'Antwerp in actie: verlanglijst Overmars lekt uit'

1570 stemmen
'Antwerp in actie: verlanglijst Overmars lekt uit'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij Antwerp, dat duidelijk nog werk aan de winkel heeft op de wintermercato. Welke potentiële versterkingen staan bovenaan de shortlist van Marc Overmars?

Dé prioriteit op de Bosuil leek een back-up voor Vincent Janssen, momenteel de enige optie diep in de punt. Voorlopig lijkt die zoektocht echter op een laag pitje te staan, al prijkt een spits volgens Gazet van Antwerpen wel degelijk nog steeds op de verlanglijst van de Great Old.

LEES OOK: 'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Vervanger voor Butez

Daarop valt sinds het vertrek van Jean Butez ook een doelman terug te vinden. Liefst een ervaren exemplaar om dienst te doen als doublure voor Senne Lammens. De voorbije wedstrijden werden die honneurs waargenomen door de nog twee jaar jongere Niels Devalckeneer.

Links achterin werd Ayrton Costa al vervangen door Olivier Deman, maar ook de leegte die Jacob Ondrejka achterlaat wordt bij voorkeur nog gevuld. Al rekent het stamnummer één daarvoor ook wel op onder meer Michel-Ange Balikwisha, Anthony Valencia en Farouck Adekami.

Opvolger van Ondrejka

Niettemin wil Overmars nog een direct inzetbare flankaanvaller toevoegen aan de selectie. Om die vacature te vullen is naar verluidt Loïc Lapoussin, die op een zijspoor zit in het Dudenpark, alvast in beeld. Al valt het nog af te wachten of Union een concurrent wil versterken.

Een ander dossier is bijna afgerond, want Antwerp zou op het punt staan om met Mauricio Benitez een verdedigende middenvelder vast te leggen. De officiële voorstelling van de 20-jarige Argentijn, die gehuurd wordt van Boca Juniors, lijkt nu nog slechts een kwestie van tijd.

In welke linie heeft Antwerp zeker nog nood aan vers bloed?

Meest recent

KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

1
1
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

63
63
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

170
170
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

329
329
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

291
291
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

364
364
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

192
192
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

438
438
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

140
140
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

208
208
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

207
207
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

93
93
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

231
231
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

530
530
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

155
155
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

218
218
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

398
398
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

98
98
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

658
658
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

65
65
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

268
268
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

436
436
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1050
1050

Meer sportnieuws