‘AA Gent overtuigt Vanzeir: deal in stroomversnelling’

599 stemmen
‘AA Gent overtuigt Vanzeir: deal in stroomversnelling’

Nadat ze afscheid hadden genomen van Wouter Vrancken beloofden zowel Sam Baro als Arnar Vidarsson nog vuurwerk op de wintermercato. Geen loze woorden, want AA Gent lijkt stilaan een versnelling hoger te schakelen in de zoektocht naar een nummer negen. Meer nog: een spraakmakende deal lijkt in de maak.

Door de blessure van Max Dean en tot dusver tegenvallende prestaties van Andri Gudjohnsen staat een spits met stip bovenaan de verlanglijst in de Planet Group Arena, waar volgens Baro wel degelijk een budget opzij ligt om die vacature te vullen. In een ideaal scenario wil Vidarsson dan ook zelfs nog hard toeslaan. De sportieve manager wond er geen doekjes om dat hij bij voorkeur nog meerdere aanvallers wil vastleggen en momenteel werk maakt van drie concrete pistes.

LEES OOK: De 11 namen: vier debutanten in opstelling AA Gent

AA Gent kiest Vanzeir

Hyllarion Goore lijkt evenwel toch vooral als een toekomstgericht dossier, terwijl het prijskaartje van Rwan Cruz voorlopig geen spek voor de bek van de Buffalo's blijkt. De laatste kandidaat op zijn shortlist, met name Dante Vanzeir, zou daarentegen wél een realistisch target vormen om de voorhoede reeds op korte termijn te versterken. De eenmalig Rode Duivel wil en mag naar verluidt beschikken bij New York Red Bulls, dat hem destijds voor een vijftal miljoen wegplukte bij Union. 

Hoewel zijn naam naar verluidt louter als een alternatief voor Cruz op tafel ligt in Gent zit er volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri nu plots toch schot in de zaak. "AA Gent heeft besloten om door te duwen en komt dichter bij een akkoord met Vanzeir. Momenteel worden nog de laatste details geregeld met zijn huidige werkgever", luidt het. Het vertrek van Vrancken, die twijfelde of onze 26-jarige landgenoot ging passen in zijn systeem, zou de weg hebben vrijgemaakt voor Vanzeir.

Prijskaartje: 2 miljoen

"Voor het management van AA Gent was hij altijd al een prioriteit", vervolgt Tavolieri, volgens wie Vanzeir donderdagavond al op het vliegtuig stapt om zijn terugkeer naar België volledig te voltooien. Ook volgens Het Nieuwsblad gaan de onderhandelingen, die in de afrondende fase zitten, de goede richting uit en lijkt een overeenkomst op clubniveau nu nog slechts een kwestie van tijd. Zelf gaf Vanzeir volgens de krant per slot van rekening al langer zijn jawoord aan de Buffalo's.

"Persoonlijk is AA Gent er zo goed als uit met Vanzeir", wisten zij hem ook volgens Het Laatste Nieuws dus te overtuigen om de Verenigde Staten alweer te verlaten. Behoudens een verrassende wending wordt Vanzeir na Leonardo Lopes Da Silva, Tom Vandenberghe en Samuel Kotto op die manier de vierde nieuwkomer in januari bij de Gentenaren, die nog volgens HLN ongeveer twee à drie miljoen op tafel leggen voor het broodnodige vers bloed in het offensief compartiment.

🚀

Topaanwinst voor AA Gent?

Meest recent

'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

0
0
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

71
71
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

27
27
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

117
117
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

266
266
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

96
96
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

375
375
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

130
130
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

256
256
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

391
391
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

43
43
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

585
585
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

636
636
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

670
670
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

477
477
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

91
91
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

414
414
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

97
97
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

123
123
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

571
571
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

81
81
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

565
565
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

623
623
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

107
107
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

330
330

Meer sportnieuws