Raman legt uit waarom hij niet juichte tegen Anderlecht

354 stemmen
Raman legt uit waarom hij niet juichte tegen Anderlecht

KV Mechelen heeft zondag weinig plezier beleefd aan zijn trip naar het Lotto Park, want het kreeg van Anderlecht een 4-1 om de oren. Daarmee beloonde Malinwa zichzelf karig, want het verschil tussen de twee teams was heus niet zo groot.

Alleen sprong Anderlecht veel efficiënter om met zijn kansen en moet het ook gezegd dat Mechelen de goals te makkelijk weggaf. Besnik Hasi was na de wedstrijd bijzonder scherp voor zijn spelers en kreeg ook enige bijval van Benito Raman.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

KV Mechelen geeft weer domme doelpunten weg

"De 4-1 is overdreven. Maar dat is opnieuw onze eigen fout", stelde de aanvaller vast bij Het Nieuwsblad. Hij zag dat KVM na rust de bovenhand had. "Anderlecht wist het even niet meer, maar dan slikken we dat derde domme tegendoelpunt, voor de zoveelste keer. Het is moeilijk om zo matchen te winnen, en een 3-1 op Anderlecht ophalen is ook niet evident."

Zelf wist Raman wel de Mechelse eer te redden door er vier minuten na rust 2-1 van te maken. Opvallend genoeg vierde de spits zijn doelpunt niet tegen zijn oude club.

Raman juicht niet uit respect voor Anderlecht

"Ik scoor graag, ook tegen ex-teams. Maar ik heb hier altijd veel respect gevoeld van de supporters, en dat gevoel is wederzijds", legt hij uit. "Ik wou graag blijven, maar bepaalde mensen binnen de club zagen dat niet zitten."

Raman speelde van de zomer van 2021 tot begin 2024 3,5 jaar voor Anderlecht, maar kwam na de komst van Jesper Fredberg en Brian Riemer alsmaar minder aan de bak. Hij vertrok uiteindelijk naar Samsunspor, maar het Turkse avontuur duurde amper zes maanden. In de zomer haalde Mechelen hem terug naar België.

Had hij toch gewoon moeten juichen?

Meest recent

Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

53
53
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

137
137
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

63
63
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

214
214
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

385
385
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

434
434
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

206
206
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

110
110
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

214
214
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

384
384
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

378
378
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

170
170
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

107
107
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

388
388
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

261
261
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

272
272
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

463
463
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

189
189
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

140
140
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

474
474
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

155
155
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

171
171
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

573
573
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

936
936
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

95
95

Meer sportnieuws