'Antwerp in actie: verlanglijst Overmars lekt uit'

door
'Antwerp in actie: verlanglijst Overmars lekt uit'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij Antwerp, dat duidelijk nog werk aan de winkel heeft op de wintermercato. Welke potentiële versterkingen staan bovenaan de shortlist van Marc Overmars?

Dé prioriteit op de Bosuil leek een back-up voor Vincent Janssen, momenteel de enige optie diep in de punt. Voorlopig lijkt die zoektocht echter op een laag pitje te staan, al prijkt een spits volgens Gazet van Antwerpen wel degelijk nog steeds op de verlanglijst van de Great Old.

LEES OOK: 'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Vervanger voor Butez

Daarop valt sinds het vertrek van Jean Butez ook een doelman terug te vinden. Liefst een ervaren exemplaar om dienst te doen als doublure voor Senne Lammens. De voorbije wedstrijden werden die honneurs waargenomen door de nog twee jaar jongere Niels Devalckeneer.

Links achterin werd Ayrton Costa al vervangen door Olivier Deman, maar ook de leegte die Jacob Ondrejka achterlaat wordt bij voorkeur nog gevuld. Al rekent het stamnummer één daarvoor ook wel op onder meer Michel-Ange Balikwisha, Anthony Valencia en Farouck Adekami.

Opvolger van Ondrejka

Niettemin wil Overmars nog een direct inzetbare flankaanvaller toevoegen aan de selectie. Om die vacature te vullen is naar verluidt Loïc Lapoussin, die op een zijspoor zit in het Dudenpark, alvast in beeld. Al valt het nog af te wachten of Union een concurrent wil versterken.

Een ander dossier is bijna afgerond, want Antwerp zou op het punt staan om met Mauricio Benitez een verdedigende middenvelder vast te leggen. De officiële voorstelling van de 20-jarige Argentijn, die gehuurd wordt van Boca Juniors, lijkt nu nog slechts een kwestie van tijd.

In welke linie heeft Antwerp zeker nog nood aan vers bloed?

Meest recent

'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

12
12
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

29
29
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

39
39
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

123
123
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

284
284
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

461
461
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

307
307
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

158
158
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

115
115
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

447
447
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

410
410
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

116
116
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

128
128
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

124
124
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

121
121
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

204
204
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

480
480
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

236
236
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

401
401
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

205
205
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

129
129
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

613
613
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

84
84
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

143
143

Meer sportnieuws