'Antwerp in actie: verlanglijst Overmars lekt uit'

door
'Antwerp in actie: verlanglijst Overmars lekt uit'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij Antwerp, dat duidelijk nog werk aan de winkel heeft op de wintermercato. Welke potentiële versterkingen staan bovenaan de shortlist van Marc Overmars?

Dé prioriteit op de Bosuil leek een back-up voor Vincent Janssen, momenteel de enige optie diep in de punt. Voorlopig lijkt die zoektocht echter op een laag pitje te staan, al prijkt een spits volgens Gazet van Antwerpen wel degelijk nog steeds op de verlanglijst van de Great Old.

LEES OOK: Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Vervanger voor Butez

Daarop valt sinds het vertrek van Jean Butez ook een doelman terug te vinden. Liefst een ervaren exemplaar om dienst te doen als doublure voor Senne Lammens. De voorbije wedstrijden werden die honneurs waargenomen door de nog twee jaar jongere Niels Devalckeneer.

Links achterin werd Ayrton Costa al vervangen door Olivier Deman, maar ook de leegte die Jacob Ondrejka achterlaat wordt bij voorkeur nog gevuld. Al rekent het stamnummer één daarvoor ook wel op onder meer Michel-Ange Balikwisha, Anthony Valencia en Farouck Adekami.

Opvolger van Ondrejka

Niettemin wil Overmars nog een direct inzetbare flankaanvaller toevoegen aan de selectie. Om die vacature te vullen is naar verluidt Loïc Lapoussin, die op een zijspoor zit in het Dudenpark, alvast in beeld. Al valt het nog af te wachten of Union een concurrent wil versterken.

Een ander dossier is bijna afgerond, want Antwerp zou op het punt staan om met Mauricio Benitez een verdedigende middenvelder vast te leggen. De officiële voorstelling van de 20-jarige Argentijn, die gehuurd wordt van Boca Juniors, lijkt nu nog slechts een kwestie van tijd.

In welke linie heeft Antwerp zeker nog nood aan vers bloed?

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

38
38
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

37
37
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

49
49
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

123
123
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

49
49
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

95
95
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

967
967
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

50
50
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

62
62
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

410
410
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

200
200
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

111
111
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

132
132
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

127
127
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

969
969
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

120
120
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

56
56
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

360
360
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

823
823
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

126
126
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

420
420
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

635
635
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

278
278

Meer sportnieuws