Raman legt uit waarom hij niet juichte tegen Anderlecht

door
Raman legt uit waarom hij niet juichte tegen Anderlecht

KV Mechelen heeft zondag weinig plezier beleefd aan zijn trip naar het Lotto Park, want het kreeg van Anderlecht een 4-1 om de oren. Daarmee beloonde Malinwa zichzelf karig, want het verschil tussen de twee teams was heus niet zo groot.

Alleen sprong Anderlecht veel efficiënter om met zijn kansen en moet het ook gezegd dat Mechelen de goals te makkelijk weggaf. Besnik Hasi was na de wedstrijd bijzonder scherp voor zijn spelers en kreeg ook enige bijval van Benito Raman.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

KV Mechelen geeft weer domme doelpunten weg

"De 4-1 is overdreven. Maar dat is opnieuw onze eigen fout", stelde de aanvaller vast bij Het Nieuwsblad. Hij zag dat KVM na rust de bovenhand had. "Anderlecht wist het even niet meer, maar dan slikken we dat derde domme tegendoelpunt, voor de zoveelste keer. Het is moeilijk om zo matchen te winnen, en een 3-1 op Anderlecht ophalen is ook niet evident."

Zelf wist Raman wel de Mechelse eer te redden door er vier minuten na rust 2-1 van te maken. Opvallend genoeg vierde de spits zijn doelpunt niet tegen zijn oude club.

Raman juicht niet uit respect voor Anderlecht

"Ik scoor graag, ook tegen ex-teams. Maar ik heb hier altijd veel respect gevoeld van de supporters, en dat gevoel is wederzijds", legt hij uit. "Ik wou graag blijven, maar bepaalde mensen binnen de club zagen dat niet zitten."

Raman speelde van de zomer van 2021 tot begin 2024 3,5 jaar voor Anderlecht, maar kwam na de komst van Jesper Fredberg en Brian Riemer alsmaar minder aan de bak. Hij vertrok uiteindelijk naar Samsunspor, maar het Turkse avontuur duurde amper zes maanden. In de zomer haalde Mechelen hem terug naar België.

Had hij toch gewoon moeten juichen?

Meest recent

'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

66
66
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

29
29
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

51
51
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

161
161
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

85
85
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

31
31
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

103
103
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

119
119
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

228
228
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

102
102
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

855
855
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

119
119
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

171
171
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

16
16
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

651
651
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

323
323
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

230
230
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

143
143
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

42
42
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

396
396
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

306
306
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

163
163
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

227
227
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

116
116
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

45
45

Meer sportnieuws