Club Brugge-speler valt zwaar door de mand: ‘Over de ganse lijn’

door
Club Brugge-speler valt zwaar door de mand: ‘Over de ganse lijn’

Club Brugge speelde teleurstellend 1-1 gelijk in het Jan Breydelstadion tegen laagvlieger KV Kortrijk. Blauw-Zwart staat voor de belangrijke Europese clash tegen Manchester City, maar kan aldus niet terugkijken op een goede generale repetitie. 

KV Kortrijk kwam op voorsprong dankzij Brecht Dejaegere en dankzij een penalty wist Club Brugge via Gustaf Nilsson gelijk te maken. De thuisploeg kon niet op en over KVK springen en het bleef bij 1-1. Het Nieuwsblad gaf punten en was snoeihard voor één speler van Blauw-Zwart.

LEES OOK: Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Over de ganse lijn gebuisd

Er waren vooral veel vijven en zesjes te zien bij Club Brugge. Casper Nielsen, Hugo Vetlesen, Zaid Romero en Bjorn Meijer kregen net een voldoende. Ardon Jashari was bij de afwezigheid van Hans Vanaken de uitblinker bij de thuisploeg en kreeg een zeven. ‘Wierp zich bij afwezigheid van Vanaken nog meer dan anders op tot de metronoom van Club. Eiste de bal op, maar zijn ploeg echt aan het swingen krijgen, lukte niet. Was wel nog steeds één van de beteren bij Club’, klinkt het.

De rest van de spelers van Club Brugge waren ‘middelmatig’. Het ontbrak dan ook aan een echte uitblinker tegen KVK. De grote schlemiel van de wedstrijd was uiteindelijk Michael Skoras. De buitenspeler kreeg een vier voor zijn match tegen de Kerels. ‘Beleefde een moeilijke eerste helft waarbij hij bij momenten worstelde met de bal. Toonde in de tweede helft wel tekenen van beterschap, maar over de ganse lijn was het toch te weinig bij de Pool.’

Meerdere uitblinkers KVK

Bij KV Kortrijk waren er wél meerdere uitblinkers. Doelman Lucas Pirard en Karim Dermane kregen een zeven terwijl er géén buis werd gegeven door HNB. Dermane viel op mijn zijn werklust. ‘Begon opnieuw in de basiself van Kortrijk. Toonde meteen over kwikzilveren voetjes te beschikken maar was zeker ook niet te beroerd om zijn deel van het defensieve werk op te knappen. Heerlijke balbehandeling én gezonde dosis grinta.’

‘Strijd’ was het grote woord bij de spelers van KV Kortrijk en dat illustreerde onder meer doelpuntenmaker Brecht Dejaegere. ‘Probeerde als aanvoerder het goede voorbeeld te geven maar had zelf ook meer dan zijn handen vol met Seys en Skoras. Bracht Kortrijk zowaar op voorsprong na wat geharrewar in de Brugse defensie. Ging ook na rust voorop in de strijd en wekte geregeld irritatie op bij de Brugse aanhang.’

Vind jij Michael Skoras niet goed genoeg voor Club Brugge?

Meest recent

'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

39
39
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

71
71
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

211
211
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

86
86
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

57
57
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

478
478
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

137
137
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

30
30
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

537
537
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

120
120
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

226
226
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

378
378
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

681
681
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

874
874
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

193
193
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

50
50
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

127
127
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

155
155
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

182
182
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

121
121
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

99
99
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

258
258
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

301
301
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

129
129
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

193
193

Meer sportnieuws