'Antwerp in actie: verlanglijst Overmars lekt uit'

door
'Antwerp in actie: verlanglijst Overmars lekt uit'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij Antwerp, dat duidelijk nog werk aan de winkel heeft op de wintermercato. Welke potentiële versterkingen staan bovenaan de shortlist van Marc Overmars?

Dé prioriteit op de Bosuil leek een back-up voor Vincent Janssen, momenteel de enige optie diep in de punt. Voorlopig lijkt die zoektocht echter op een laag pitje te staan, al prijkt een spits volgens Gazet van Antwerpen wel degelijk nog steeds op de verlanglijst van de Great Old.

LEES OOK: 'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

Vervanger voor Butez

Daarop valt sinds het vertrek van Jean Butez ook een doelman terug te vinden. Liefst een ervaren exemplaar om dienst te doen als doublure voor Senne Lammens. De voorbije wedstrijden werden die honneurs waargenomen door de nog twee jaar jongere Niels Devalckeneer.

Links achterin werd Ayrton Costa al vervangen door Olivier Deman, maar ook de leegte die Jacob Ondrejka achterlaat wordt bij voorkeur nog gevuld. Al rekent het stamnummer één daarvoor ook wel op onder meer Michel-Ange Balikwisha, Anthony Valencia en Farouck Adekami.

Opvolger van Ondrejka

Niettemin wil Overmars nog een direct inzetbare flankaanvaller toevoegen aan de selectie. Om die vacature te vullen is naar verluidt Loïc Lapoussin, die op een zijspoor zit in het Dudenpark, alvast in beeld. Al valt het nog af te wachten of Union een concurrent wil versterken.

Een ander dossier is bijna afgerond, want Antwerp zou op het punt staan om met Mauricio Benitez een verdedigende middenvelder vast te leggen. De officiële voorstelling van de 20-jarige Argentijn, die gehuurd wordt van Boca Juniors, lijkt nu nog slechts een kwestie van tijd.

In welke linie heeft Antwerp zeker nog nood aan vers bloed?

Meest recent

Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

6
6
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

218
218
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

4
4
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

156
156
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

31
31
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

306
306
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

43
43
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

77
77
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

150
150
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

25
25
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

101
101
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

96
96
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

51
51
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

113
113
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

171
171
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

229
229
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

84
84
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

526
526
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

155
155
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

172
172
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

389
389
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

152
152
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

167
167
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

78
78
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

115
115

Meer sportnieuws