Club Brugge-speler valt zwaar door de mand: ‘Over de ganse lijn’

door
Club Brugge-speler valt zwaar door de mand: ‘Over de ganse lijn’

Club Brugge speelde teleurstellend 1-1 gelijk in het Jan Breydelstadion tegen laagvlieger KV Kortrijk. Blauw-Zwart staat voor de belangrijke Europese clash tegen Manchester City, maar kan aldus niet terugkijken op een goede generale repetitie. 

KV Kortrijk kwam op voorsprong dankzij Brecht Dejaegere en dankzij een penalty wist Club Brugge via Gustaf Nilsson gelijk te maken. De thuisploeg kon niet op en over KVK springen en het bleef bij 1-1. Het Nieuwsblad gaf punten en was snoeihard voor één speler van Blauw-Zwart.

LEES OOK: Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Over de ganse lijn gebuisd

Er waren vooral veel vijven en zesjes te zien bij Club Brugge. Casper Nielsen, Hugo Vetlesen, Zaid Romero en Bjorn Meijer kregen net een voldoende. Ardon Jashari was bij de afwezigheid van Hans Vanaken de uitblinker bij de thuisploeg en kreeg een zeven. ‘Wierp zich bij afwezigheid van Vanaken nog meer dan anders op tot de metronoom van Club. Eiste de bal op, maar zijn ploeg echt aan het swingen krijgen, lukte niet. Was wel nog steeds één van de beteren bij Club’, klinkt het.

De rest van de spelers van Club Brugge waren ‘middelmatig’. Het ontbrak dan ook aan een echte uitblinker tegen KVK. De grote schlemiel van de wedstrijd was uiteindelijk Michael Skoras. De buitenspeler kreeg een vier voor zijn match tegen de Kerels. ‘Beleefde een moeilijke eerste helft waarbij hij bij momenten worstelde met de bal. Toonde in de tweede helft wel tekenen van beterschap, maar over de ganse lijn was het toch te weinig bij de Pool.’

Meerdere uitblinkers KVK

Bij KV Kortrijk waren er wél meerdere uitblinkers. Doelman Lucas Pirard en Karim Dermane kregen een zeven terwijl er géén buis werd gegeven door HNB. Dermane viel op mijn zijn werklust. ‘Begon opnieuw in de basiself van Kortrijk. Toonde meteen over kwikzilveren voetjes te beschikken maar was zeker ook niet te beroerd om zijn deel van het defensieve werk op te knappen. Heerlijke balbehandeling én gezonde dosis grinta.’

‘Strijd’ was het grote woord bij de spelers van KV Kortrijk en dat illustreerde onder meer doelpuntenmaker Brecht Dejaegere. ‘Probeerde als aanvoerder het goede voorbeeld te geven maar had zelf ook meer dan zijn handen vol met Seys en Skoras. Bracht Kortrijk zowaar op voorsprong na wat geharrewar in de Brugse defensie. Ging ook na rust voorop in de strijd en wekte geregeld irritatie op bij de Brugse aanhang.’

Vind jij Michael Skoras niet goed genoeg voor Club Brugge?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

11
11
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

81
81
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

41
41
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

60
60
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

106
106
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

218
218
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

138
138
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

185
185
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

380
380
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

208
208
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

277
277
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

549
549
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

106
106
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

209
209
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

207
207
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

141
141
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

58
58
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

150
150
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

623
623
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

313
313
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

273
273

Meer sportnieuws