Fink eerlijk: "Hij heeft nog tijd nodig"

door
Fink eerlijk:

KRC Genk speelt dit weekend op het veld van KVC Westerlo. De Limburgers willen ook daar de drie punten meegraaien. Trainer Thorsten Fink blikte via de clubkanalen vooruit naar het treffen met de Kemphanen. Gaat Fink weer roteren?

Vorige week stelde hij meer dan een halve andere ploeg op tegen KV Mechelen. De coach geeft aan dat hij daar een goede reden voor heeft. “Vorige week wijzigde ik zes spelers ten opzichte van de wedstrijd ervoor. We hebben veel kwaliteiten en dat is waarom ik het doe. Ik heb geen A- of B-ploeg. Soms is er gewoon vers bloed nodig,” vertelde hij.

LEES OOK: ‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

Penders nummer één

"Ik vertrouw elke speler 100 procent. Ritme is belangrijk, en ik ben blij dat iedereen zijn kansen grijpt. Dit seizoen zullen we nog veel jongens nodig hebben. Elke speler moet klaar zijn om aan een wedstrijd te kunnen starten."

De trainer hintte ook op nieuwe wijzigingen voor de wedstrijd tegen Westerlo. “In doel verandert er niets. Mike Penders heeft mijn volle vertrouwen en doet het uitstekend. Medina heeft nog wat tijd nodig, maar mogelijk komt hij bij de selectie. Enkel Yira Sor zal zeker niet spelen door zijn blessure, al verloopt zijn revalidatie goed."

Westerlo niet onderschatten

Westerlo is al maanden bijzonder pover bezig en is een degradatiekandidaat. Timmy Simons haalt te weinig punten met dié kern. Fink onderschat Westerlo zeker niet. “We moeten 100 procent gefocust zijn. Hun fysieke data zijn uitstekend, en ze zijn gevaarlijk in de omschakeling. Westerlo heeft de punten hard nodig en zal scherp aan de aftrap verschijnen. Ze staan lager in de rangschikking dan ze verdienen”, klinkt het bij Fink.

“In de heenwedstrijd hebben ze het ons ook al moeilijk gemaakt. Ze brengen vaak goed voetbal, zeker thuis. Maar KRC Genk trekt naar Westerlo voor niets minder dan drie punten. Wij moeten uitgaan van onze eigen sterkte. Als wij scherp zijn en ons spel spelen, kunnen we het elke tegenstander in België heel moeilijk maken. En dat gaan we in Westerlo opnieuw proberen te doen.”

Gaat Genk winnen van Westerlo?

Meest recent

Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

1
1
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

7
7
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

91
91
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

56
56
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

78
78
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

68
68
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

91
91
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

95
95
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

40
40
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

38
38
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

59
59
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

421
421
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

106
106
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

107
107
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

166
166
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

243
243
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

59
59
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

58
58
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

242
242
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

96
96
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

52
52
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

67
67
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

102
102

Meer sportnieuws