Club Brugge-speler valt zwaar door de mand: ‘Over de ganse lijn’

door
Club Brugge-speler valt zwaar door de mand: ‘Over de ganse lijn’

Club Brugge speelde teleurstellend 1-1 gelijk in het Jan Breydelstadion tegen laagvlieger KV Kortrijk. Blauw-Zwart staat voor de belangrijke Europese clash tegen Manchester City, maar kan aldus niet terugkijken op een goede generale repetitie. 

KV Kortrijk kwam op voorsprong dankzij Brecht Dejaegere en dankzij een penalty wist Club Brugge via Gustaf Nilsson gelijk te maken. De thuisploeg kon niet op en over KVK springen en het bleef bij 1-1. Het Nieuwsblad gaf punten en was snoeihard voor één speler van Blauw-Zwart.

LEES OOK: Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Over de ganse lijn gebuisd

Er waren vooral veel vijven en zesjes te zien bij Club Brugge. Casper Nielsen, Hugo Vetlesen, Zaid Romero en Bjorn Meijer kregen net een voldoende. Ardon Jashari was bij de afwezigheid van Hans Vanaken de uitblinker bij de thuisploeg en kreeg een zeven. ‘Wierp zich bij afwezigheid van Vanaken nog meer dan anders op tot de metronoom van Club. Eiste de bal op, maar zijn ploeg echt aan het swingen krijgen, lukte niet. Was wel nog steeds één van de beteren bij Club’, klinkt het.

De rest van de spelers van Club Brugge waren ‘middelmatig’. Het ontbrak dan ook aan een echte uitblinker tegen KVK. De grote schlemiel van de wedstrijd was uiteindelijk Michael Skoras. De buitenspeler kreeg een vier voor zijn match tegen de Kerels. ‘Beleefde een moeilijke eerste helft waarbij hij bij momenten worstelde met de bal. Toonde in de tweede helft wel tekenen van beterschap, maar over de ganse lijn was het toch te weinig bij de Pool.’

Meerdere uitblinkers KVK

Bij KV Kortrijk waren er wél meerdere uitblinkers. Doelman Lucas Pirard en Karim Dermane kregen een zeven terwijl er géén buis werd gegeven door HNB. Dermane viel op mijn zijn werklust. ‘Begon opnieuw in de basiself van Kortrijk. Toonde meteen over kwikzilveren voetjes te beschikken maar was zeker ook niet te beroerd om zijn deel van het defensieve werk op te knappen. Heerlijke balbehandeling én gezonde dosis grinta.’

‘Strijd’ was het grote woord bij de spelers van KV Kortrijk en dat illustreerde onder meer doelpuntenmaker Brecht Dejaegere. ‘Probeerde als aanvoerder het goede voorbeeld te geven maar had zelf ook meer dan zijn handen vol met Seys en Skoras. Bracht Kortrijk zowaar op voorsprong na wat geharrewar in de Brugse defensie. Ging ook na rust voorop in de strijd en wekte geregeld irritatie op bij de Brugse aanhang.’

Vind jij Michael Skoras niet goed genoeg voor Club Brugge?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

25
25
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

87
87
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

49
49
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

89
89
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

228
228
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

196
196
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

209
209
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

18
18
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

502
502
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

379
379
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

249
249
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

388
388
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

102
102
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

80
80
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

55
55
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

167
167
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

104
104
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

76
76
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

82
82
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

50
50
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

118
118
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

251
251
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

48
48
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

329
329

Meer sportnieuws