wederzijds", legt hij uit. "Ik wou graag blijven, maar bepaalde mensen binnen de club zagen dat niet zitten."

Raman speelde van de zomer van 2021 tot begin 2024 3,5 jaar voor Anderlecht, maar kwam na de komst van Jesper Fredberg en Brian Riemer alsmaar minder aan de bak. Hij vertrok uiteindelijk naar Samsunspor, maar het Turkse avontuur duurde amper zes maanden. In de zomer haalde Mechelen hem terug naar België.

Had hij toch gewoon moeten juichen?

Meest recent

Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

9
9
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

22
22
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

28
28
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

25
25
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

103
103
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

374
374
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

131
131
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

696
696
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

148
148
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

72
72
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

186
186
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

277
277
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

264
264
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

84
84
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

66
66
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

76
76
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

83
83
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

139
139
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

90
90
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

278
278
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

142
142
Grote verrassing: 'Lukaku geeft jawoord aan nieuwe club'

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

606
606
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

134
134
‘Miljoenenbom bij Club Brugge: Leko krijgt zijn eigen Yamal’

Club Brugge trekt stevig de portefeuille open voor een jonge winger die in Spanje met Lamine Yamal ...

687
687

Meer sportnieuws