Adrie Koster (foto) is niet langer de oefenmeester van
Club Brugge. Tijdens het praatprogramma
Extra Time was zijn ontslag het centrale gespreksonderwerp. Vincent Mannaert, de manager van
Blauw-zwart gaf meer uitleg over het ontslag van de Nederlandse oefenmeester.
"We hebben dit seizoen in 8 van de 22 matchen een positief resultaat uit handen gegeven. Het probleem werd aangekaart, maar er was geen evolutie. Dan heb je een probleem", zei Mannaert tijdens het televisieprogramma.
"We willen de erfenis van Adrie, namelijk het aantrekkelijk voetbal, zeker vasthouden. We hebben daar ook de spelers voor. Maar we zoeken nu iemand die dit kan koppelen aan resultaten."
Over de eventuele nieuwe coach kan Mannaert nog niets zeggen. "We zijn nog maar net begonnen met onze zoektocht. Het is nog te vroeg om daar nu al iets over te zeggen." Rudi Verkempinck en Philippe Clement nemen voorlopig de taken van Koster over, maar zullen met zekerheid zijn taken niet definitief overnemen. "Dat is hun uitdrukkelijke wens."
Wie zal dan wel de definitieve oefenmeester van Club Brugge worden? "Liefst wordt het een coach die meteen beschikbaar is, maar we sluiten niet helemaal uit dat het iemand wordt met nog een contract. Francky Dury (vorig seizoen in beeld) is dus niet meteen een optie. Hij heeft een langdurig contract bij de bond."