'Overmars slaat toe: JPL-smaakmaker op weg naar Antwerp'

door
'Overmars slaat toe: JPL-smaakmaker op weg naar Antwerp'

Alsof de spoeling voorin nog niet dun genoeg was besloot Antwerp zopas om te cashen op Jacob Ondrejka. Hoewel er op de Bosuil nog een aantal alternatieven rondlopen heeft op de flanken lijkt een vervanger voor de winger geen overbodige luxe. Werk aan de winkel dus voor Marc Overmars.

Dat vindt ongetwijfeld ook Jonas De Roeck, die met met onder meer Gyrano Kerk, Anthony Valencia, revelatie Farouck Adekami en straks ook Michel-Ange Balikwisha wel nog een paar opties heeft om Ondrejka zijn plek in te nemen. Bovendien was de Zweed niet langer zeker van een basisplaats in Deurne-Noord. Toch lijkt Antwerp wel degelijk van plan om actie te ondernemen.

LEES OOK: Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Lapoussin naar Antwerp?

Eerder geraakte reeds bekend dat de Great Old een oogje had laten vallen op Loïc Lapoussin, die mag beschikken bij Union. De 28-jarige Malagassiër zit tegenwoordig opnieuw op een zijspoor in het Dudenpark, waar zijn verbintenis volgende zomer bovendien afloopt. Na een paar extrasportieve perikelen lijkt een vertrek in januari voor alle partijen dan ook de beste oplossing te zijn.

Een situatie waar het stamnummer één graag van wil profiteren. Dat wordt nu ook bevestigd door Gazet van Antwerpen. "De kans bestaat dat Antwerp een uitweg biedt", luidt het daar. "Lapoussin zelf ziet een transfer zitten, maar is Union bereid de speler te laten vertrekken naar een rechtstreekse concurrent?", vervolgt de krant, volgens wie een afscheid niettemin zeker bespreekbaar is.

Concurrentie uit Engeland

Eenzelfde geluidt valt er bij Het Laatste Nieuws te rapen. Al zou er van een concreet bod voorlopig wel nog geen sprake zijn. "Het is met andere woorden nog verre van zeker dat er een transfer komt. De Great Old zou wel al hebben samengezeten met de speler, die zelf een overgang ziet zitten, en zijn entourage", klinkt het. Nog volgens HLN ligt er met Hull City wel een kaper op de kust.

Zelf zou Lapoussin evenwel de voorkeur geven aan Antwerp, dat volgens La Dernière Heure wel nog een transfersom zal moeten ophoesten wil het hem meteen inlijven. "Union wil afscheid nemen van Lapoussin, maar niet tegen elke prijs. Het valt nog te bezien of het bod uit Antwerpen zal worden aanvaard voor een speler wiens marktwaarde  toch nog altijd op drie miljoen wordt geschat."

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen
396

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

69
69
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

68
68
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

79
79
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

26
26
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

73
73
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

378
378
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

53
53
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

115
115
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

204
204
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

130
130
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

100
100
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

623
623
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

323
323
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

118
118
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

97
97
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

68
68
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

573
573

Meer sportnieuws