'KAA Gent hakt knoop over opvolger Vrancken door'

door
'KAA Gent hakt knoop over opvolger Vrancken door'

KAA Gent koos ervoor om Wouter Vrancken de laan uit te sturen na teleurstellende resultaten. De oefenmeester kwam aan het begin van het seizoen nog over van rechtstreekse concurrent KRC Genk, maar een succes werd dat aldus niet.

KAA Gent werd onder meer al met Karel Geraerts en Rik de Mil in verband gebracht en volgens Het Nieuwsblad hebben de Buffalo’s de knoop over de opvolger van Vrancken inmiddels doorgehakt. Interim-trainer Danijel Milicevic krijgt (voorlopig) zijn kans als hoofdtrainer.

LEES OOK: 'Witte rook: AA Gent doet zaken met Cercle Brugge'

Proefperiode

KAA Gent wil zijn tijd nemen om de ideale hoofdtrainer aan te stellen na het fiasco van Vrancken. Milicevic was de afgelopen 3,5 jaar assistent bij KAA Gent en neemt nu het stokje als hoofdtrainer over. ‘De 39-jarige Zwitser krijgt zijn kans als interim-trainer, zonder duidelijke deadline. Valt het mee, dan is het niet uitgesloten dat hij langere tijd aanblijft’, klinkt het.

Het ziet er dus naar uit dat KAA Gent het voorbeeld van Club Brugge en RSC Anderlecht volgen. Daar werden respectievelijk Nicky Hayen en David Hubert ook binnenshuis doorgeschoven. Toch kan het nog zijn dat er alsnog een nieuwe T1 wordt aangesteld. ‘Ondertussen hoopt Gent voorbereid te zijn om snel te kunnen schakelen en een coach met meer ervaring klaar te hebben.’

Transfermarkt

Arnar Vidarsson heeft ondertussen zijn handen vol met de transfermarkt. KAA Gent is naarstig op zoek naar winterversterkingen en staat op het punt om Dante Vanzeir binnen te halen. De voormalige aanvaller van Union SG presteerde afgelopen seizoen sterk bij New York Red Bulls, maar kiest voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. KAA Gent legt twee á drie miljoen euro op tafel.

Een goede keuze van KAA Gent?

Meest recent

'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

31
31
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

14
14
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

121
121
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

54
54
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

273
273
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

80
80
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

152
152
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

121
121
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

316
316
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

255
255
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

139
139
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

362
362
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

160
160
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1171
1171
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

195
195
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

133
133
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

31
31
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

634
634
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

837
837
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

427
427
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

454
454
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

157
157
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

253
253
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

419
419

Meer sportnieuws