'KAA Gent hakt knoop over opvolger Vrancken door'

1024 stemmen
'KAA Gent hakt knoop over opvolger Vrancken door'

KAA Gent koos ervoor om Wouter Vrancken de laan uit te sturen na teleurstellende resultaten. De oefenmeester kwam aan het begin van het seizoen nog over van rechtstreekse concurrent KRC Genk, maar een succes werd dat aldus niet.

KAA Gent werd onder meer al met Karel Geraerts en Rik de Mil in verband gebracht en volgens Het Nieuwsblad hebben de Buffalo’s de knoop over de opvolger van Vrancken inmiddels doorgehakt. Interim-trainer Danijel Milicevic krijgt (voorlopig) zijn kans als hoofdtrainer.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Proefperiode

KAA Gent wil zijn tijd nemen om de ideale hoofdtrainer aan te stellen na het fiasco van Vrancken. Milicevic was de afgelopen 3,5 jaar assistent bij KAA Gent en neemt nu het stokje als hoofdtrainer over. ‘De 39-jarige Zwitser krijgt zijn kans als interim-trainer, zonder duidelijke deadline. Valt het mee, dan is het niet uitgesloten dat hij langere tijd aanblijft’, klinkt het.

Het ziet er dus naar uit dat KAA Gent het voorbeeld van Club Brugge en RSC Anderlecht volgen. Daar werden respectievelijk Nicky Hayen en David Hubert ook binnenshuis doorgeschoven. Toch kan het nog zijn dat er alsnog een nieuwe T1 wordt aangesteld. ‘Ondertussen hoopt Gent voorbereid te zijn om snel te kunnen schakelen en een coach met meer ervaring klaar te hebben.’

Transfermarkt

Arnar Vidarsson heeft ondertussen zijn handen vol met de transfermarkt. KAA Gent is naarstig op zoek naar winterversterkingen en staat op het punt om Dante Vanzeir binnen te halen. De voormalige aanvaller van Union SG presteerde afgelopen seizoen sterk bij New York Red Bulls, maar kiest voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. KAA Gent legt twee á drie miljoen euro op tafel.

Een goede keuze van KAA Gent?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

52
52
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

60
60
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

25
25
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

64
64
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

199
199
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

422
422
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

67
67
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

268
268
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

406
406
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

361
361
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

357
357
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

268
268
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

244
244
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

463
463
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

314
314
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

292
292
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

307
307
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

82
82
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

200
200
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

180
180
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

64
64
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

326
326
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws