Club Brugge-speler valt zwaar door de mand: ‘Over de ganse lijn’

door
Club Brugge-speler valt zwaar door de mand: ‘Over de ganse lijn’

Club Brugge speelde teleurstellend 1-1 gelijk in het Jan Breydelstadion tegen laagvlieger KV Kortrijk. Blauw-Zwart staat voor de belangrijke Europese clash tegen Manchester City, maar kan aldus niet terugkijken op een goede generale repetitie. 

KV Kortrijk kwam op voorsprong dankzij Brecht Dejaegere en dankzij een penalty wist Club Brugge via Gustaf Nilsson gelijk te maken. De thuisploeg kon niet op en over KVK springen en het bleef bij 1-1. Het Nieuwsblad gaf punten en was snoeihard voor één speler van Blauw-Zwart.

LEES OOK: Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Over de ganse lijn gebuisd

Er waren vooral veel vijven en zesjes te zien bij Club Brugge. Casper Nielsen, Hugo Vetlesen, Zaid Romero en Bjorn Meijer kregen net een voldoende. Ardon Jashari was bij de afwezigheid van Hans Vanaken de uitblinker bij de thuisploeg en kreeg een zeven. ‘Wierp zich bij afwezigheid van Vanaken nog meer dan anders op tot de metronoom van Club. Eiste de bal op, maar zijn ploeg echt aan het swingen krijgen, lukte niet. Was wel nog steeds één van de beteren bij Club’, klinkt het.

De rest van de spelers van Club Brugge waren ‘middelmatig’. Het ontbrak dan ook aan een echte uitblinker tegen KVK. De grote schlemiel van de wedstrijd was uiteindelijk Michael Skoras. De buitenspeler kreeg een vier voor zijn match tegen de Kerels. ‘Beleefde een moeilijke eerste helft waarbij hij bij momenten worstelde met de bal. Toonde in de tweede helft wel tekenen van beterschap, maar over de ganse lijn was het toch te weinig bij de Pool.’

Meerdere uitblinkers KVK

Bij KV Kortrijk waren er wél meerdere uitblinkers. Doelman Lucas Pirard en Karim Dermane kregen een zeven terwijl er géén buis werd gegeven door HNB. Dermane viel op mijn zijn werklust. ‘Begon opnieuw in de basiself van Kortrijk. Toonde meteen over kwikzilveren voetjes te beschikken maar was zeker ook niet te beroerd om zijn deel van het defensieve werk op te knappen. Heerlijke balbehandeling én gezonde dosis grinta.’

‘Strijd’ was het grote woord bij de spelers van KV Kortrijk en dat illustreerde onder meer doelpuntenmaker Brecht Dejaegere. ‘Probeerde als aanvoerder het goede voorbeeld te geven maar had zelf ook meer dan zijn handen vol met Seys en Skoras. Bracht Kortrijk zowaar op voorsprong na wat geharrewar in de Brugse defensie. Ging ook na rust voorop in de strijd en wekte geregeld irritatie op bij de Brugse aanhang.’

Vind jij Michael Skoras niet goed genoeg voor Club Brugge?

Meest recent

Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

21
21
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

63
63
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

38
38
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

143
143
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

64
64
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

39
39
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

29
29
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

107
107
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

111
111
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

176
176
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

107
107
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

155
155
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

141
141
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

484
484
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

180
180
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

74
74
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

89
89
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

42
42
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

153
153
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

237
237
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

580
580
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

176
176
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

173
173

Meer sportnieuws