'Overmars slaat toe: JPL-smaakmaker op weg naar Antwerp'

door
'Overmars slaat toe: JPL-smaakmaker op weg naar Antwerp'

Alsof de spoeling voorin nog niet dun genoeg was besloot Antwerp zopas om te cashen op Jacob Ondrejka. Hoewel er op de Bosuil nog een aantal alternatieven rondlopen heeft op de flanken lijkt een vervanger voor de winger geen overbodige luxe. Werk aan de winkel dus voor Marc Overmars.

Dat vindt ongetwijfeld ook Jonas De Roeck, die met met onder meer Gyrano Kerk, Anthony Valencia, revelatie Farouck Adekami en straks ook Michel-Ange Balikwisha wel nog een paar opties heeft om Ondrejka zijn plek in te nemen. Bovendien was de Zweed niet langer zeker van een basisplaats in Deurne-Noord. Toch lijkt Antwerp wel degelijk van plan om actie te ondernemen.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Lapoussin naar Antwerp?

Eerder geraakte reeds bekend dat de Great Old een oogje had laten vallen op Loïc Lapoussin, die mag beschikken bij Union. De 28-jarige Malagassiër zit tegenwoordig opnieuw op een zijspoor in het Dudenpark, waar zijn verbintenis volgende zomer bovendien afloopt. Na een paar extrasportieve perikelen lijkt een vertrek in januari voor alle partijen dan ook de beste oplossing te zijn.

Een situatie waar het stamnummer één graag van wil profiteren. Dat wordt nu ook bevestigd door Gazet van Antwerpen. "De kans bestaat dat Antwerp een uitweg biedt", luidt het daar. "Lapoussin zelf ziet een transfer zitten, maar is Union bereid de speler te laten vertrekken naar een rechtstreekse concurrent?", vervolgt de krant, volgens wie een afscheid niettemin zeker bespreekbaar is.

Concurrentie uit Engeland

Eenzelfde geluidt valt er bij Het Laatste Nieuws te rapen. Al zou er van een concreet bod voorlopig wel nog geen sprake zijn. "Het is met andere woorden nog verre van zeker dat er een transfer komt. De Great Old zou wel al hebben samengezeten met de speler, die zelf een overgang ziet zitten, en zijn entourage", klinkt het. Nog volgens HLN ligt er met Hull City wel een kaper op de kust.

Zelf zou Lapoussin evenwel de voorkeur geven aan Antwerp, dat volgens La Dernière Heure wel nog een transfersom zal moeten ophoesten wil het hem meteen inlijven. "Union wil afscheid nemen van Lapoussin, maar niet tegen elke prijs. Het valt nog te bezien of het bod uit Antwerpen zal worden aanvaard voor een speler wiens marktwaarde  toch nog altijd op drie miljoen wordt geschat."

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

4
4
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

33
33
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

95
95
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

27
27
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

26
26
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

549
549
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

360
360
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

123
123
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

60
60
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

133
133
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

259
259
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

81
81
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

272
272
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

135
135
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

243
243
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

268
268
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

204
204
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

58
58
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

102
102
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

367
367
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

210
210
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

298
298
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

526
526

Meer sportnieuws