Club Brugge-speler valt zwaar door de mand: ‘Over de ganse lijn’

door
Club Brugge-speler valt zwaar door de mand: ‘Over de ganse lijn’

Club Brugge speelde teleurstellend 1-1 gelijk in het Jan Breydelstadion tegen laagvlieger KV Kortrijk. Blauw-Zwart staat voor de belangrijke Europese clash tegen Manchester City, maar kan aldus niet terugkijken op een goede generale repetitie. 

KV Kortrijk kwam op voorsprong dankzij Brecht Dejaegere en dankzij een penalty wist Club Brugge via Gustaf Nilsson gelijk te maken. De thuisploeg kon niet op en over KVK springen en het bleef bij 1-1. Het Nieuwsblad gaf punten en was snoeihard voor één speler van Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Over de ganse lijn gebuisd

Er waren vooral veel vijven en zesjes te zien bij Club Brugge. Casper Nielsen, Hugo Vetlesen, Zaid Romero en Bjorn Meijer kregen net een voldoende. Ardon Jashari was bij de afwezigheid van Hans Vanaken de uitblinker bij de thuisploeg en kreeg een zeven. ‘Wierp zich bij afwezigheid van Vanaken nog meer dan anders op tot de metronoom van Club. Eiste de bal op, maar zijn ploeg echt aan het swingen krijgen, lukte niet. Was wel nog steeds één van de beteren bij Club’, klinkt het.

De rest van de spelers van Club Brugge waren ‘middelmatig’. Het ontbrak dan ook aan een echte uitblinker tegen KVK. De grote schlemiel van de wedstrijd was uiteindelijk Michael Skoras. De buitenspeler kreeg een vier voor zijn match tegen de Kerels. ‘Beleefde een moeilijke eerste helft waarbij hij bij momenten worstelde met de bal. Toonde in de tweede helft wel tekenen van beterschap, maar over de ganse lijn was het toch te weinig bij de Pool.’

Meerdere uitblinkers KVK

Bij KV Kortrijk waren er wél meerdere uitblinkers. Doelman Lucas Pirard en Karim Dermane kregen een zeven terwijl er géén buis werd gegeven door HNB. Dermane viel op mijn zijn werklust. ‘Begon opnieuw in de basiself van Kortrijk. Toonde meteen over kwikzilveren voetjes te beschikken maar was zeker ook niet te beroerd om zijn deel van het defensieve werk op te knappen. Heerlijke balbehandeling én gezonde dosis grinta.’

‘Strijd’ was het grote woord bij de spelers van KV Kortrijk en dat illustreerde onder meer doelpuntenmaker Brecht Dejaegere. ‘Probeerde als aanvoerder het goede voorbeeld te geven maar had zelf ook meer dan zijn handen vol met Seys en Skoras. Bracht Kortrijk zowaar op voorsprong na wat geharrewar in de Brugse defensie. Ging ook na rust voorop in de strijd en wekte geregeld irritatie op bij de Brugse aanhang.’

Vind jij Michael Skoras niet goed genoeg voor Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

77
77
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

157
157
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

93
93
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

24
24
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

181
181
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

88
88
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

80
80
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

155
155
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

60
60
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

260
260
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

253
253
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

266
266
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

617
617
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

94
94
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

334
334
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

462
462
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

100
100
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

354
354
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

244
244
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

594
594
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

318
318
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

448
448
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

409
409
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

327
327
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

66
66

Meer sportnieuws