'KAA Gent hakt knoop over opvolger Vrancken door'

door
'KAA Gent hakt knoop over opvolger Vrancken door'

KAA Gent koos ervoor om Wouter Vrancken de laan uit te sturen na teleurstellende resultaten. De oefenmeester kwam aan het begin van het seizoen nog over van rechtstreekse concurrent KRC Genk, maar een succes werd dat aldus niet.

KAA Gent werd onder meer al met Karel Geraerts en Rik de Mil in verband gebracht en volgens Het Nieuwsblad hebben de Buffalo’s de knoop over de opvolger van Vrancken inmiddels doorgehakt. Interim-trainer Danijel Milicevic krijgt (voorlopig) zijn kans als hoofdtrainer.

LEES OOK: Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Proefperiode

KAA Gent wil zijn tijd nemen om de ideale hoofdtrainer aan te stellen na het fiasco van Vrancken. Milicevic was de afgelopen 3,5 jaar assistent bij KAA Gent en neemt nu het stokje als hoofdtrainer over. ‘De 39-jarige Zwitser krijgt zijn kans als interim-trainer, zonder duidelijke deadline. Valt het mee, dan is het niet uitgesloten dat hij langere tijd aanblijft’, klinkt het.

Het ziet er dus naar uit dat KAA Gent het voorbeeld van Club Brugge en RSC Anderlecht volgen. Daar werden respectievelijk Nicky Hayen en David Hubert ook binnenshuis doorgeschoven. Toch kan het nog zijn dat er alsnog een nieuwe T1 wordt aangesteld. ‘Ondertussen hoopt Gent voorbereid te zijn om snel te kunnen schakelen en een coach met meer ervaring klaar te hebben.’

Transfermarkt

Arnar Vidarsson heeft ondertussen zijn handen vol met de transfermarkt. KAA Gent is naarstig op zoek naar winterversterkingen en staat op het punt om Dante Vanzeir binnen te halen. De voormalige aanvaller van Union SG presteerde afgelopen seizoen sterk bij New York Red Bulls, maar kiest voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. KAA Gent legt twee á drie miljoen euro op tafel.

Een goede keuze van KAA Gent?

Meest recent

'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

18
18
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

73
73
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

48
48
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

47
47
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

12
12
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

119
119
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

63
63
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

267
267
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

242
242
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

215
215
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

107
107
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

285
285
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

250
250
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

204
204
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

85
85
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

50
50
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

523
523
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

378
378
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

632
632
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

411
411
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

118
118
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

132
132
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

489
489
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

175
175
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

283
283

Meer sportnieuws